Deweloper – zawód przyszłości?

Wybór zawodu to sprawa dość trudna dla każdej młodej osoby. W końcu poszukujemy dzisiaj czegoś, co naprawdę da nam satysfakcję zawodową, zapewni dobre zarobki i godny poziom życia a jednocześnie nie przyniesie syndromu wypalenia zawodowego po kilku latach.

zdjęcie - (the_title())


Deweloper - zawód przyszłości?

Wybór zawodu to sprawa dość trudna dla każdej młodej osoby W końcu poszukujemy dzisiaj czegoś, co naprawdę da nam satysfakcję zawodową, zapewni dobre zarobki i godny poziom życia a jednocześnie nie przyniesie syndromu wypalenia zawodowego po kilku latach.

Dlatego też coraz więcej osób zastanawia się nad zawodem dewelopera. Z czym on jest związany? Czy rzeczywiście jest to taki doskonały i świetny zawód przyszłości, jak to się powszechnie wydaje?

Zawód dewelopera - najważniejsze informacje

N początek warto podać garść najważniejszych informacji. Czym takim szczególnym zajmuje się w ogóle deweloper? Otóż jest to inwestor - osoba fizyczna lub prawna, która inwestuje w budowę nieruchomości.

Następnie zaś podejmuje się ich sprzedaży albo wynajmu. Najczęściej deweloper też jest tą osobą, która nadzoruje cały proces budowy i następnie aranżacji takiego domu. Zasadniczo zadań deweloper ma całkiem sporo, bowiem musi on przygotować dokładną lokalizację inwestycji, projekt, nadzór budowy i następnie kontrolę prac, wykończenie mieszkania oraz sprzedaż domów.

Czy deweloper musi posiadać wyższe wykształcenie? Zasadniczo nie jest to nigdzie wymagane, niemniej jednak warto aby sam dla siebie orientował się dobrze w różnych zagadnieniach związanych właśnie z kwestią ekonomii, prawa itp.

Warto również podkreślić, że musi to być osoba otwarta, umiejąca rozmawiać z ludźmi. W tym zawodzie także zawsze trzeba liczyć się z jakimś ryzykiem, a ponadto nie możemy wyjechać na kilka tygodni na wakacje i odpoczywać.

Szkolenia deweloper

Jak zatem widać zawód ten ma swoje plusy i minusy. Pracy tu jednakże na pewno nie będzie brakowało, bowiem jest to bardzo prężnie obecnie rozwijający się rynek sprzedaży nieruchomości.

Z drugiej jednak strony pojawi się szybko tutaj konkurencja, dlatego też warto zainwestować w odpowiedniej jakości szkolenia dla deweloperów, tak, aby nie dać się pokonać innym na rynku. Polecane są również dzisiaj szkolenia kontrakty handlowe - to ważny element wiedzy i edukacji deweloperów.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.