Zaufanie budujemy przez działania i spełnione obietnice

Lista Referencyjna - Projekty Komercyjne

Doświadczenie, znajomość branż, kultur organizacyjnych, wyzwań towarzyszących organizacjom i poszczególnych zespołów kształtuje się w realizacjach projektów. Poniżej przedstawiamy wybrane projekty szkoleniowe poświadczone referencjami:

ABB
Niniejszym listem przekazujemy słowa uznania za wysoki poziom realizacji warsztatu „Akademia menadżerskiej uważności: skuteczny menadżer – skuteczny zespół”, który został zrealizowany w terminie 11-12 czerwca 2015 przez zespół Gamma Discover.
Abbvie
Uczestnicy bardzo wysoko ocenili szkolenia, szczególnie program oraz profesjonalizm prowadzących, którzy w trakcie szkoleń stosowali niekonwencjonalne, ciekawe techniki przekazywania wiedzy zawsze dostosowane do omawianego materiału.
ACTION S.A.
Trenerzy wykazali się dużą wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów. Każdy z nich stosował indywidualne podejście do uczestnika, co wpływało na efektywność całego procesu szkoleniowego. Szkoleniowcy umiejętnie łączyli elementy teorii z praktyką. Zdobyte umiejętności z pewnością zaowocowały wśród przeszkolonych osób w kontaktach z Klientem.
Alior Bank
Projekt został oceniony wysoko, zarówno pod względem przekazu merytorycznego, jak również atmosfery oraz zaangażowania i komunikatywności wszystkich trzech trenerów prowadzących szkolenie. Dlatego też polecam firmę Gamma w realizacji projektów szkoleniowych
ASMET
W latach 2014-2015 firma Gamma D. Didiuk i M. Wasilewski Sp. J. zrealizowała dla nas cykl szkoleń w ramach II edycji Akademii Menedżera ASmet
AstraZeneca
Bardzo dziękujemy firmie Gamma Discover  za niezwykle ciekawą i inspirującą mowę motywacyjną, która odbyła się w czerwcu 2016 w trakcie obchodów naszej piątej rocznicy
ATLANTIC FUND SERVICES
Szkolenie zostało przeprowadzone zgodnie z umową oraz obowiązującymi w tym zakresie przepisami i standardami. Założony na wstępie plan szkolenia został w pełni zrealizowany, a przeprowadzone szkolenie uzyskało dobrą ocenę wśród uczestników szkolenia.
AXA
Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę oceniamy firmę Gamma, jako dostawcę szkoleń o najwyższej, jakości. Jesteśmy pełni uznania dla know-how firmy oraz kompetencji trenerów, Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę Gamma, jako sprawdzonego partnera szkoleniowo-consultingowego
Bakalland
Szkolenie „W jedności siła” zorganizowanego w dniach 27-28.10.2016r. przez firmę Gama Discover z Warszawy stanowiło początek procesu budowania zespołu rozproszonego oraz nawiązania dobrych wzajemnych relacji wśród członków zespołu.
Benefit systems
Od strony organizacyjnej polecam współpracę z firmą Gamma. Trenerzy potrafią wsłuchać się w potrzeby i dopasować program szkolenia do potrzeb klienta. Dotrzymują terminów, działają zgodnie z ustalonymi założeniami. Firma Gamma to grupa doskonałych, godnych polecenia profesjonalistów.
Betterware
Duże doświadczenie trenera, umiejętność pracy na trudnych sytuacjach uczestników, budowanie przyjaznej atmosfery spowodowało, że nasi uczestnicy wspominają szkolenie, jako bardzo udane
BGŻ Paribas
Na przestrzeni ostatniego roku firma Gamma wielokrotnie współpracowała z Bankiem BGŻ BNP Paribas SA przy realizacji warsztatów z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. Warsztaty VR zostały przygotowane oraz zrealizowane bardzo profesjonalnie i tym samym wysoko ocenione przez naszych pracowników.
BRE BANK
Pracownicy uczestniczący w szkoleniu w zdecydowanym stopniu rozwinęli swoje umiejętności w zakresie objętym szkoleniem. Szkolenie zmotywowało bowiem pracowników do przygotowania długoterminowych planów rozwojowych, które wraz z planem rozwojowym o charakterze „on-the-job” pozwoliło na objęcie przez nich wyższych stanowisk, w tym menedżerskich.
Browar Konstancin
Rekomendujemy Gammę, jako firmę doradczo-szkoleniową, która nie tylko realizuje dobre szkolenia, ale dodatkowo w taki sposób współpracuje z Klientem, by wszystkie działania były spójne ze specyfiką i strategią firmy.
BROWAR NAMYSŁÓW
Trenerzy w swoich działaniach, wykazali się profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem w ramach prowadzonych działań. Z przyjemnością rekomendujemy firmę Gamma jako profesjonalnego partnera wspierającego procesy i działania rozwojowe oraz dostarczającego skutecznych w tym zakresie narzędzi.
