Darmowe kursy unijne – wyszukiwarka

Baza Usług Rozwojowych to portal, w którym użytkownik może znaleźć rozbudowaną bazę ofert z usługami z zakresu szkolenia zawodowego.

10 grudnia 2018
zdjęcie - Darmowe kursy unijne – wyszukiwarka

 

Baza Usług Rozwojowych to portal, w którym użytkownik może znaleźć rozbudowaną bazę ofert z usługami z zakresu szkolenia zawodowego.

Oferty te skierowane są przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorców, a także do osób fizycznych, które pragną podnieść swoje kwalifikacje zawodowe dzięki specjalistycznym szkoleniom.

Rynek szkoleniowy w naszym kraju jest bardzo szeroki, jednak nie ma co ukrywać - uczestnictwo w większości z nich to spory wydatek. Baza Usług Rozwojowych umożliwia wyszukanie kursów i szkoleń z dofinansowaniem, a także darmowe kursy unijne.

Kto może skorzystać z usług bazy?

Baza Usług Rozwojowych przynosi korzyści zarówno osobom, które poszukują informacji o organizowanych szkoleniach i kursach doskonalących umiejętności zawodowe, jak i małym przedsiębiorcom, którzy takie zajęcia organizują.

Dodanie szkolenia do bazy jest całkowicie bezpłatne. Wpis może zostać zgłoszony przez dowolną firmę oraz instytucję, których pole działania zamyka się w obszarze szkoleń i doradztwa zawodowego. Zakres tematyczny szkoleń nie jest niczym ograniczony.

Jakie szkolenia można znaleźć w bazie?

Jeżeli chodzi o zakres tematyczny szkoleń i kursów zawodowych, to z całą pewnością, każdy znajdzie w bazie coś dla siebie.

Dla łatwiejszego wyszukiwania, kursy i szkolenia zostały pogrupowane tematycznie.

Można spotkać się z propozycjami między innymi z zakresu prawa, medycyny, finansów, informatyki czy też psychologii. Szkolenia te organizowane są na terenie całego kraju.

W jaki sposób można dodać usługę do bazy?

Chcąc zgłosić nowy wpis do bazy, trzeba w pierwszym kroku wyznaczyć jedną osobę w firmie, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie wpisami.

Taki pracownik powinien następnie założyć indywidualny profil w bazie. Będzie do tego potrzebny numer PESEL.

Firma, która pragnie dodać organizowane przez siebie szkolenie do bazy, powinna mieć możliwości zarówno kadrowe, techniczne jak i ekonomiczne umożliwiające zrealizowanie prezentowanej przez siebie oferty, w przeciwnym razie zgłoszenie do bazy może zostać odrzucone.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.