Zarządzanie efektywnością to klucz do wydajności i sukcesu organizacji

Zarządzanie efektywnością

Dział doradztwa w zakresie zarządzania efektywnością powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie organizacji. Oferujemy profesjonalne usługi doradcze, które pomagają firmom zidentyfikować obszary poprawy, opracować skuteczne strategie i wdrożyć rozwiązania, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności i osiągnięcia celów biznesowych.

Budowa i wdrożenie Modelu Kompetencji
Wdrożenie firmowego Modelu Kompetencji jest dla organizacji przedsięwzięciem strategicznym. Przede wszystkim należy pamiętać, że rozwiązania tego typu, jeśli naprawdę mają być systemowe, to powinny dotyczyć wszystkich bądź niemal wszystkich pracowników. Po drugie, jakość systemów zarządzania kompetencjami leży w konsekwencjach, jakie przynosi on pracownikom. Ważne jest, aby wszyscy mieli świadomość, co dla nich wynika z wprowadzenia rozwiązań opartych o kompetencje. Po trzecie wreszcie kluczowe znaczenie ma wsparcie ze strony zarządu i kadry zarządzającej – bez niego tego typu przedsięwzięcia rzadko kończą się powodzeniem.
Kompetencyjne Opisy Stanowisk Pracy
Jeśli byśmy się przez chwilę zastanowili co jest najważniejszym elementem polityki zarządzania kapitałem ludzkim to stosunkowo rzadko przychodzą nam na myśl kwestie związane z opisem stanowisk pracy. A jednak, to przecież tu znajdziemy kryteria oceny kandydatów do pracy, to tu powinny być podstawy oceny efektywności pracy, to dzięki nim wartościowanie przebiega sprawnie, to w nich pracownicy mogą znaleźć wskazówki dotyczące ścieżek kariery. Inaczej mówiąc – jeśli mamy dobre opisy stanowisk pracy to niemal wszystko w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim jest znacznie prostsze i bardziej efektywne.
Skill Matrix – przygotowanie i wdrożenie
W wielu firmach technologicznych, produkcyjnych czy też wymagających wykorzystania dużej ilości specjalistycznych zakresów wiedzy i umiejętności trzeba wyjść poza pakiet podstawowych kompetencji. Prowadzi to do opracowania znacznie szerszych słowników i przypisywania ich do stanowisk pracy. Bez odpowiednich narzędzi i przygotowania może to prowadzić do chaosu organizacyjnego i generować więcej trudności niż korzyści. Na szczęście możemy podeprzeć się sprawdzonymi narzędziami, rozwiązaniami oraz dobrymi praktykami, które pozwalają wdrożyć tego rozwiązania szybko i skutecznie.
Strategia i procesy HR
Przygotowanie i wdrożenie strategii HR (od analizy potrzeb całej firmy do konkretnych planów działań) to jedno z większych wyzwań wielu organizacji. Jakość polityki zarządzania kapitałem ludzkim wprost wynika z jakości i wzajemnych powiązań kluczowych procesów HR w organizacji. Zbudowanie kompleksowej strategii oraz systemu procesów HR wymaga sporego doświadczenia, znajomości dobrych praktyk w tym zakresie i umiejętności przekładania celów organizacyjnych na wyzwania w sferze ludzkiej”.
Badanie & rozwój efektywnego środowiska pracy
HPI to przede wszystkim poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań podnoszących poziom efektywności poszczególnych pracowników, zespołów i całych organizacji. Celem realizacji oferowanej usługi doradczej jest wsparcie firmy w opracowaniu planu działań ukierunkowanych na zwiększenie wydajności pracy. Osiągamy go poprzez ocenę poziomu realizacji kluczowych wskaźników efektywności firmy, zespołów oraz pracowników i określenie kluczowych czynników decydujących o poziomie efektywności osobistej i organizacyjnej.

Zobacz w dziale:

Zarządzanie efektywnością to klucz do wydajności i sukcesu organizacji

Dział doradztwa w zakresie zarządzania efektywnością powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie organizacji. Oferujemy profesjonalne usługi doradcze, które pomagają firmom zidentyfikować obszary poprawy, opracować skuteczne strategie i wdrożyć rozwiązania, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności i osiągnięcia celów biznesowych.

Ocena i rozwój potencjału – odkryj moc swojej organizacji

W dzisiejszym środowisku biznesowym, kluczem do osiągnięcia trwałego sukcesu jest wykorzystanie pełnego potencjału organizacji oraz jej pracowników. Ocena i rozwój potencjału pomaga firmom zidentyfikować, rozwijać i maksymalnie wykorzystywać talenty i zasoby.

Gotowe rozwiązania dla Twojej organizacji

W dzisiejszym dynamicznym i wymagającym świecie, organizacje często potrzebują szybkich i skutecznych rozwiązań, które pomogą im osiągnąć zamierzone cele. Dział doradztwa oferujący pakiet gotowych rozwiązań powstał po to by dostarczyć firmom gotowe narzędzia i strategie, które przyspieszą rozwój i pozwolą osiągnąć oczekiwane rezultaty.

MATERIAŁY I INFORMACJE

szkolenia miękkie
Szkolenia miękkie

Najnowsza lista szkoleń miękkich.

Pobierz
szkolenia twarde
Szkolenia twarde

Pobierz listę szkoleń twardych (eksperckich).

Pobierz
Folder informacyjny
Folder informacyjny

Dowiedz się o nas więcej.

Pobierz
Gamma w mediach

Zobacz co piszą o nas media.

Zobacz

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.