Szkolenie z obsługi MS Excel dla średniozaawansowanych

Szkolenie dla średniozaawansowanych z użycia programu MS Excel zapozna każdego uczestnika opisywanego szkolenia z najczęściej używanymi narzędziami arkusza kalkulacyjnego oraz najczęściej używanymi funkcjami i komendami.

zdjęcie - Szkolenie z obsługi MS Excel dla średniozaawansowanych
 
Szkolenie dla średniozaawansowanych z użycia programu MS Excel zapozna każdego uczestnika opisywanego szkolenia z najczęściej używanymi narzędziami arkusza kalkulacyjnego oraz najczęściej używanymi funkcjami i komendami.

Przykładowymi umiejętnościami, jakie nabędą uczestnicy są: zdolność do szybkiej oraz sprawnej analizy danych dzięki zastosowaniu funkcji podstawowych, zaawansowanych funkcjo logicznych, jak również tabeli przestawnych.

Uczestnicy posiądą także umiejętności z zakresu przedstawiania danych opracowanych przy pomocy narzędzia, jakim jest formatowanie warunkowe, a także różnego rodzaju wykresy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Excel to doskonałe narzędzie biurowe, księgowe, statystyczne – trzeba tylko znać te funkcje. Uczymy praktycznego stosowania arkusza kalkulacyjnego. Zapraszamy EXCEL DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Czyniąc długą historię krótką można stwierdzić, że szkolenie Excel średniozaawansowany zapozna każdego z uczestników z najbardziej praktycznymi i najczęściej używanymi w programie komputerowym wykresami, komendami oraz funkcjami i narzędziami arkusza kalkulacyjnego.

Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych trenerów znających od podszewki program MS Office. Szkolenie trwa w sumie 16 godzin i kończy się wydaniem certyfikatów uczestnictwa.

Szkolenia tego typu oferowane są także w ramach platform e-learningowych. Szkolenie dla osób średniozaawansowanych stanowi kontynuację szkolenia na poziomie podstawowym. Szkolenia oferowane są w 3 formach: szkolenia dzienne, szkolenia wieczorowe i szkolenia weekendowe.

Wśród technik, jakie uczestnicy poznają na szkoleniu można wyróżnić między innymi: formatowanie warunkowe, korzystanie z szablonów, metody kopiowania formatowania, zasady poprawności wprowadzania danych, rodzaje odwołań, formuły w tabelach, różnego typu funkcje, czy tworzenie baz danych i sortowanie danych według kolejności listy niestandardowej.

Excel to narzędzie, którym sprawne posługiwanie się to dzisiaj umiejętność absolutnie kluczowa. Po ukończeniu szkolenia każdy pojedynczy uczestnik będzie w stanie sprawnie budować różnego typu formuły z wykorzystaniem różnorodnych funkcji, analizować dane w tabelach przestawnych oraz innych narzędziach, a co najważniejsze – dobierać odpowiednie narzędzie do napotkanego problemu.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.