Oczekuj więcej od team building i doładuj baterie swojego zespołu w widowiskowym stylu!

Team Building / Edutainment

Efekt WOW! i efekt AHA! na najwyższym poziomie. Firmowe imprezy integracyjne, team building, integracja pracowników nie-do-zapomnienia!

Inteligentny team building czyli „Oczekuj więcej”. Nasza impreza integracyjna łączy atrakcyjną formę widowiskową (entertainment) z realizacją celów rozwojowych (education) – czyli projekt edutainmentowy. Finalna forma każdego z warsztatów jest zbudowana w oparciu o oczekiwania Klienta.

Część projektów pełni głównie rolę integracyjną (imprezy integracyjne), w którym omówienia mają charakter symboliczny, inne znów dostarczają doświadczeń, na bazie których odbywają się całodniowe warsztaty, podczas których pracujemy na postawach uczestników,rozwijamy ich kompetencje i wzmacniamy wartości firmowe.

Projektując inteligentny team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Naszą reputację jako wieloletniego partnera przedsiębiorstw w obszarze team builiding i edutainment budujemy na trzech filarach:

  • Innowacyjność - uczestnicy oczekują od eventów firmowych świeżości, unikatowości, niepowtarzalności. Co roku nasi Klienci mogą liczyć na oryginalne inspirujące projekty wykorzystujące nowe technologie, trendy, zjawiska społeczne i biznesowe.
  • Bezpieczeństwo - impreza integracyjna realizowana dla grup od 20 do 300 osób wymaga sprawdzonych rozwiązań zarówno na poziomie samych aktywności, jak również koordynowania i dowodzenia zespołem trenerów, animatorów, ekipy wspierającej czy też zewnętrznych dostawców. Klienci obdarzają nas zaufaniem, ponieważ bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze działania.
  • Pasja - Integracja pracowników - na wszystkich etapach towarzyszy nam pełne zaangażowanie, niespożyta energia, „flow”. Od definiowania oczekiwań, przez tworzenie wydarzenia, po samą realizację i działania po zamknięciu eventu. Nasze zaangażowanie i serce, które wkładamy w pracę, jest dostrzegane i doceniane przez naszych Klientów.

Zobacz w dziale:

Oczekuj więcej od team building i doładuj baterie swojego zespołu w widowiskowym stylu!

Efekt WOW! i efekt AHA! na najwyższym poziomie. Firmowe imprezy integracyjne, team building, integracja pracowników nie-do-zapomnienia!

MATERIAŁY I INFORMACJE

szkolenia miękkie
Szkolenia miękkie

Najnowsza lista szkoleń miękkich.

Pobierz
szkolenia twarde
Szkolenia twarde

Pobierz listę szkoleń twardych (eksperckich).

Pobierz
Folder informacyjny
Folder informacyjny

Dowiedz się o nas więcej.

Pobierz
Gamma w mediach

Zobacz co piszą o nas media.

Zobacz

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.