Szkolenie Excel zaawansowany

Ciężko pracowałeś. Starałeś się dawać z siebie wszystko, wykonywałeś polecenia, dowoziłeś projekty, i w końcu przełożony zdecydował, że należy Ci się awans. Otrzymujesz nowe stanowisko, być może podwyżkę oraz nowy zakres obowiązków. I nagle okazuje się, że żeby dobrze wykonywać swoją pracę musisz pogłębić swoją znajomość programu Excel. Już nie wystarczy sumowanie, tworzenie zestawień, wykresów, czy korzystanie z funkcji logicznych i statystycznych. 

   
  Ciężko pracowałeś. Starałeś się dawać z siebie wszystko, wykonywałeś polecenia, dowoziłeś projekty, i w końcu przełożony zdecydował, że należy Ci się awans. Otrzymujesz nowe stanowisko, być może podwyżkę oraz nowy zakres obowiązków. I nagle okazuje się, że żeby dobrze wykonywać swoją pracę musisz pogłębić swoją znajomość programu Excel.

  Już nie wystarczy sumowanie, tworzenie zestawień, wykresów, czy korzystanie z funkcji logicznych i statystycznych. Nagle okazuje się, że Excel ma także inne funkcjonalności – tabele przestawne, makra, programowanie SQL. Może się zdarzyć, że sam z np. z makr już korzystałeś, ale teraz to Ty powinieneś je tworzyć... „Co dalej?” myślisz?

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Excel to doskonałe narzędzie biurowe, księgowe, statystyczne – trzeba tylko znać te funkcje. Uczymy praktycznego stosowania arkusza kalkulacyjnego. Zapraszamy EXCEL DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Nie załamuj się. Właśnie awansowałeś do grupy mniej niż 5% użytkowników Excela, którzy muszą poznać najbardziej zaawansowane funkcjonalności tego programu. Jak to zrobić? Możesz spróbować nauczyć się sam za pomocą filmów instruktażowych zamieszczonych w Internecie, możesz poprosić znajomego, który już jest na tym wyższym poziomie wtajemniczenia, a możesz także odbyć specjalistyczne szkolenie Excel. Zaawansowany kurs w tym zakresie organizowany jest już zazwyczaj przez szeroko rozpoznawalne i uznane instytucje, jak np. uniwersytety, czy uczelnie matematyczne lub ekonomiczne.

  Może też być zorganizowane przez branżowe stowarzyszenie, wtedy jednak prawdopodobnie treści będą kierunkowane na wykorzystanie tych zaawansowanych narzędzi w danej branży. Jeżeli uda Ci się takie znaleźć – tym lepiej dla Ciebie – poznasz możliwości również na praktycznych przykładach, z którymi się być może w pracy spotkasz.

  Jeżeli jednak nie ma dedykowanych szkoleń dla Twojej branży, śmiało wybieraj te organizowane przez jednostki akademickie. Omówione na nim zostaną najprawdopodobniej ogólne możliwości, a przytaczane przykłady będą dotyczyły różnych gałęzi, być może również z Twojej dziedziny.

  Po zakończonym szkoleniu pamiętaj także, by te nowe umiejętności ćwiczyć, niestety nieużywane szybko mogą wyparować z głowy. A tego zapewne byś nie chciał.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.