Przykładowe scenariusze teambuilding

Organizatorzy wyjazdów mających na celu integrację i naukę wzajemnej grupowej współpracy bardzo często mają przygotowanych kilka gotowych scenariuszy zakładających zabawy, zajęcia i inne formy wzajemnego poznawania się w danym momencie w czasie wyjazdu.

Gamma - Przykładowe scenariusze teambuilding

Teambuilding scenariusze - znajdź coś dla siebie i swojego zespołu!


Poniżej znaleźć można listę scenariuszy tych z którymi w czasie teambuildingu spotkać można się zdecydowanie najczęściej:


- teleturniej ''Kocham Cię Polsko'' znany z ekranów telewizyjnych przenosi się na integracyjne zabawy wyjazdowe. To zadanie w którym każdy z uczestników może poczuć się jak gwiazda małego ekranu! W zależności od organizatora wyjazdu pojawić się może nawet specjalnie do tego celu skonstruowana scenografia czy nagrody dla zwycięzców jak i przegranych. Zawsze jednak jest ktoś kto poprowadzi teleturniej gwarantując świetną zabawę;

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Gry szkoleniowe i wyjazdy integracyjne dla firm pozwalają na nawiązywanie i zacieśnianie relacji między pracownikami oraz budowanie marki pracodawcy. Pomagamy nadać takim spotkaniom odpowiednio atrakcyjną formę oraz dobrać aktywności wyzwalające energię i emocje.

Poznaj nasze rozwiązania:- wyścig mydelniczek czy jak kto woli bolid race to jedna z form integracji na wesoło, pobudzającej dodatkowo kreatywność danego zespołu. Wszystko polega na zbudowaniu idealnego pojazdu, który stanie do wyścigu i wali o zwycięstwo z innymi wytworami motoryzacyjnej wyobraźni. To całkiem nowa zabawa, jednak stosowana bardzo często bowiem bardzo dobrze działa na pogłębianie relacji interpersonalnych oraz wymaga od uczestników twórczego myślenia, cenionego tak bardzo przez pracodawców;


- spotkać się można niekiedy również z organizacją scenariuszy teambuildingu w formie obozu szkoleniowego, w którym uczestnicy będą mogli poznać część szkoleń wojskowych lub antyterrorystycznych między innymi w zdobywaniu żywności w wykorzystaniem wykrywacza, tory przeszkód podobne do tych z wojskowych szkoleń, rozbrojenie atrapy bomby, rzut atrapą granatu ( wszystko ma być jak najbardziej realne, ale i bezpieczne dla wszystkich uczestników dlatego użyte do tego celu narzędzia nie są takie same jak przy szkoleniu wojskowych), strzelanie z replik karabinów do tarczy, kurs pierwszej pomocy, pokazy kaskaderskie;


- igrzyska na wesoło łączą ze sobą nie tylko umiejętności współpracy i rywalizację, ale przede wszystkim świetną zabawę budującą pozytywne relacje pomiędzy członkami grupy. Zajęcia prowadzone są w formie turnieju z wykorzystaniem wielu ciekawych gier i zabaw. Uczestnicy startują zarówno w grupach jak i indywidualnie. Nad przebiegiem rozgrywek czuwają sędziowie - specjaliści w danej dziedzinie np. sumo, bungee run, hokeju na trawie czy piłkarzykach.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.