Fundamenty skuteczności

Excellent Leader Program to nie tylko 4 sesje szkoleniowe, ale również przestrzeń pomiędzy nimi. Materiały inspiracyjne w postaci podcast’ów, nagrań video, pigułek wiedzy i zadań poszkoleniowych sprawiają, że przestrzeń rozwojowa rozszerza się na cały okres programu oraz czas po jego zakończeniu.

Peer mentoring  - grupa na Whatsapp’ie

Dobór uczestników w pary bądź zespoły, które będą wspierały się we wdrażaniu praktyk leadershipowych pozwoli na wymianę doświadczeń między uczestnikami. Grupa szkoleniowa otrzymuje tym kanałem materiały inspiracyjne, zadania wdrożeniowe, jest możliwość wymiany doświadczeń  i poszukiwać od siebie nawzajem pomocy.

Zadania pre i postzkoleniowe (tzw. Pre-work  i Post-Work)

Uczestnicy w ramach arkusza SSK będą zobowiązywali się do pewnych wdrożeń. Wdrożenia mogą dotyczyć praktyki menedżerskiej bądź zdobycia dodatkowej wiedzy na temat zespołu:

  • Np. Stworzenie mapy retencji swojego zespołu
  • Np. Przeprowadzenie ankiety Q12 Gallupa dla swojego zespołu

Crash meeting® – uczymy się na potknięciach innych

Crash meeting to spotkanie wyłącznie dla uczestników szkolenia. Managerowie dzielą się swoimi dokonaniami, ale również potknięciami w pobudzaniu zespołu  do działania.

Co nas wyróżnia?

  • Poszczególne sesje są ze sobą powiązane i stanowią zintegrowaną całość zrealizowaną w oparciu o symulacje, gry, studia przypadków i praktyczne warsztaty rozwoju umiejętności liderskich.
  • Zajęcia prowadzone są przez praktyków biznesu i zarządzania, którzy dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem. W roli mentorów i konsultantów są  dla uczestników dostępni także między sesjami.
  • Skupiamy się na rozwijaniu umiejętności liderskich rzeczywiście niezbędnych dla osiągania celów osobistych i zadań organizacji, stosujemy zasadę evidence-based, co oznacza, że wiedza którą przekazujemy oparta została na rozwiązaniach i narzędziach sprawdzonych w praktyce.
  • Proponujemy dogodne terminy sesji a w przypadku niemożności wzięcia udziału w zajęciach możliwość uczestniczenia w zajęciach z inną grupą.
  • Inicjujemy pracę między zajęciami w oparciu o zadania wdrożeniowe przed sesjami i konsultacje po zakończeniu poszczególnych modułów.
  • Dajemy możliwość dalszego rozwoju kompetencji uczestników w ramach licznych szkoleń specjalistycznych dostępnych w ofercie Gamma.
  • Program zajęć współtworzą osoby biorące udział w programie (ankieta oczekiwań przed rozpoczęciem każdej edycji).
  • Kameralne grupy liczące maksymalnie 12 osób.

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Zobacz w dziale:

Excellent Leader Program

Szczegółowy program 4 szkoleń składających się na Excellent Leader Program: Od specjalisty do menedżera, Główne wyzwania menedżera, Praca z pracownikiem, Praca z zespołem, Kompetencje emocjonalne.

Excellent Leader Program to nie tylko 4 sesje szkoleniowe, ale również przestrzeń pomiędzy nimi. Materiały inspiracyjne w postaci podcast’ów, nagrań video, pigułek wiedzy i zadań poszkoleniowych sprawiają, że przestrzeń rozwojowa rozszerza się na cały okres programu oraz czas po jego zakończeniu.

Trenerzy są mocną stroną Akademii Excellent Leader Program

Wieloletni staż menedżerski, doświadczenie trenerskie w prowadzeniu setek dni szkoleniowych dla kadry kierowniczej powoduje, że trenerzy rozumieją wyzwania stojące przed uczestnikami i mogą zaproponować sprawdzone w praktyce rozwiązania.

Zaufanie budujemy przez działania i spełnione obietnice

Doświadczenie w szkoleniu kadry menedżerskiej liczmy w tysiącach dni szkoleniowych oraz dziesiątkach tysięcy kierowników i menedżerów różnego szczebla. Mieliśmy przyjemność pracować zarówno dla największych polskich firm, międzynarodowych korporacji oraz mniejszych, rodzinnych przedsiębiorstw.

MATERIAŁY I INFORMACJE

szkolenia miękkie
Szkolenia miękkie

Najnowsza lista szkoleń miękkich.

Pobierz
szkolenia twarde
Szkolenia twarde

Pobierz listę szkoleń twardych (eksperckich).

Pobierz
Folder informacyjny
Folder informacyjny

Dowiedz się o nas więcej.

Pobierz
Gamma w mediach

Zobacz co piszą o nas media.

Zobacz

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.