Budimex
Niniejszym potwierdzam: Przeprowadzenie szkolenia pt.: „Radzenie sobie z psychomanipulacją w obsłudze klienta i negocjacjach”
Caldo
W trakcie mojej 20-letniej kariery zawodowej, miałem okazję uczestniczyć w wielu szkoleniach z zakresu zarządzania zespołem sprzedaży.
Caldo
Fantastyczna zabawa w formie zajęć plenerowych pozwoliła nie tylko na mocną integrację wszystkich uczestników, ale przede wszystkim zbudowała świadomość jak ważna jest dobra praca zespołowa i rozwinęła  umiejętność komunikacji między ludźmi dążącymi do tego samego celu. Cały zespół prowadzący szkolenie to wspaniali ludzie z wieloma pasjami, którzy zrażają swoją energią!
CargiII
Potwierdzamy prawidłowe wykonanie usługi oraz firmę Gamma, jako profesjonalnego partnera do realizacji projektów szkoleniowych.
Cargill
Osoby zatrudnione w firmie Gamma to profesjonaliści. Udało się im w krótkim czasie zintegrować osoby uczestniczące w spotkaniu. Pomysłowe zadania na początku spotkania na sali, niezwykle szybko pozwoliły wszystkim wspaniale się bawić.
CELON PHARMA
Celon Pharma S.A. rekomenduje współpracę z firmą GAMMA.
COMTEGRA
Nasze wysokie oczekiwania zostały w pełni spełnione. Uczestnicy Szkolenia wyrażali się bardzo pochlebnie zarówno o profesjonalnym przygotowaniu szkoleń jak i o trenerze. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Gamma Wszystkim, którzy oczekują rzetelnego i zaangażowanego partnera. W realizacji programów szkoleniowych.
Czerwona Torebka
Projekt został zainicjowany mapą sukcesu diagnozującą potrzeby organizacji oraz wsparty szkoleniem e-learningowym. Szkolenie e-learningową pełni w projekcie funkcję follow-up. Wzmacnia efektywność tradycyjnego szkolenia. Cenimy firmę Gamma za doświadczenie w branży, umiejętność realizowania założonych przez Zarząd celów oraz profesjonalizm trenerów i konsultantów ds. e-learningu.
D+H
Warto podkreślić dobrą współpracę z firmą Gamma Discover podczas całego procesu przygotowania i organizacji spotkania teambuldingowego, dlatego też rekomenduję ją, jako rzetelnego, elastycznego i profesjonalnego partnera.
DALKIA ŁÓDŹ
Zostały przeprowadzone łącznie dla około 50 osób. Szkolenia miały formę warsztatów, były prowadzone przez doświadczonego trenera. Zajęcia realizowane były z dużym zaangażowaniem oraz na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Podczas zajęć uwzględniono zagadnienia, o które pytała grupa. Nabyta podczas szkoleń wiedza z pewnością znajdzie zastosowanie w naszej pracy zawodowej.
DCT GDAŃSK S.A.
Łącznie w roku 2015 zrealizowano 36 dni szkoleniowych – w wymierzę 288 h. Podczas współpracy firma Gamma wykazała się elastycznym i rzetelnym podejściem do realizacji działań projektowych. Trenerzy prowadzący szkolenia wykazali się rzetelnością oraz profesjonalizmem, co zaważyło o podjęciu decyzji o realizacji kolejnego projektu
DECATHLON
Szkolenia realizowane w ramach tej współpracy są prawidłowo dopasowane do naszych potrzeb i specyfiki naszej firmy. Trenerzy z firmy Gamma podczas prowadzonych szkoleń posługują się przykładami zaczerpniętymi z historii funkcjonowania naszej firmy, pracują wyłącznie na naszych produktach.
DECATHLON
Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Gamma przy realizacji projektów szkoleniowych, współpraca z taką firmą to czysta przyjemność i przede wszystkim gwarancja udanego szkolenia.
Dentsu AEGIS network
Od pierwszego kontaktu z Gammą otrzymywaliśmy wszelkie niezbędne informacje pozwalające nam rozumieć zamierzenia projektantów szkolenia – szczegółowy kontekst, uszczegółowienie potrzeb, informacje na temat zebranych potrzeb i planowanych działań rozwojowych.
DKV
W 2017 roku Firma Szkoleniowa GAMMA na zlecenie DKV Euro Service zrealizowała projekt szkoleniowy DKV Easy Flex, którego celem było wdrożenie produktu finansowego na polski rynek.
DÖHLER
Profesjonalne przeprowadzenie szkoleń, a w szczególności ciekawy i interaktywny sposób prowadzenia warsztatów przez trenerów firmy „Gamma” spowodowały, że w 100% udało się osiągnąć założone cele.
DPH COMPANY
Szkolenie pozwoliło uzyskać założone rezultaty. Przyczyniło się do tego zarówno know-how firmy szkoleniowej jak również kompetencje trenera oraz zaplanowanie działań między szkoleniowych.
