Inne strony: GAMMA DISCOVER

Oczekuj więcej od  team buildingu i doładuj baterie swojego zespołu w niepowtarzalnym, niezapomnianym i widowiskowym stylu!

Inteligentny team building

Gamma Discover to synonim inteligentnych rozwiązań team buildingowych. Inteligentny team building to widowiskowa, atrakcyjna forma wspierająca realizację celów rozwojowych i integracyjnych w formacie „smart fun”. Uczestnicy biorą udział w aktywnościach, które angażują i zapewniają im dużo emocji, aby mogli znaleźć analogie pomiędzy swoimi doświadczeniami a tym, co dzieje się w ich świecie zawodowym. Doświadczają niezapomnianych  efektów WOW! i AHA!. Wnioski, refleksje i postanowienia towarzyszą im długo po wydarzeniu.

Nasze hasło „Oczekuj więcej” wiąże się z genezą inteligentnego team buildingu. Łączy atrakcyjną formę widowiskową (entertainment) z realizacją celów rozwojowych (education) – czyli projekt edutainmentowy.  Finalna forma każdego z warsztatów jest zbudowana w oparciu o oczekiwania Klienta.  Część projektów pełni głównie rolę integracyjną, w którym omówienia mają charakter symboliczny, inne znów dostarczają doświadczeń, na bazie których odbywają się całodniowe warsztaty, podczas których pracujemy na postawach uczestników,rozwijamy ich kompetencje i wzmacniamy wartości firmowe.

Projektując inteligentny team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.


Naszą reputację jako wieloletniego partnera przedsiębiorstw w obszarze team builidingu i edutainmentu budujemy na trzech filarach:

  • Innowacyjność - uczestnicy oczekują od eventów firmowych świeżości, unikatowości, niepowtarzalności. Co roku nasi Klienci mogą liczyć na oryginalne inspirujące projekty wykorzystujące nowe technologie, trendy, zjawiska społeczne i biznesowe.
  • Bezpieczeństwo - realizacje dla grup od 20 do 300 osób wymagają sprawdzonych rozwiązań zarówno na poziomie samych aktywności, jak również koordynowania i dowodzenia zespołem trenerów, animatorów, ekipy wspierającej czy też zewnętrznych dostawców. Klienci obdarzają nas zaufaniem, ponieważ bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze działania.
  • Pasja - pełne zaangażowanie, niespożyta energia, „flow” , który towarzyszy nam na wszystkich etapach projektu – od definiowania oczekiwań, przez tworzenie wydarzenia, po samą realizację i działania po zamknięciu eventu. Nasze zaangażowanie i serce, które wkładamy w pracę, jest dostrzegane i doceniane przez naszych Klientów.

Zobacz w dziale:

Totalne zanurzenie w wirtualne środowisko dostarcza silnych emocji, wpływa na motywację i staje się fundamentem zmiany.
Przebywanie w świecie wirtualnym jest przyjemne same w sobie. Powiązanie zadań wirtualnych z rzeczywistym, aktywności zgrywalizowane i takie, które mobilizują do współpracy sprawiają, że wydarzenie w pełni angażuje uczestników. Dostarczone w ten sposób doświadczenie jest intensywne, pełne pozytywnych emocji – jest wartością samą w sobie (funkcja motywacyjna eventu) bądź znakomitym fundamentem do realizacji celów rozwojowych (rozwój kompetencji, praca na przekonaniach, na wartościach firmowych, przekazanie nowej wiedzy uczestnikom).

