Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty

Nasze wartości i metodyka pracy

Poprzez misję: „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty” definiujemy nasze podejście do wdrożeń i projektów rozwojowych. Z powodzeniem dążymy do uzyskania pozytywnych i mierzalnych rezultatów.

Nasza misja jest kamieniem węgielnym Gammy. To wokół niej budujemy zespół ekspertów zorientowanych na dostarczanie realnej pozytywnej zmiany – nie tylko na poziomie reakcji (zadowolenia) i wiedzy uczestników, ale również obserwowalnych zachowań i wyników biznesowych. Wszędzie tam, gdzie jest taka możliwość stosujemy narzędzia People Analytics i liczymy wraz z naszym partnerem HC ROI (Human Capital Return on Investment) dla przedsięwzięcia.

Fundamenty naszej skuteczności

Łańcuch wartości HR – projektujemy nasze rozwiązania w taki sposób, aby poszczególne działania mierzyć wskaźnikami celów HR (absencja, rotacja, poziom kompetencji, zadowolenie pracowników, koszty pracy) i znajdować niezaprzeczalne powiązania z celami biznesowymi organizacji (np.EBIDTA, jakość, OTD, sprzedaż, marża, zadowolenie klientów, produktywność).

Proces, a nie projekt – zgodnie z krzywą zmiany Virgini Safir bezpośrednio po wdrożeniu zmiany (np. poprzez działania rozwojowe) pojawia się ryzyko porzucenia tejże. Systemowe działania wspierające (digital learning, peer mentoring, zaangażowanie przełożonych, przypisanie odpowiedzialności) pozwalają te ryzyko zminimalizować oraz uzyskać zmianę na poziomie nowych zachowań oraz wyników finansowych.

Projekt rozwojowy to zmiana – i jak każda, żeby się powiodła powinna komunikować wartości dla jej interesariuszy. Czyli wszystkich tych, na których zmiana wpłynie. Komunikowanie wartości wymaga zlinkowania i zdefiniowania celu projektu z oczekiwaniami tych grup. Korzystamy tu z metodyki Human Centered Desing.

Kompetencje przyszłości – ok. 15% ludzi dysponuje wysokim learning agility. Tych wystarczy inspirować, a oni spontanicznie sprawdzą nowe narzędzie i idee i jeśli są skuteczne dochodzi do zmiany. W Gammie projektujemy nasze rozwiązania tak, aby wpłynąć na pozostałą grupę uczestników przedsięwzięcia (m.in. poprzez rozwój poznawczych kompetencji przyszłości).

Online

Doświadczenie w formatach online zdobywaliśmy jeszcze przed pandemią. Na zlecenie naszych polskich klientów prowadziliśmy webinary i warsztaty online dla oddziałów, przedstawicielstw czy siostrzanych spółek za granicą.

Od zawsze eksperymentowaliśmy z formami rozwojowymi (edutainment, nauka kohortowa, digital learning, peer mentoring online.).

Wiemy i rozumiemy, że każdy format ma swoje blaski i cienie. Staramy się uwydatniać i wykorzystywać blaski zdalnych form rozwojowych, a poprzez dobrze zaprojektowany proces niwelować cienie i słabe punkty.

Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty – od lat świadomie doskonalimy nasze metody i sposoby pracy nad projektami rozwojowymi. Zarówno kierownicy projektów jak i trenerzy mają silną motywację do dostarczania mierzalnych rezultatów. To potwierdza badanie przeprowadzone wśród naszych klientów przez zewnętrzną agencję – duże zaangażowanie i orientacja na rezultaty były wskazywane jako kluczowe powody, dla których decydowali się na długoletnią współpracę.

Zobacz w dziale:

W naszym DNA mamy orientację na rezultaty i skuteczność

Wysłać pracownika na warsztaty lub szkolenia to inaczej zainwestować w jego rozwój i w rozwój firmy. Każda inwestycja powinna prowadzić do jasno określonych rezultatów biznesowych.

Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty

Poprzez misję: „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty” definiujemy nasze podejście do wdrożeń i projektów rozwojowych. Z powodzeniem dążymy do uzyskania pozytywnych i mierzalnych rezultatów.

Badamy, piszemy, publikujemy, udostępniamy

Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Coaching, Puls Biznesu, Program III Polskiego Radia, Home&Market – między innymi poprzez te media docieramy z naszymi ideami, metodykami i rozwiązaniami do dużego grona odbiorców.

Chcemy, aby nasi Klienci zawsze byli na bieżąco w zakresie najnowszych metod i trendów szkoleniowo-doradczych. Piszemy również po to, abyście dowiedzieli się kim jesteśmy i co robimy.

Życzymy owocnej lektury.

Szkolenia i inne formaty rozwojowe w języku angielskim

W języku angielskim realizujemy zarówno szkolenia, złożone procesy szkoleniowe jak również sesje coachingowe, e-learning, pigułki wiedzy w wersji audio, video oraz graficznej.

MATERIAŁY I INFORMACJE

szkolenia miękkie
Szkolenia miękkie

Najnowsza lista szkoleń miękkich.

Pobierz
szkolenia twarde
Szkolenia twarde

Pobierz listę szkoleń twardych (eksperckich).

Pobierz
Folder informacyjny
Folder informacyjny

Dowiedz się o nas więcej.

Pobierz
Gamma w mediach

Zobacz co piszą o nas media.

Zobacz

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.