Organizacja wyjazdu firmowego – Samodzielnie czy za pośrednictwem agencji.

Prezesi, kierownicy i szefowie nie mają łatwego życia, gdyż ilość zadań które muszą wykonywać jest bardzo duża, a dodatkowo muszą cały czas monitorować pracę swoich podwładnych, zastanawiając się dodatkowo, w jaki sposób mogą motywować swoich pracowników.

zdjęcie - (the_title())

Wyjazd integrujący pracowników - organizacja


Wszelkiego rodzaju dodatki do pensji oraz premie to praktycznie standard, więc nie ma nic dziwnego w tym, że po pewnym czasie nasi podwładni się do tego przyzwyczają i raz na jakiś czas warto organizować szkolenia wyjazdowe, które będą połączone z integracją i zabawą. Po pierwsze, będą dzięki temu o wiele szczęśliwsi, że mogą w pewnym sensie pojechać na szybki wyjazd i się rozerwać, a dodatkowo nauczą się czegoś nowego.

Jednak co musimy zrobić żeby zorganizować takie szkolenie i czy jest to dla nas opłacalne? Czy nie lepiej będzie zatrudnić profesjonalną firmę, która organizuje zajęcia outdoorowe czy integrację?

To zależy jak dużą ilością czasu dysponujemy, ponieważ samodzielnie będziemy musieli zająć się takimi kwestiami jak transport, czyli wynajęcie busa, znalezieniem odpowiedniego miejsca noclegowego w którym spędzimy ten czas, zapewnieniem pożywienia już na miejscu, czyli śniadanie, obiad i kolację, do wszystkiego musimy dołożyć atrakcję i szkoleniowca który przeprowadzi wszystkie zajęcia zgodnie z planem oraz zainteresuje naszych pracowników którzy powinni wynieść coś ciekawego z tego spotkania. Wszystko oczywiście musi być zgrane doskonale w czasie, więc sami będziemy musieli poświęcić go dużo na organizację, telefony, maile i rezerwację takiego wyjazdu.

Natomiast osoby które organizują wyjazdy pracownicze mają już doświadczenie oraz mają istotne kontakty w takiej miejsca jak firmy z którymi współpracują. My jedynie umawiamy się z takimi osobami na spotkanie, dokładnie określamy nasze możliwości i wymagania, płacimy za usługę i jedziemy praktycznie na gotowe.

Za samą usługę będziemy musieli dodatkowo zapłacić, więc jeśli mamy dużą ilość wolnego czasu, może warto tą kwotę zaoszczędzić i przeznaczyć na jakość wyjazdu, organizując wszystko samodzielnie. Jeśli natomiast ilość naszych zadań służbowych jest zbyt duża, warto zdecydować się na pomoc. W większych miastach spokojnie znajdziemy firmy które chętnie zajmą się taką organizacją wyjazdu za nas, więc nie musimy się martwić, że ciężko będzie nam znaleźć prawdziwego profesjonalistę z doświadczeniem.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.