Fundusze unijne szkolenia

Odpowiednie wykształcenie znacząco podnosi nasze szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy. Niestety, dyplom ukończenia studiów wyższych rzadko kiedy jest wystarczający. Zdecydowanie większe szanse na znalezienie dobrej posady mają osoby, które oprócz wyższego wykształcenia posiadają certyfikaty ukończenia różnego rodzaju szkoleń oraz kursów.

zdjęcie - Fundusze unijne szkolenia

 

Odpowiednie wykształcenie znacząco podnosi nasze szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy. Niestety, dyplom ukończenia studiów wyższych rzadko kiedy jest wystarczający.

Zdecydowanie większe szanse na znalezienie dobrej posady mają osoby, które oprócz wyższego wykształcenia posiadają certyfikaty ukończenia różnego rodzaju szkoleń oraz kursów.

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się szkolenia dofinansowane z funduszy unijnych. Z tego też powodu, warto dowiedzieć się o nich czegoś więcej.

Na stronie internetowej Bazy Usług Rozwojowych możemy dowiedzieć się na jakich zasadach można skorzystać z poszczególnych szkoleń oraz kursów. Bardzo popularne są szkolenia z tematyki unijnej.

Wśród nich znajdziemy szkolenia dofinansowane z funduszy unijnych. Wiedza na temat tego, kto może ubiegać się o dofinansowane szkolenia jest bardzo przydatna na rynku pracy.

Pośród szkoleń z zakresu tematyki unijnej można odszukać takie szkolenia jak na przykład: Księgowość projektowa rozliczanie projektów dofinansowanych ze środków czy rozliczanie dotacji oraz zasady księgowania dotacji publicznych.

Jeżeli będziemy mogli się pochwalić ukończonym kursem z zakresu tematyki unijnej, nasze szanse na znalezienie intratnej posady znacząco wzrosną.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

Jeżeli dobrze poszukamy z całą pewnością uda nam się znalezc szkolenie dofinansowane, które na dodatek odbywa się w pobliżu naszego miejsca zamieszkania.

Oczywiście najlepiej mają osoby, które mieszkają w dużych miastach, takich jak na przykład Warszawa czy Wrocław.

Część szkoleń jest jednak organizowana w całkiem małych miastach, więc istnieją spore szanse na to, że interesujące nas szkolenie odbędzie się w miejscowości, którą zamieszkujemy.

Ceny szkoleń o tematyce unijnej są bardzo zróżnicowane. Cena w znacznej mierze zależy od tematyki szkolenia oraz czasu jego trwania.

Warto jednak pamiętać, że udział w szkoleniach i kursach to tak naprawdę inwestycja w siebie.

Jeżeli uda nam się odszukać szkolenie dofinansowane, to udział w nim nie nadszarpnie znacząco naszych rezerw finansowych.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.