Najczęstsze błędy popełniane podczas zarządzania zespołem

W sytuacji, w której wkładasz w swoją pracę całe serce, a mimo to rezultaty wynikłe z zarządzania Twoimi zespołem nie są zadowalające, skorzystać możesz ze specjalnie zorganizowanego szkolenia zarządzania zespołem. Dobrze przygotowane szkolenie pozwoli Ci odkryć swój potencjał i wykorzystać naturalne predyspozycje, które posiadasz do sprawniejszego zarządzania swoimi ludźmi w różnych obszarach i komórkach firmowych.

11 lipca 2017
zdjęcie - Najczęstsze błędy popełniane podczas zarządzania zespołem
Błędem, który najczęściej jest popełniany zwłaszcza przez wielu nowych kierowników, jest niepoprawna komunikacja.

Właściwe relacje z pracownikami prowadzą do zbudowania działającego w obu kierunkach zaufania, a możliwość poznania ich potrzeb oraz wartości pozwoli Ci zjednoczyć ich cele osobiste z celami firmy.

Bardzo często to osoba kierownika musi umieć odczytać potrzeby podwładnych oraz odpowiedzieć na nie, a nie jest to zadaniem prostym, kiedy nie jesteśmy w stanie poprawnie komunikować się z całym zespołem.

Najbardziej efektywne zespoły pracują w atmosferze przyjaźni i osiągania zwycięstwa i sukcesu, który nie jest efektem działania jednostki, ale właśnie całego zespołu.

Jak osiągnąć takie efekty i w lekki sposób sprawić, żeby Twój zintegrowany na nowo zespół zechciał działać wspólnie z Tobą?

Odczuwał satysfakcję z realizacji poszczególnych etapów wiodących do osiągnięcia wspólnego celu? Jak zachować się w zależności od rodzaju danego zespołu?

Na te pytania i wiele innych odpowie szkolenie, którego celem jest uświadomienie Ci najnowszych technik stosowanych w celu leszpego zmotywowania pracowników, posługiwania się nowymi narzędziami, które na przestrzeni ostatnich lat pojawiły się na rynku i których zastosowanie rzeczywiście przyniosło owoce w postaci przykładowo zwiększonych wyników sprzedażowych.

Często drogą do sukcesu w zakresie podejmowania wspólnych działań zespołowych jest przede wszystkim zrozumienie popełnianych błędów i wykluczanie podobnych sytuacji, w których do nich doszło.

Jesteśmy tylko ludźmi, więc każdemu z nas zdarzają się błędy, jednak możemy efektywnie poprawić nasze umiejętności dzięki dodatkowym szkoleniom.
Gamma. Firma szkoleniowa roku! Zobacz nasze szkolenia menadżerskie: Zapraszamy serdecznie.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.