Uwalniamy dobre emocje – od środka na zewnątrz

Outdoor, spotkanie integracyjne w plenerze to wymagająca dyscyplina eventowa. Zwykle uwzględnia plan B – na wypadek niesprzyjającej aury. Czasem będzie to przeniesienie części aktywności pod dach, czasem rozdanie parasoli, kaloszy czy sztormiaków. Kilka najbardziej spektakularnych team buidlingów odbyło się przecież w deszczu ☺.
Synergia i wyjątkowy efekt team buildingowy dzięki połączeniu wielu formatów grywalizacji, warsztatów i event’ów
Gry kompozytowe wzięły swoją nazwę od kompozytu powstającego z wielu różnych warstw. Mechanika naszych gier łączy wiele formatów grywalizacji, szkoleń i eventów w spójną i atrakcyjną całość. Uczestnicy zanurzeni w zaprojektowany przez nas świat znakomicie się bawią – współpracując, rywalizując, odkrywając granice swoich i …. naszych możliwości. Gry kompozytowe do propozycje team buidilngowe zarówno takie, które mają wyłącznie bawić jak również takie, które rozwijają. Gry są elastyczne pod kątem czasu i skalowalne pod kątem liczby uczestników.

Nic tak nie łączy, jak dobra kuchnia! Team building smacznie, energetycznie i z pomysłem!

Projekty kulinarne są naprawdę smaczne! Wykorzystują format zespołowego przygotowania pysznego jedzenia, zapewniają dużo śmiechu, energii.  Część kulinarną mogą wspierać późniejsze omówienia moderowane przez trenera umiejętności miękkich, dotyczące np. komunikacji, współpracy, współodpowiedzialności i.in. Dlatego spotkania te prowadzą charyzmatyczni szefowie kuchni i trenerzy biznesu....
Niepowtarzalny klimat, dobry nastrój, niezwykłe przeżycia, czyli imprezy firmowe i integracyjne
Dzięki naszym rozwiązaniom organizacja imprezy firmowej lub integracyjnej nabierze zupełnie innego wydźwięku,  ponieważ zostanie wzbogacona o niecodzienne atrakcje wieczorne na długo zapadające w pamięci uczestników. Proponujemy nowe i sprawdzone formaty integracji wieczornych. Udana integracja to zarówno aktywności team builidingowe, jak również atrakcje wieczorne, które dostarczają...
Mini team building, czyli formaty, które mogą inspirować i zmieniać duże i ważne wydarzenia.
Minimize me! – świat oczekuje rozwiązań kompaktowych, skondensowanych, intensywnych, gwarantujących najlepszy stosunek poświęconego czasu do uzyskanego efektu w postaci energii, emocji, pozytywnego nastawiania.  Mini team building jest odpowiedzią te potrzeby. Nasze krótkie formy integracyjne znakomicie sprawdzają się jako uatrakcyjnienie tradycyjnego szkolenia, konferencji, spotkania z...
Angażujące projekty, w których pracownicy na deskach scenicznych stają się ucieleśnieniem kluczowych wartości i kompetencji organizacji.
Grupa pracowników pod opieką specjalistów przygotowuje się i odgrywa na scenie teatru  przedstawienie. Jego scenariusz jest zbudowany na bazie wartości firmowych (misji i wizji firmy),  kluczowych kompetencji lub  innych elementów tworzących tożsamość firmy. Projekt wzmacnia zaangażowanie, uczy kompetencji związanych z improwizacją, komunikacją, zarządzaniem czasem, stresem, wystąpieniami...
Kluczowe kompetencje przyszłości trenowane w emocjonujących scenariuszach
Escape Room to nowa forma rozrywki, która podbija rynek integracji i team buildingu. Gry typu „escape” (czyli rozwiąż zagadkę i uwolnij się) są odpowiedzią na nowe podejście w modelu zarządzania jakim jest 4 C Management oraz rozwijają najważniejsze kompetencje XXI wieku. Na czym polega Escape Room? Jest to zespołowa gra akcji na żywo, w której gracze rozwiązują różnego rodzaju zagadki,...
Komponowanie jest jak gotowanie. Miesza się różne składniki, aby wyszedł smaczny utwór
Eventy tematyczne dla firm i wydarzenia team buildingowe typu indoor i outdoor dedykowane są grupom od 30 do 300 osób. Szczegółowy przebieg każdego projektu oraz ramy czasowe dostosowujemy każdorazowo do Państwa oczekiwań. Pomysły gier na stworzenie spersonalizowanych scenariuszy team buildingów integracyjnych i rozwojowych

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Wyzwania
Case studies – najczęstsze problemy i nasze rozwiązania
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje
Recenzje książek
Artykuły
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.