Co musi wiedzieć deweloper o zawieraniu umów?

Deweloper to całkiem specyficzny zawód. Owszem z jednej strony można w nim naprawdę bardzo dużo zarobić, niemniej można też czasem jeszcze więcej stracić. Są jednak pewne czynniki, które generalnie chronią dewelopera przed utratą zarobków a także reputacji. Można je poznać podczas szkolenia deweloper.

zdjęcie - (the_title())


Co musi wiedzieć deweloper o zawieraniu umów?

Deweloper to całkiem specyficzny zawód. Owszem z jednej strony można w nim naprawdę bardzo dużo zarobić, niemniej można też czasem jeszcze więcej stracić. Są jednak pewne czynniki, które generalnie chronią dewelopera przed utratą zarobków a także reputacji. Co zatem powinien wiedzieć deweloper? A w szczególności - co musi wiedzieć deweloper o zawieraniu umów?

Deweloper - wiedza i umiejętności

Przede wszystkim powiedzieć należy trochę o tym, jakie umiejętności zasadniczo musi mieć deweloper. Bez wątpienia musi on znać się naprawdę dobrze na kwestiach związanych z prowadzeniem negocjacji, przekonywaniem, dyskusjami itp. To jeszcze jednak nie wszystko. Trzeba bowiem podkreślić, że bardzo istotne jest również to, aby znał się on na handlu oraz temacie nieruchomości.

I właśnie - tutaj przechodzimy do kwestii umów. Co o nich musi wiedzieć deweloper. Generalnie dość dużo. Na początek warto tu wspomnieć nieco o ustawie deweloperskiej, która określa właśnie kwestie związane z koniecznością zawarcia umowy deweloperskiej z klientem, która występuje w formie aktu notarialnego.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń dla ekspertów? Sprawdź nasze szkolenia z logistyki i transportu

Z zakresu logistyki
Zarządzanie łańcuchem dostaw, Incoterms 2020, Intrast i inne.
Pełna lista szkoleń: szkolenia logistyka

Sprawdź również nasze szkolenia online

Zatem każdy deweloper musi koniecznie wiedzieć, co powinna zawierać umowa deweloperska i jak ją prawidłowo stworzyć. To jednak nie jest jedyna umowa, którą deweloper musi znać.

Trzeba jeszcze przecież wspomnieć, że zasadniczo deweloper zajmuje się również wszelkimi umowami związanymi z kwestią nabycia nieruchomości, nabycia gruntu pod nią, współpracy z firmą budowlaną itp. Słowem - zasadniczo od wiedzy dewelopera na temat różnego rodzaju umów i ich prawidłowej konstrukcji zależy bardzo dużo.

Szkolenia dla deweloperów

Skąd jednak każdy deweloper ma znać te różne wiadomości oraz informacje? Otóż zasadniczo świetnie w tym zakresie sprawdzają się tutaj różnego rodzaju szkolenia dla deweloperów, takie jak chociażby szkolenia kontrakty handlowe.

Trzeba jednak stanowczo podkreślić, że zasadniczo ważne jest bardzo to, aby szkolenia deweloper były prowadzone przez osoby kompetentne i doświadczone w zakresie umów. wybierajmy zatem z rozwagą wszelkie szkolenia.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.