Zły system zawsze pokona dobrego człowieka

Lean Management

Cykl warsztatów poświęconych Lean Management koncentruje się wokół transformacji Firmy w myślącą organizację, dostarczającą swoim klientom dokładnie tego, czego potrzebują w oczekiwanym czasie i jakości.

Celem zajęć jest nie tylko pokazanie, co trzeba zrobić by uzyskać doskonałość procesową lecz także jak tego dokonać – będziemy w miarę trwania zajęć budować spersonalizowane strategie dla Firm naszych uczestników.

Nauczymy, że Lean Management jest podejściem do działania organizacji w każdym jej aspekcie, a zbudowanie kultury ciągłego doskonalenia jest niezbędne, by utrwalić zmianę organizacyjną. Skoncentrujemy się na filarach Lean i damy uczestnikom kompetencje by zmieniali swoje podejście do pracy w organizacji, kształtowali właściwe postawy pracowników, rozumieli co jest prawdziwą wartością jaką dostarczają klientom i w jaki sposób błyskawicznie reagować na potrzeby rynku.

Zapoznamy uczestników z narzędziami Lean i pokażemy jak rozwiązywać nawet najbardziej wymagające problemy za pomocą technik problem solving.  

Ze względu na dynamikę zmian w podejściu do przewodzenia organizacjom uwzględnimy nurty wywodzące się z Lean – agile i scrum. Wskażemy jak tworząc kulturę Lean można budować firmę opartą na fundamentalnym szacunku dla pracowników w stylu godnym turkusowych organizacji. Wszechstronność i uniwersalność podejścia Lean pozwoli zrealizować najbardziej ambitne cele związane z rozwojem firmy w sektorze produkcyjnym, usługowym, finansowym czy medycznym.

Lean Management - Adept
szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Lean Management - Adept
Lean to filozofia działania biznesowego wywodząca się z Japonii, która polega na nieustannym eliminowaniu marnotrawstw i dokonywaniu ciągłych usprawnień w każdym obszarze funkcjonowania organizacji. Zapraszamy na szkolenie z podstaw lean managementu.
Lean Management  - Lider
szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Lean Management  - Lider
Lean to filozofia działania biznesowego wywodząca się z Japonii, która polega na nieustannym eliminowaniu marnotrawstw i dokonywaniu ciągłych usprawnień w każdym obszarze funkcjonowania organizacji. Zapraszamy na szkolenie menedżerskie z lean managementu.
Lean Management  - Sensei
szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Lean Management  - Sensei
Lean to filozofia działania biznesowego wywodząca się z Japonii, która polega na nieustannym eliminowaniu marnotrawstw i dokonywaniu ciągłych usprawnień w każdym obszarze funkcjonowania organizacji. Zapraszamy na szkolenie z lean managementu na poziomie strategicznym.

Zobacz w dziale:

Gamma 4 IT
Zawsze jest przestrzeń na podniesienie produktywności IT
Świat IT ma swoją unikalną charakterystykę. Złożone projekty w zmieniającej się rzeczywistości, świat liczb i slna potrzeba uzgodnień, wielość klientów wewnętrznych, czasami zewnętrznych. Rozumiejąc tą rzeczywistość przygotowaliśmy szkolenia dla IT z obszaru kompetencji miękkich.
Zarządzanie projektami - szkolenia
Dobieramy metodykę zarządzania projektami pod charakterystykę organizacji
Metodyk zarządzania projektami jest tak wiele, że trudno wybrać tą właściwą. Pomagamy w tym wyborze  proponując w programach najkorzystniejsze rozwiązania, gotowe do wdrożenia.  Agile, Six Sigma, PMI, Prince2  - bądź mix wybranych narzędzi z poszczególnych metodyk.
Lean Management

Zły system zawsze pokona dobrego człowieka

Cykl warsztatów poświęconych Lean Management koncentruje się wokół transformacji Firmy w myślącą organizację, dostarczającą swoim klientom dokładnie tego, czego potrzebują w oczekiwanym czasie i jakości.

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd.
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.