EMMERSON NIERUCHOMOŚCI
Zarząd Emmerson Nieruchomości i dyrektorzy wzięli udział w cyklu szkoleń prowadzonych przez trenerów Gammy związanych ze sposobem budowania oraz wdrażania celów w organizacji, a następnie uczestniczyli w szkoleniach z zakresu zarządzania zmianą, które wsparły implementacje nowych procesów.
ENEA
Zaświadczamy, że firma Gamma D. Didiuk i M. Wasilewski Sp. J. w okresie od 26.10.2015 r. do 21.04.2016 r. zrealizowała dla nas 12 dni szkoleniowych – Negocjacje zakupowe cz. I i Negocjacje zakupowe cz. II. W roku 2015 – 6 dni szkoleniowych oraz w roku 2016 – 6 dni szkoleniowych.
Enel-med
Organizując szkolenie dla naszej firmy Gamma wykazała się profesjonalizmem i elastycznością w odpowiedzi na zgłaszane przez nas potrzeby. Zadowolenie samych uczestników potwierdza, że wybór partnera biznesowego był trafiony.
ENERGA
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Gamma oraz jakości szkoleń, które przeprowadzono dla naszych pracowników. Na bazie naszych doświadczeń, możemy polecić tę firmę, jako rzetelnego partnera w zakresie realizacji tego typu szkoleń.a
ESKA
Całość wykonanej przez trenerów Gammy pracy została oceniona wysoko zarówno z perspektywy pracowniczej – przez adresatów projektu (pracowników) jak i perspektywy organizacyjnej.
Feeria
We strongly recommend the services of this company to other entrepreneurs who care about a professional, substantive cooperation in a relaxed atmosphere. We will definitely use the services of Gamma Discover agency again.
Fiolet - Powszechny Dom Kredytowy
Na dużą uwagę zasługuje fakt, że trenerzy pracowali z menadżerami (uczestnikami szkoleń) również pomiędzy szkoleniami (sesje telefoniczne, realizacja Arkuszy Analizy Krytycznej). To spowodowało, że wiedza i umiejętności zdobywane i rozwijane podczas szkoleń były dodatkowo utrwalane i wzmacniane w praktyce w codziennej pracy.
FORTE
Pragniemy potwierdzić wysoki poziom przeprowadzonego szkolenia, mający odzwierciedlenie w danych uzyskanych z ankiet od uczestników. Szkolenie cechowało bardzo dobre przygotowanie merytoryczne trenerów prowadzących oraz wysoki poziom obsługi nas, jako klienta firmy GAMMA.
Galileo Media
Firma Gamma zrealizowała projekt szkoleniowo-doradczy dla naszej firmy. Projekt składał się z dwóch faz.Faza I – stworzenie i wdrożenie modelu kompetencyjnego w organizacji. Faza II – zaplanowanie i realizacja systemu rozwoju kompetencji
HRS - Global Hotel Solutions
Zwróciliśmy się do Gammy w sprawie organizacji spotkania integracyjnego dla naszych pracowników. Najważniejsze były omówienia, które łączyły działania, reakcje pracowników powstałe podczas realizacji z sytuacjami zawodowymi w pracy. Trener pracował z naszymi pracownikami zarówno na poziomie przekonań jak i na poziomie narzędziowym
IMPERIAL TABACCO
W dniu 14.01.2014 r. mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Gamma, która zrealizowała szkolenie „Rola Działu HR, jako Business Partnera” dla pracowników Departamentu Zasobów Ludzkich naszej firmy. Z satysfakcją i przyjemnością rekomendujemy firmę Gamma jako profesjonalnego i solidnego partnera.
ING TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE S.A.
W dniu 14.01.2014 r. mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Gamma, która zrealizowała szkolenie „Rola Działu HR, jako Business Partnera” dla pracowników Departamentu Zasobów Ludzkich naszej firmy. Z satysfakcją i przyjemnością rekomendujemy firmę Gamma jako profesjonalnego i solidnego partnera.
INTER CARS
Indywidualne podejście, rzetelne zbadanie umiejętności uczestników przed szkoleniem, duża elastyczność i otwartość sprawiły, że osoby biorące udział w Akademii podniosły swoje kompetencje. W dużej mierze działania te przygotowały je do pełnienia nowych ról biznesowych w naszej organizacji.
JACOBS
Szkolenia uzupełnione zostały przez zastosowanie autorskiego follow up – Arkuszy Analizy Kompetencji Gammy, które zwiększyły efektywność działań szkoleniowych oraz umożliwiły uczestnikom projektu analizę ich codziennej pracy i wdrożenie odpowiednich narzędzi poznanych na szkoleniu.
JLL
