Młodszy/a specjalista/ka ds. koordynacji szkoleń

Młodszy specjalista ds. koordynacji szkoleń

W związku z dynamicznym rozwojem działu szkoleń otwartych i zamkniętych poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy specjalista ds. koordynacji szkoleń.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie zestawień, raportów
  • Współpraca z trenerami
  • Prowadzenie bazy realizowanych szkoleń
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych, logistyka dostarczania materiałów szkoleniowych
  • Wsparcie działu szkoleń kompetencyjnych, eksperckich, eventowych, otwartych oraz zarządu
  • Zarządzanie bazą zapytań ofertowych, rezerwacja hoteli i sal szkoleniowych
  • Dbanie o odpowiedni obieg dokumentów oraz ich archiwizację
  • Obsługa przesyłek kurierskich
  • Organizacja firmowych imprez, wyjazdów integracyjnych
  • Obsługa programów ZOOM, MS Teams, Clickmeeting
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Dbanie o zaopatrzenie biura

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność za wykonane zadania
  • Umiejętność planowania zadań i organizacji pracy
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • Komunikatywność, energia, pozytywne nastawienie
  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Nastawienie na rozwiązanie, otwartość
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży szkoleniowej

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Zdobycie doświadczenia i praktycznych umiejętności
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • Pracę w miłej atmosferze :)

CV prosimy przesłać na adres:

  • rekrutacja@projektgamma.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000) oraz zgodnie klauzulą informacyjną dołączoną do mojej zgody”.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa