Zielona Gamma

W ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy nasza firma otrzymała wsparcie na realizację projektu pt. Zielona Gamma. Koncepcja projektu wynika z przeprowadzonej diagnozy ekoświadomości wśród pracowników Gammy i jej współpracowników, której skutkiem będą podjęte działania w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Celem projektu jest uświadomienie pracownikom, współpracownikom i klientom na obszarze całej Polski korzyści płynących z wdrożenia rozwiązań ekologicznych w firmie.

Narzędziami wspierającymi będą:
  • opracowana i wdrożona elektroniczna platforma ekoświadomości,
  • film promujący rozwiązania ekologiczne w firmie.

Gamma pomimo wielu podejmowanych działań w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu nie posiadała spisanej strategii CSR. W ramach projektu powstała strategia CSR i również została wdrożona w firmie z dużym zaangażowaniem pracowników i współpracowników. Strategia  określa cele, zadania, zasoby, terminy i sposoby realizacji działań proekologicznych. Zapraszamy na ekoplatforma: www.zielona.projektgamma.pl

 

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.