Gamma Discover, dział firmy szkoleniowej Gamma, odpowiadala za kompleksowe przygotowanie całodniowego szkolenia integracyjnego dla 60 pracowników działu naszej firmy, Jones Lang Lasalle. Gamma posiada ogromne doświadczenie poparte profesjonalizmem. Współpraca z firmą Gamma podczas przygotowań przebiegała szybko, sprawnie i rzetelnie.
KONICA MINOLTA
Szkolenia uzupełnione zostały przez zastosowanie autorskiego follow up – Arkuszy Analizy Kompetencji Gammy, które zwiększyły efektywność działań szkoleniowych oraz umożliwiły uczestnikom projektu analizę ich codziennej pracy i wdrożenie odpowiednich narzędzi poznanych na szkoleniu.
KREDYT IN KASO S.A.
Obecnie, wspólnie z firmą Gammą, jesteśmy w trakcie realizacji szkolenia dla kluczowej kadry menedżerskiej z zakresu metod negocjacji w biznesie. Ogromne doświadczenie i wiedza trenera oraz bezpretensjonalny sposób prowadzenia warsztatów, utwierdziły mnie również tym razem, w trafności wyboru firmy szkoleniowej.
LexisNexis
Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis Sp. z o.o. niniejszym listem udziela firmie Gamma referencji profesjonalnego partnera w zakresie szkoleń i doradztwo organizacyjnego.
LUBFARM  S.A.
Efekt marketingowy szkoleń najłatwiej mierzyć prośbami o kolejne tego typu spotkania. Farmaceuci, jako wyjątkowo wymagająca grupa na tyle wysoko ocenili pracę trenerską, że sami, z własnej inicjatywy zwracali się z prośbą do koordynatora projektu o możliwość rozbudowania działań szkoleniowych.
LUXMED
Efekt marketingowy szkoleń najłatwiej mierzyć prośbami o kolejne tego typu spotkania. Farmaceuci, jako wyjątkowo wymagająca grupa na tyle wysoko ocenili pracę trenerską, że sami, z własnej inicjatywy zwracali się z prośbą do koordynatora projektu o możliwość rozbudowania działań szkoleniowych.
Lyreco
Warsztaty miały charakter praktyczny i bazowały przede wszystkim na doświadczeniu, który jest najlepszym nauczycielem twórczego myślenia. Podczas zajęć uczestnicy brali udział w niecodziennych ćwiczeniach, które angażowały całą grupę i mobilizowały do kreatywnego działania.
MEDIA-SATURN
Szkolenia zrealizowane przez Gamma Sp. j. Zostały przeprowadzane z najwyższą Starannością i profesjonalizmem. Dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu trenerskiego i logistycznego grupa 800 pracowników została objęta ujednoliconym programem szkoleniowym. Narzędzia trenerskie oraz program zajęć dostarczył uczestnikom wielu cennych wskazówek i nowych umiejętności do rozwoju w zakresie miękkich kompetencji managerskich.
MEDICUS
Decydując się na wybór firmy szkoleniowej kierowaliśmy się jej możliwościami realizacji tak dużego projektu (dedykowany koordynator i trenerzy), doświadczeniem trenerów oraz jakością know-how szkoleniowego
MERA SYSTEMY
Z przyjemnością chciałbym rekomendować firmę Gammę, jako dostawcę zaawansowanych rozwiązań rozwojowych. Firma Gamma zrealizowała dla kadry menedżerskiej edutainment z obszaru komunikacji, budowania zespołu i współodpowiedzialności.
Mercer
Warsztaty miały charakter praktyczny i bazowały przede wszystkim na doświadczeniu, który jest najlepszym nauczycielem twórczego myślenia. Podczas zajęć uczestnicy brali udział w niecodziennych ćwiczeniach, które angażowały całą grupę i mobilizowały do kreatywnego działania.
MGL
Niniejszym gratulujemy firmie GAMMA profesjonalnego działania w dziedzinie organizacji dedykowanych szkoleń i programów rozwojowych dla zdefiniowanych zespołów personalnych.
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W M.ST. WARSZAWIE
Wykonawca zrealizował szkolenie w formie warsztatów dla 42 Pracowników z zakresu komunikacji i współpracy. Szkolenie w pełni zaspokoiło potrzeby i oczekiwania zarówno w zakresie kompetencji prowadzących, sposobu prowadzenia zajęć, jak również w zakresie organizacyjnym.
MURATOR WYDAWNICTWO
Trenerzy i konsultacji Gammy zyskali nasze uznanie wysokim zaangażowaniem i profesjonalizmem oraz elastycznością i innowacyjnością w zakresie form i metod prowadzenia zajęć oraz współpracy.
NAV agency
Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie, na co złożyły się przede wszystkim: przygotowanie trenera do pracy z grupą, doświadczenie trenera, pozwalające na bieżące udzielanie feedbacku uczestnikom, plan szkolenia podzielony na część teoretyczną i praktyczną, jak również otwarta osobowość Trenera.
NORDEA
