Szkolenie z cen transferowych

Prowadzenie podmiotu powiązanego wiąże nas z określeniem cen transferowych. Chcąc więc bliżej podejść do tego określenia warto skorzystać z oferty licznych szkoleń oferowanych przez zewnętrzne przedsiębiorstwa, które w sposób rzeczowy i przejrzysty w ciągu kilku (kilkunastu) dni wyjaśnia nam owe pojęcie.


  Prowadzenie podmiotu powiązanego wiąże nas z określeniem cen transferowych. Chcąc więc bliżej podejść do tego określenia warto skorzystać z oferty licznych szkoleń oferowanych przez zewnętrzne przedsiębiorstwa, które w sposób rzeczowy i przejrzysty w ciągu kilku (kilkunastu) dni wyjaśnia nam owe pojęcie.

  W większości szkolenia można podzielić na kilka typów, z czego kilka będzie miało zakres podstawowy wprowadzający nas do tego zagadnienia, inne zaś będą bardziej szczegółowo rozwijały poszczególne aspekty cen transferowych. Skupmy się jednak na zakresie podstawowy.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  NOWE REGULACJE W OBSZARZE CEN TRANSFEROWYCH

  Zapraszamy na szkolenie, które przygotuje do wskazania obszarów ryzyk w jednostkach w zakresie transakcji powiązanych i przygotuje do sporządzenia dokumentacji za rok bieżący i lata ubiegłe REGULACJE W OBSZARZE CEN TRANSFEROWYCH

  Uczestników tego szkolenia interesuje również:


  Z reguły możemy się spodziewać na nim następujących zagadnień poruszający poniższe aspekty. Mowa tutaj o: identyfikacji podmiotów powiązanych – czyli o sposobie, jak i po czym rozpoznać czy dany podmiot (podmioty) są ze sobą powiązane, czy też nie; metody i sposoby ustalania cen transferowych w różnego rodzaju podmiotów powiązanych.

  Oprócz tego możemy się zetknąć z praktycznym pokazem jak odpowiednio przygotować się do kontroli (które ostatnimi lat zdarzają się coraz częściej).

  Dodatkowo mamy do dyspozycji naukę z zakresu analizy jak i sposobu identyfikacji procesów restrukturyzacyjnych zachodzących w przedsiębiorstwach, no i oczywiście o nowościach i zmianach jakie mają miejsce w efekcie nowelizacji prawa dla cen transferowych.

  Warto podkreślić raz jeszcze, że same szkolenia mają charakter zarówno teoretyczny, jak i praktyczny, dzięki czemu mogą być przeprowadzone zarówno w biurach, czy też placówkach usługodawcy, czy też w wybranym przez klienta miejscu.

  Dla kogo są dedykowany takie szkolenia? Oczywiście każdy kto tylko chce powiększyć swoją wiedzę, (czy też nabyć wiedzę) z tego zakresu może wziąć w niej udział.

  Niemniej jednak są one szczególnie zalecane dla pracowników mających do czynienia ze zjawiskami i wydarzeniami związanymi z cenami transferowymi, jak i dla kadry menadżerskiej i zarządzającej. Ostatecznie na rynku jest wiele ofert rożnych firm, dlatego też to która wybierzemy zależy w pełni od nas samych.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.