Gotowe rozwiązania dla Twojej organizacji

Pakiet gotowych rozwiązań

W dzisiejszym dynamicznym i wymagającym świecie, organizacje często potrzebują szybkich i skutecznych rozwiązań, które pomogą im osiągnąć zamierzone cele. Dział doradztwa oferujący pakiet gotowych rozwiązań powstał po to by dostarczyć firmom gotowe narzędzia i strategie, które przyspieszą rozwój i pozwolą osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Firmowy model / mapa kompetencji
Model Kompetencji Zawodowych (MKZ) to zestaw narzędzi wspierających rozwój oraz ocenę kompetencji pracowników. Firma, która decyduje się zarządzać zasobami ludzkimi w oparciu o kompetencje w pierwszej kolejności powinna dokonać wyboru i opisu kluczowych z punktu widzenia danej organizacji oraz poszczególnych ról / stanowisk kompetencji.
Job profiler – narzędzie do opisu stanowisk pracy
Przygotowanie profesjonalnych Kompetencyjnych Opisów Stanowisk Pracy (KOSP) to jedno z podstawowych zadań działów personalnych. Jednoznaczne standardy i narzędzia pozwalające na dokonanie poprawnych, użytecznych praktycznie i elastycznych opisów to klucz do odpowiedniej organizacji pracy i wdrożenia kompleksowych rozwiązań w całym obszarze Zarządzania Kapitałem Ludzkim.
Test kompetencji - ocena potencjału zawodowego
Ocena potencjału kompetencyjnego pracowników jest jednym z głównych wyzwań zarówno dla kadry menedżerskiej jak i zespołu HR. Warto w tym zakresie sięgnąć po profesjonalne narzędzia i wsparcie doświadczonego partnera organizacyjnego.
Performance base - badanie źródeł efektywności
Celem realizacji oferowanej usługi doradczej jest wsparcie firmy w opracowaniu planu działań ukierunkowanych na zwiększenie efektywności osobistej pracowników i organizacyjnej. Osiągamy go poprzez ocenę wydajności pracowników i określenie kluczowych czynników decydujących o poziomie efektywności osobistej i organizacyjnej.
KPI monitor - ocena efektywności pracowników
„Jeśli nie mamy danych, każda opinia jest słuszna” Jeśli już wiemy, jakie są podstawowe cele biznesowe organizacji, warto zastanowić się nad kilkoma zasadniczymi kwestiami: Jaki dokładnie mają one związek z poziomem efektywności samych pracowników? Jaki konkretnie poziom wykonania (realizacji zadań i celów) nas interesuje? Jaki poziom mamy w obecnej chwili? Jaki zakres zmian jest niezbędny, aby osiągnąć poziom pożądany? System Performance Management to jeden z najpopularniejszych a jednocześnie najtrudniejszych procesów w obszarze ZZL. Trudno wyobrazić sobie realizację jakichkolwiek działań rozwojowych – niezależnie czy dotyczą one kompetencji czy też efektywności – jeśli nie bylibyśmy w stanie dokonywać oceny tego, co ma...

Zobacz w dziale:

Zarządzanie efektywnością to klucz do wydajności i sukcesu organizacji

Dział doradztwa w zakresie zarządzania efektywnością powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie organizacji. Oferujemy profesjonalne usługi doradcze, które pomagają firmom zidentyfikować obszary poprawy, opracować skuteczne strategie i wdrożyć rozwiązania, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności i osiągnięcia celów biznesowych.

Ocena i rozwój potencjału – odkryj moc swojej organizacji

W dzisiejszym środowisku biznesowym, kluczem do osiągnięcia trwałego sukcesu jest wykorzystanie pełnego potencjału organizacji oraz jej pracowników. Ocena i rozwój potencjału pomaga firmom zidentyfikować, rozwijać i maksymalnie wykorzystywać talenty i zasoby.

Gotowe rozwiązania dla Twojej organizacji

W dzisiejszym dynamicznym i wymagającym świecie, organizacje często potrzebują szybkich i skutecznych rozwiązań, które pomogą im osiągnąć zamierzone cele. Dział doradztwa oferujący pakiet gotowych rozwiązań powstał po to by dostarczyć firmom gotowe narzędzia i strategie, które przyspieszą rozwój i pozwolą osiągnąć oczekiwane rezultaty.

MATERIAŁY I INFORMACJE

szkolenia miękkie
Szkolenia miękkie

Najnowsza lista szkoleń miękkich.

Pobierz
szkolenia twarde
Szkolenia twarde

Pobierz listę szkoleń twardych (eksperckich).

Pobierz
Folder informacyjny
Folder informacyjny

Dowiedz się o nas więcej.

Pobierz
Gamma w mediach

Zobacz co piszą o nas media.

Zobacz

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.