Trener prowadzący szkolenie wykazał się profesjonalizmem, znajomością omawianych tematów oraz zaangażowaniem w prowadzeniu zajęć, czego odzwierciedleniem były wysokie oceny w ankietach ewaluacyjnych oraz wysoki przyrost kompetencji uczestników.
OPEN FINANCE S.A.
Open Finance SA potwierdza, że firma Gamma zrealizowała w okresie od marca do czerwca 2012 cykl szkoleń i działań follow up dla grupy menedżerów i supervisorów
ORLEN
Firma Gamma Sp.j. wykazała się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem w podejściu do współpracy, elastycznie dostosowując się do potrzeb ORLEN OIL. Szkolenia i warsztaty oferowane przez Gamma Sp.j. spełniają oczekiwania biznesowe ORLEN OIL i są wysoko oceniane przez uczestników.
OTIS
Traktujemy firmę doradczo szkoleniową Gammo jako ważnego partnera w obszarze szkoleniowym.
PARADYŻ CERMAIKA
Uczestnicy wysoko ocenili spójność i logiczność programu szkoleniowego, a także dynamikę i rozplanowanie czasowe zajęć. Firma „Gamma” świadczy usługi szkoleniowe na wysokim poziomie, wykazując dużą elastyczność w reagowaniu na potrzeby klienta. Rzetelność i fachowość firmy „Gamma”, połączone z osobistym zaangażowaniem jej pracowników, zaowocowały szkoleniem przeprowadzonym na bardzo wysokim poziomie merytorycznym.
PARADYŻ CERMAIKA
Celem szkolenia było wypracowanie postaw umożliwiających uczestnikom nawiązanie satysfakcjonującej współpracy zespołowej, nastawionej na wspólną realizację postawionych celów i wyzwań, niezależnie od zmian pojawiających się w naturalnym środowisku pracy. Zajęcia miały formę warsztatową, co umożliwiło uczestnikom szkolenia łatwe i szybkie przyswojenie wiedzy oraz wypracowanie konkretnych umiejętności z obszaru szkolenia.
PGF
Umiejętności Trenerów Firmy GAMMA oceniamy wysoko, wszystkie warsztaty zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników. Polecamy firmę zarówno ze względu na odpowiedni poziom merytoryczny prowadzonych szkoleń jak i umiejętności pracy z grupą zatrudnionych trenerów
Pharma Nord
Również osoba trenera została dopasowana do naszych potrzeb i preferencji a jego doświadczenie trenerskie i biznesowe stanowiło wartość dodaną szkolenia. Zajęcia wyróżniała praktyczna i dynamiczna forma prowadzenia
Poczta polska
W ramach projektu przeszkolono łącznie 755 przedstawicieli kadry kierowniczej PP S.A. w podziale na 37 grup szkoleniowych. Uczestnicy wysoko ocenili jakość i efektywność zrealizowanych zajęć, podkreślając jednocześnie, że wiedza pozyskana w trakcie szkolenia będzie miała praktyczne zastosowanie w miejscu pracy.
Polfarmex S.A.
Potwierdzamy prawidłowe wykonanie usługi oraz firmę Gamma, jako profesjonalnego partnera do realizacji projektów szkoleniowych.
PROMEDIA
Mamy przyjemność zaświadczyć, iż konsultanci i trenerzy z firmy Gamma zaplanowali i wdrożyli z sukcesem w firmie Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o. model kompetencyjny wraz z narzędziami zwiększającymi efektywność zarzadzania zasobami ludzkimi w okresie kwiecień-lipiec 2012 r.
PSG - POLSKA SPÓŁKA GAZOWNICTWA
Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział w Tarnowie potwierdza, że firma Gamma zrealizowała w styczniu 2014 roku szkolenie z zakresu „Prawa energetycznego”. Trener prowadzący Pan Dariusz Rystał wykazał się profesjonalizmem, znajomością tematu oraz zaangażowaniem w prowadzeniu zajęć
REAL
Firma „Gamma została wybrana do prowadzenia szkoleń w ramach projektu z grona kilkunastu firm. Trenerzy firmy „GAMMA” prowadzą szkolenia z zakresu train the trainer i obsługi klienta dla trenerów wewnętrznych, kadry menedżerskiej i pracowników liniowych marketów. Szkolenia te, w okresie od stycznia br. do września 2011 r., obejmą w sumie ponad 3000 osób.
RHENUS LOGISTICS
Miło nam potwierdzić, iż firma szkoleniowa Gamma posiada bogate doświadczenie w realizacji programów rozwojowych z obszaru perswazji i negocjacji.
SALAMANDER
Szkolenia zostały zaprojektowane z uwzględnieniem standardów firmy Salamander Polska i wyników badań Mystery Shopping. Współpraca z Gammą układa się bardzo dobrze zarówno pod względem planowania polityki szkoleniowej firmy jak i realizacji szkoleń. Uczestnicy szkoleń w ankietach poszkoleniowych i bezpośrednich rozmowach wystawili najwyższe oceny trenerom Gammy za merytorykę, sposób prowadzenia i atmosferę szkoleń.
SAMSUNG
