Imprezy firmowe formą uwalniania potencjału w Twoim zespole

Kiedy firma oznacza tylko obowiązki, a nie przyjemności – najczęściej nie jest w stanie wykorzystać właściwie całego pracowniczego potencjału, zespół może mieć problemy w komunikowaniu się z sobą, a wszyscy pracownicy pracują nie tylko pod presją czasu, ale także kierowniczej drabiny.

zdjęcie - Imprezy firmowe formą uwalniania potencjału w Twoim zespole

Dlatego też, ku polepszeniu relacji pracowników z samymi sobą oraz z firmą, świetnym pomysłem na ocieplenie wizerunku przedsiębiorstwa oraz stworzeniu wyjątkowej atmosfery służą imprezy firmowe. To właśnie one pozwolą Twoim ludziom silnie skojarzyć Twoją firmę nie tylko z (czasami, bądźmy szczerzy, również przykrymi) obowiązkami wykonywanymi minuta za minutą, godzina za godziną, dzień za dniem, ale także z przyjemnościami i wspaniałymi chwilami spędzonymi razem.

Udana impreza integrująca zespół nie musi odbyć się daleko od siedziby firmy, ale te, które przyniosą najwięcej korzyści zarówno Tobie, jako pracodawcy, i Twoim członkom zespołów pracowniczych to te, które wymagają kreatywności, sprawności fizycznej i umiejętności komunikowania się ze sobą. Przykładową ciekawą realizacją imprezy firmowej może być wspólna wycieczka do jednego z licznych parków linowych.

Taka impreza firmowa nie musi trwać długo – wystarczy jeden dzień, a pozytywnie zaskoczą Cię jej efekty. Będziesz mógł bowiem przekonać się przyglądając się swoim pracownikom, kto jest naturalnym liderem, kto ma najlepszy kontakt ze wszystkimi i kogo Twoi pracownicy chętnie słuchają. Wspólna zabawa, mająca w sobie pewien element rywalizacji, pomoże Ci przekonać się, kto lubi odnosić zwycięstwa w każdej sytuacji, a przy tym ciężko pracuje na swój sukces. Po powrocie wszystkich pracowników do pracy zdziwisz się, jak bardzo poprawi się ich efektywność, zdolność komunikacji oraz zdolność do szanowania siebie nawzajem.

Teambuilding i jego sukces polega na motywowaniu ludzi i wspieraniu ich na wiele różnych sposobów, żeby mogli osiągnąć sukces – a to jak nic innego gwarantuje też sukces Twojej firmie. Jeśli do tej pory jeszcze nie miałeś okazji zorganizować podobnego wydarzenia w Twojej firmie – teraz jest najwyższa pora, żeby zainwestować w Twój potencjał ludzki. Sam, na przykładzie własnego pracowniczego otoczenia, będziesz miał okazję przekonać się, ile zalet posiadają tego typu imprezy firmowe i jak zmieni się podejście do pracy Twoich pracowników.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.