Inne strony: GAMMA DISCOVER

Oczekuj więcej od  team buildingu i doładuj baterie swojego zespołu w niepowtarzalnym, niezapomnianym i widowiskowym stylu!

Inteligentny team building

Efekt WOW! i efekt AHA! na najwyższym poziomie. Rozrywka na najwyższym poziomie, inspiracje nie-do-zapomnienia!
Nasze hasło „Oczekuj więcej” wiąże się z genezą inteligentnego team buildingu. Łączy atrakcyjną formę widowiskową (entertainment) z realizacją celów rozwojowych (education) – czyli projekt edutainmentowy.  Finalna forma każdego z warsztatów jest zbudowana w oparciu o oczekiwania Klienta.  Część projektów pełni głównie rolę integracyjną, w którym omówienia mają charakter symboliczny, inne znów dostarczają doświadczeń, na bazie których odbywają się całodniowe warsztaty, podczas których pracujemy na postawach uczestników,rozwijamy ich kompetencje i wzmacniamy wartości firmowe.

Projektując inteligentny team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.


Naszą reputację jako wieloletniego partnera przedsiębiorstw w obszarze team builidingu i edutainmentu budujemy na trzech filarach:

  • Innowacyjność - uczestnicy oczekują od eventów firmowych świeżości, unikatowości, niepowtarzalności. Co roku nasi Klienci mogą liczyć na oryginalne inspirujące projekty wykorzystujące nowe technologie, trendy, zjawiska społeczne i biznesowe.
  • Bezpieczeństwo - realizacje dla grup od 20 do 300 osób wymagają sprawdzonych rozwiązań zarówno na poziomie samych aktywności, jak również koordynowania i dowodzenia zespołem trenerów, animatorów, ekipy wspierającej czy też zewnętrznych dostawców. Klienci obdarzają nas zaufaniem, ponieważ bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze działania.
  • Pasja - pełne zaangażowanie, niespożyta energia, „flow” , który towarzyszy nam na wszystkich etapach projektu – od definiowania oczekiwań, przez tworzenie wydarzenia, po samą realizację i działania po zamknięciu eventu. Nasze zaangażowanie i serce, które wkładamy w pracę, jest dostrzegane i doceniane przez naszych Klientów.

Zobacz w dziale:

Totalne zanurzenie w wirtualne środowisko dostarcza silnych emocji, wpływa na motywację i staje się fundamentem zmiany.
Przebywanie w świecie wirtualnym jest przyjemne same w sobie. Powiązanie zadań wirtualnych z rzeczywistym, aktywności zgrywalizowane i takie, które mobilizują do współpracy sprawiają, że wydarzenie w pełni angażuje uczestników. Zanurz się wirtualną rzeczywistość!

Uwalniamy dobre emocje – od środka na zewnątrz

Uwalniamy dobre emocje – od środka na zewnątrz. Poznaj nasze formaty outdoor'owe - na słońce i na deszcz!
Synergia i wyjątkowy efekt team buildingowy dzięki połączeniu wielu formatów grywalizacji, warsztatów i event’ów
Mechanika gier łączy wiele formatów w spójną i atrakcyjną całość. Steruj łodzią podwodną, weź udział w akcji ratunkowej bądź doświadcz odwrotności escape room'u!

Nic tak nie łączy, jak dobra kuchnia! Team building smacznie, energetycznie i z pomysłem!

Gotowanie to muzyka XXI wieku. Jest trendy, daje radość i jest… praktyczne. Wspólne kucharzenie zbliża ludzi, a  smakowanie tego co wspólnie ugotowali daje jeszcze większą przyjemność. Team building kulinarny prowadzą uznani szefowie kuchni, doświadczeni w prowadzeniu takich eventów.
Niepowtarzalny klimat, dobry nastrój, niezwykłe przeżycia, czyli imprezy firmowe i integracyjne
Wieczorna integracja jest równie ważna jak ta w ciągu dnia - poznaj nasze propozycje: próba ognia, czas prohibicji, magia bębnów, quiz firmowy, wiele innych.
Mini team building, czyli formaty, które mogą inspirować i zmieniać duże i ważne wydarzenia.
Mini team building, czyli format, które mogą inspirować i zmieniać duże i ważne wydarzenia. Poznaj: Przepis na integrację, Mosty, Polski Program Kosmiczny!
Angażujące projekty, w których pracownicy na deskach scenicznych stają się ucieleśnieniem kluczowych wartości i kompetencji organizacji.
Zamiast być widzem bądź aktorem w sztuce teatralnej traktującej o życiu Twojej  firmy.  Na deskach prawdziwego teatru, z profesjonalnym oświetlaniem, make up'em i scenarzystą.  Team building  i integracja na najwyższym poziomie!
Kluczowe kompetencje przyszłości trenowane w emocjonujących scenariuszach
Nasze escape room'y dają frajdę nawet koneserom takiej rozrywki. Jest angażująco, innowacyjnie i mądrze! Atmosferę podkręcamy aranżacją pomieszczeń i rekwizytami. Wysoką grywalność zapewniają technologie. Team building w wersji indoor.
IMPRO wydobywa z człowieka najlepsze i to w świetnej atmosferze!
Jak reagować w sytuacji kryzysowej, nieoczekiwanej, nieszablonowej? Odruchowo próbujemy sięgać po sprawdzone, wyuczone wzorce postępowania. Co zrobić, kiedy takie wzorce zawodzą, a rozwiązania należy szukać „natychmiast”? Zdolność improwizacji może okazać się idealnym rozwiązaniem. Metoda „Im Pro” bazuje na budowaniu zaufania do siebie, swojej intuicji i przygotowuje do szybkiej reakcji na każdą ewentualność.
Komponowanie jest jak gotowanie. Miesza się różne składniki, aby wyszedł smaczny utwór
Eventy tematyczne dla firm i wydarzenia team buildingowe typu indoor i outdoor dedykowane są grupom od 30 do 300 osób. Szczegółowy przebieg każdego projektu oraz ramy czasowe dostosowujemy każdorazowo do Państwa oczekiwań. Pomysły gier na stworzenie spersonalizowanych scenariuszy team buildingów integracyjnych i rozwojowych

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje
Recenzje książek
Artykuły, Artykuły cd.
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.