Szkolenia „Zaawansowane techniki prezentacji” może służyć za dobry przykład know-how Gammy. Program szkolenia, sposób prowadzenia, treści w nim zawarte były całkowicie oryginalne – zostały uznane przez uczestników za bardzo wartościowe, ułatwiające pracę podczas kontaktu z Klientami.
SEAT
Firma Gamma w ramach długofalowej współpracy realizowała następujące działania szkoleniowe dla naszej firmy i sieci sprzedaży. Wszystkie szkolenia przygotowywane były na podstawie szczegółowej analizy potrzeb, wspierane były przez narzędzia pre-work, follow-up i moduły mierzące efektywność szkoleń (np. ocena 360 stopni dla kadry kierowniczej).
SEAT
Potwierdzamy prawidłowe wykonanie usługi oraz polecam firmę Gamma jako partnera do realizacji projektów szkoleniowych.
Sheraton
Współpraca z Firmą GAMMA dostarczyła nam satysfakcji na każdym etapie realizacji projektu szkoleniowego – od badania potrzeb, przeprowadzenia szkoleń, do rozliczenia rezultatów działań. Polecamy współpracę z firmą szkoleniową GAMMA, jako godnego zaufania kooperanta.
SKAMEX
SKAMEX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K.A potwierdza, że firma Gamma zrealizowała od września 2011 do marca 2012 roku cykl dwudniowych szkoleń w ramach projektu „Kompetencje – zaangażowanie, – jakość – konkurencyjność – projekt szkoleniowy dla Skamex Sp. z о.о.”.
SMC COMPETENCE IN AUTOMATION
Zdobytą wiedzę teoretyczną, uczestnicy szkolenia, mieli okazję sprawdzić i pogłębić w trakcie ćwiczeń praktycznych. Aktualnie wiedza ta jest skutecznie wykorzystywana, na co dzień przez pracowników działu obsługi klienta.
SMURFIT KAPPA
Cenię sobie również dobrą komunikację i obsługę klienta za strony firmy Gamma. Pracownicy firmy cały czas Czuwają nad przebiegiem projektu szkoleniowego, zgłaszają ewentualne zagrożenia i rekomendują zmiany.
Smurfit Kappa
Ze strony organizatora szkoleń pragnę podkreślić dobrą komunikację i profesjonalną obsługę naszej firmy we wszystkich kwestiach związanych z projektem. Bez wahania rekomenduję firmą Gamma jako solidnego i wiarygodnego partnera.
SODEXO
Opinie uczestników szkolenia były bardzo pozytywne. Dzięki energii i charyzmie trenera, cała grupa była mocno zaangażowana w swój udział w warsztatach. Zarówno sposób prowadzenia spotkania, jak i przekazywane treści oraz ćwiczone umiejętności spełniły oczekiwania naszych przedstawicieli.
Solpharm
Dzięki zaangażowaniu trenerów i wsparciu całego sztabu ludzi, warsztaty okazały się wydarzeniem bardzo motywującym. Pozytywna energia, inspirujący przekaz oraz mobilizacja do współdziałania, połączone z konstruktywną krytyką, dały nam mocną bazę do dalszego rozwoju.
SOLPHARM
Opinie uczestników szkolenia były bardzo pozytywne. Dzięki energii i charyzmie trenera, cała grupa była mocno zaangażowana w swój udział w warsztatach. Zarówno sposób prowadzenia spotkania, jak i przekazywane treści oraz ćwiczone umiejętności spełniły oczekiwania naszych przedstawicieli.
Spomlek
Wartością współpracy z firmą Gamma jest duże doświadczenie w realizacji usług dla zakładów produkcyjnych. Dzięki temu trener Gamma, poza moderowaniem, wypracowywaniem rozwiązań wraz z uczestnikami mogła dzielić się sprawdzonymi praktykami z branży
STARBAG
Potwierdzamy, że firma Gamma zrealizowała w 2015 roku cykl szkoleń w ramach projektu Develop oraz Akademii Koncernu Strabag 29 dni szkoleniowych. Rekomendujemy Gammę jako partnera rzetelnego, odpowiedzialnego oraz kompetentnego w realizacji projektów szkoleniowych.
STOMILEX
Zajęcia miały charakter warsztatowy. Uczestnicy pracowali nad zadaniami w ramach grupowych oraz indywidualnych ćwiczeń, aktywnie brali udział w scenkach oraz dyskusjach grupowych, które sprzyjały wymianie informacji, poszukiwaniu lepszych rozwiązań i wyjaśnieniu wszelkich niejasności w danym obszarze.
SYNGENTA
Konsultanci Gammy pracując zgodnie z metodologią Roberta S. Kaplana i Davida P. Nortona przeprowadzili audyt bieżącej strategii organizacji. Rezultatem pracy konsultantów jest Strategiczna Karta Wyników, czyli narzędzie służące do pomiaru osiągania założonych celów.
SYNTEA
Syntea SA potwierdza, że firma Gamma D. Didiuk i M. Wasilewski sp. z powodzeniem zrealizowała w roku 2011 cykl szkoleń Train the trainer.
T-MOBILE
