Szkolenie Excel zaawansowany

Ciężko pracowałeś. Starałeś się dawać z siebie wszystko, wykonywałeś polecenia, dowoziłeś projekty, i w końcu przełożony zdecydował, że należy Ci się awans. Otrzymujesz nowe stanowisko, być może podwyżkę oraz nowy zakres obowiązków. I nagle okazuje się, że żeby dobrze wykonywać swoją pracę musisz pogłębić swoją znajomość programu Excel. Już nie wystarczy sumowanie, tworzenie zestawień, wykresów, czy korzystanie z funkcji logicznych i statystycznych. 

zdjęcie - Szkolenie Excel zaawansowany
 
Ciężko pracowałeś. Starałeś się dawać z siebie wszystko, wykonywałeś polecenia, dowoziłeś projekty, i w końcu przełożony zdecydował, że należy Ci się awans. Otrzymujesz nowe stanowisko, być może podwyżkę oraz nowy zakres obowiązków. I nagle okazuje się, że żeby dobrze wykonywać swoją pracę musisz pogłębić swoją znajomość programu Excel.

Już nie wystarczy sumowanie, tworzenie zestawień, wykresów, czy korzystanie z funkcji logicznych i statystycznych. Nagle okazuje się, że Excel ma także inne funkcjonalności – tabele przestawne, makra, programowanie SQL. Może się zdarzyć, że sam z np. z makr już korzystałeś, ale teraz to Ty powinieneś je tworzyć... „Co dalej?” myślisz?

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Excel to doskonałe narzędzie biurowe, księgowe, statystyczne – trzeba tylko znać te funkcje. Uczymy praktycznego stosowania arkusza kalkulacyjnego. Zapraszamy EXCEL DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Nie załamuj się. Właśnie awansowałeś do grupy mniej niż 5% użytkowników Excela, którzy muszą poznać najbardziej zaawansowane funkcjonalności tego programu. Jak to zrobić? Możesz spróbować nauczyć się sam za pomocą filmów instruktażowych zamieszczonych w Internecie, możesz poprosić znajomego, który już jest na tym wyższym poziomie wtajemniczenia, a możesz także odbyć specjalistyczne szkolenie Excel. Zaawansowany kurs w tym zakresie organizowany jest już zazwyczaj przez szeroko rozpoznawalne i uznane instytucje, jak np. uniwersytety, czy uczelnie matematyczne lub ekonomiczne.

Może też być zorganizowane przez branżowe stowarzyszenie, wtedy jednak prawdopodobnie treści będą kierunkowane na wykorzystanie tych zaawansowanych narzędzi w danej branży. Jeżeli uda Ci się takie znaleźć – tym lepiej dla Ciebie – poznasz możliwości również na praktycznych przykładach, z którymi się być może w pracy spotkasz.

Jeżeli jednak nie ma dedykowanych szkoleń dla Twojej branży, śmiało wybieraj te organizowane przez jednostki akademickie. Omówione na nim zostaną najprawdopodobniej ogólne możliwości, a przytaczane przykłady będą dotyczyły różnych gałęzi, być może również z Twojej dziedziny.

Po zakończonym szkoleniu pamiętaj także, by te nowe umiejętności ćwiczyć, niestety nieużywane szybko mogą wyparować z głowy. A tego zapewne byś nie chciał.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.