Szkolenie z obsługi MS Excel dla średniozaawansowanych

Szkolenie dla średniozaawansowanych z użycia programu MS Excel zapozna każdego uczestnika opisywanego szkolenia z najczęściej używanymi narzędziami arkusza kalkulacyjnego oraz najczęściej używanymi funkcjami i komendami.

   
  Szkolenie dla średniozaawansowanych z użycia programu MS Excel zapozna każdego uczestnika opisywanego szkolenia z najczęściej używanymi narzędziami arkusza kalkulacyjnego oraz najczęściej używanymi funkcjami i komendami.

  Przykładowymi umiejętnościami, jakie nabędą uczestnicy są: zdolność do szybkiej oraz sprawnej analizy danych dzięki zastosowaniu funkcji podstawowych, zaawansowanych funkcjo logicznych, jak również tabeli przestawnych.

  Uczestnicy posiądą także umiejętności z zakresu przedstawiania danych opracowanych przy pomocy narzędzia, jakim jest formatowanie warunkowe, a także różnego rodzaju wykresy.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Excel to doskonałe narzędzie biurowe, księgowe, statystyczne – trzeba tylko znać te funkcje. Uczymy praktycznego stosowania arkusza kalkulacyjnego. Zapraszamy EXCEL DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Czyniąc długą historię krótką można stwierdzić, że szkolenie Excel średniozaawansowany zapozna każdego z uczestników z najbardziej praktycznymi i najczęściej używanymi w programie komputerowym wykresami, komendami oraz funkcjami i narzędziami arkusza kalkulacyjnego.

  Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych trenerów znających od podszewki program MS Office. Szkolenie trwa w sumie 16 godzin i kończy się wydaniem certyfikatów uczestnictwa.

  Szkolenia tego typu oferowane są także w ramach platform e-learningowych. Szkolenie dla osób średniozaawansowanych stanowi kontynuację szkolenia na poziomie podstawowym. Szkolenia oferowane są w 3 formach: szkolenia dzienne, szkolenia wieczorowe i szkolenia weekendowe.

  Wśród technik, jakie uczestnicy poznają na szkoleniu można wyróżnić między innymi: formatowanie warunkowe, korzystanie z szablonów, metody kopiowania formatowania, zasady poprawności wprowadzania danych, rodzaje odwołań, formuły w tabelach, różnego typu funkcje, czy tworzenie baz danych i sortowanie danych według kolejności listy niestandardowej.

  Excel to narzędzie, którym sprawne posługiwanie się to dzisiaj umiejętność absolutnie kluczowa. Po ukończeniu szkolenia każdy pojedynczy uczestnik będzie w stanie sprawnie budować różnego typu formuły z wykorzystaniem różnorodnych funkcji, analizować dane w tabelach przestawnych oraz innych narzędziach, a co najważniejsze – dobierać odpowiednie narzędzie do napotkanego problemu.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.