W 2013 roku firma Gamma została poproszona o przygotowanie i wdrożenie kompleksowego rozwiązania Szkoleniowo-doradczego, którego celem było zwiększenie liczby spotkań z klientami ostatecznymi. Projekt zakończył się sukcesem – osiągnięto zakładany wzrost liczby spotkań na handlowca.
TELE ATLAS
Chciałabym polecić trenerów firmy Gamma, jako specjalistów w swojej dziedzinie. Obszar zarządzania zespołem (delegowanie zadań, budowanie autorytetu, motywowanie pracowników, zarządzanie rozwoje) jest tym, w którym na pewno Gamma się specjalizuje. Uczestnicy warsztatów doceniali profesjonalizm, elastyczność trenerów oraz praktyczność proponowanych rozwiązań
THOMSON TECHNICOLOR POLSKA
Proces ewaluacji szkolenia wykazał, że uczestnicy widzieli trenera, jako osobę kompetentną, kontaktową, posiadającą szeroką wiedzę merytoryczną popartą własnym doświadczeniem praktycznym. Szkolenie zostało ocenione, jako ciekawe, mobilizujące do działania, odpowiadające na konkretne pytania uczestników.
Totalizator sportowy
Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie wynikające z profesjonalnego przygotowania i przeprowadzenia szkolenia, które w pełni spełniło nasze oczekiwania i przyczyniło się do pogłębienia relacji i poprawy współpracy w zespole uczestniczącym w warsztacie, a także wypracowania nowych sposobów podejścia do zadań.
Vastint
Niewątpliwym atutem całego przedsięwzięcia była zaproponowana metoda szkoleniowa w postaci gier-eksperymentów oraz zapewnione materiały dydaktyczne.
VELVET CARE
Usługi te zostały zrealizowane bez zastrzeżeń i w sposób profesjonalny. Spełniły one nasze oczekiwania, czego efektem jest zaplanowanie kolejnych działań rozwojowych z firmą Gammą jeszcze w bieżącym roku. Polecamy firmę Gamma do realizacji projektów szkoleniowych.
VEOLIA
21.06.2016 Zarządzanie zmianą i konfliktami – 4 Informujemy, że firma Gamma D. Didiuk i M. Wasilewski Sp. J. zrealizowała dla nas szkolenia rozwijające kompetencje menedżerskie oraz osobiste
VOLKSWAGEN BANK
Informujemy, że firma „Gamma” D. Didiuk i M. Wasilewski Sp. J. w okresie: czerwiec – wrzesień 2016 r. przeprowadziła 9 szkoleń (szkolenia 1 i 2-dniowe). Łącznie zostało zrealizowanych 112 h. w ramach projektu „Techniki sprzedaży oferty finansowej W Bank”
WARBUD
Oprócz warsztatów uczestnicy mieli do wykonania w przeciągu miesiąca od szkoleń cztery Zadania wdrożeniowe. Dzięki tym działaniom, wysłaniu do trenera arkusza realizacji Zadania oraz uzyskanej od niego informacji Zwrotnej w czasie rozmowy telefonicznej uczestnicy powtórzyli materiał szkoleniowy i kontynuowali pracę nad wdrożeniem nowych nawyków lub rozwojem swoich kompetencji.
WHIRLPOOL
Dzięki Współpracy z firmą Gamma, w badaniu satysfakcji pracowników za rok 2011, uzyskaliśmy Wzrost wskaźników w obszarach efektywne zarządzanie i leadership odpowiednio o 5% i 13%.
WOLTERS KLUWER
Program i sposób prowadzenia zajęć były ściśle dopasowane do potrzeb i oczekiwań Firmy oraz uczestników Warsztatu. Tworzone i wykorzystywane przez Klienta. Fachowość oraz miła atmosfera podczas szkolenia spotkały się z uznaniem uczestników, którzy wysoko ocenili kwalifikacje prowadzących zajęcia
WYDAWNICTWO WIEDZA I PRAKTYKA
Trener prowadzący szkolenie Wykazał się profesjonalizmem, znajomością omawianych tematów oraz Zaangażowaniem. W prowadzeniu zajęć, czego odzwierciedleniem były pozytywne opinie. W ankietach ewaluacyjnych. Szkolenie było wartościowe ze względu na dużą liczbę przykładów mających swoje odzwierciedlenie w biznesie.
WYŻSZA SZKOŁA CŁA i LOGISTYKI W WARSZAWIE
Trenerzy i konsultacji Gammy zyskali nasze uznanie wysokim zaangażowaniem i profesjonalizmem oraz elastycznością i innowacyjnością w zakresie form i metod prowadzenia zajęć oraz współpracy.
ZARA
Zespół Gamma sp. j. charakteryzuje się bardzo dobrą organizacją, twórczym podejściem oraz profesjonalizmem. Wartością dodaną spotkań szkoleniowych jest, z pewnością, indywidualne podejście firmy szkoleniowej do klienta. Szkolenia poprzedzone są diagnozą potrzeb oraz dogłębnym poznaniem specyfiki biznesowej odbiorcy szkolenia.
ZIOŁOPEX
Trenerzy Gammy dali się poznać z jednej strony, jako praktycy, z drugiej potrafili się świetnie przygotować produktowo do realizowanych szkoleń. Dzięki temu całość działań rozwojowych odbywał w dopasowaniu do specyfiki naszego rynku, klientów i naszej firmy

Zobacz w dziale:

Zaufanie budujemy przez działania i spełnione obietnice

Ponad 200 tys. przeszkolonych osób – w rozbudowanych procesach i szkoleniach otwartych. Każdy klient to powód do dumy i satysfakcji. Z przyjemnością zapraszamy do poznania naszych referencji.

Mieliśmy przyjemność i satysfakcję pracować dla:

Gamma realizuje usługi rozwojowe w następujących liniach produktowych: szkolenia kompetencyjne i treningi mentalne, team building i edutainmnet, szkolenia eksperckie (tzw. twarde), doradztwo i badania HR.

Zaufanie budujemy przez działania i spełnione obietnice

Doświadczenie, znajomość branż, kultur organizacyjnych, wyzwań towarzyszących organizacjom i poszczególnych zespołów kształtuje się w realizacjach projektów. Poniżej przedstawiamy wybrane projekty szkoleniowe poświadczone referencjami:

Zaufanie budujemy przez działania i spełnione obietnice

Administracja rządowa, publiczna i samorządowa ma unikalną charakterystykę. Znajomość tej specyfiki, doświadczenie w realizacji projektów dla Ministerstw, Organów centralnych i terenowych, w tym JST kształtowaliśmy realizując poniższe projekty, potwierdzone referencjami

Dzięki doświadczeniu rozwijamy kompetencje i rozumienie oczekiwań naszych Klientów

Zestawienie case studies prezentuje nasze podejście do poszczególnych wyzwań rozwojowych, a także realizowane szkolenia biznesowe. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi projektami.

MATERIAŁY I INFORMACJE

szkolenia miękkie
Szkolenia miękkie

Najnowsza lista szkoleń miękkich.

Pobierz
szkolenia twarde
Szkolenia twarde

Pobierz listę szkoleń twardych (eksperckich).

Pobierz
Folder informacyjny
Folder informacyjny

Dowiedz się o nas więcej.

Pobierz
Gamma w mediach

Zobacz co piszą o nas media.

Zobacz

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.