Jak zapoznać się ze zmianami w prawie budowlanym – dobrze wybrane szkolenia

Tematyka szkoleń z prawa budowlanego jest niezwykle obszerna. Osoby które mają styczność z prawem budowlanym muszą bowiem znać wiele ustaw jak również wybrane przepisy z kodeksów cywilnych. W sytuacji, gdy przepisy ulegają zmianom, ich szybkie i właściwe przyswojenie jest niezwykle istotne nie tylko dla konkretnych osób, ale przede wszystkim dla firmy. Często bowiem zmiany przepisów wymuszają na firmach konieczność dostosowania lub też prowadzenia prac budowlanych w całkiem odmienny sposób.

13 czerwca 2018
zdjęcie - Jak zapoznać się ze zmianami w prawie budowlanym – dobrze wybrane szkolenia
 
Tematyka szkoleń z prawa budowlanego jest niezwykle obszerna. Osoby które mają styczność z prawem budowlanym muszą bowiem znać wiele ustaw jak również wybrane przepisy z kodeksów cywilnych. W sytuacji, gdy przepisy ulegają zmianom, ich szybkie i właściwe przyswojenie jest niezwykle istotne nie tylko dla konkretnych osób, ale przede wszystkim dla firmy.

Często bowiem zmiany przepisów wymuszają na firmach konieczność dostosowania lub też prowadzenia prac budowlanych w całkiem odmienny sposób.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeżeli interesują Cię aktualne zmiany w prawie budowlanym i praktyczne ich konsekwencje, zapraszamy na szkolenie Prawo Budowlane po zmianach

Uczestników tego szkolenia interesuje również:

Dobrym wyjściem wówczas jest skorzystanie z różnorodnych szkoleń, które przybliżają temat w taki sposób, aby można było szybko przyswoić wiedzę dotyczącą zmian jak również dobrze zrozumieć nabyte wiadomości. Firmy zajmujące się organizowaniem szkoleń doskonale wiedzą, jak ważne jest ich wcześniejsze przeprowadzenie, aby każdy uczestnik miał czas na dobre zapoznanie się z wiadomościami z kursu jak również wdrożenie ich w pracy.
 
Jeżeli tematem szkolenia są wyłącznie zmiany w prawie budowlanym, najczęściej rezygnuje się z części wprowadzającej do przepisów, które w tej branży są istotne. Bardzo często takie szkolenia dedykowane są osobom, które te zagadnienia znają, a chcą się jedynie dowiedzieć ważnych informacji właśnie na temat zmian. Dzięki temu kursanci mają znacznie więcej czasu na szczegółowe zapoznanie się ze zmianami, których w ostatnim czasie było dość sporo, jak mowa właśnie o prawie budowlanym. Istotną częścią takich szkoleń jest część praktyczna, bardzo często realizowana w formie warsztatów.

Jest swoistym sprawdzeniem tego, czy wiadomości przekazywane na części praktycznej zostały w odpowiedni sposób przyswojone przez kursantów. W czasie warsztatów uczestnicy na przykład tworzą umowy o roboty budowlane tak, aby pozostawały one w zgodzie z przepisami po zmianach.

W tej części szkolenia jest czas na wszystkie pytania kierowane do prowadzących kurs, omawia się także ewentualne błędy popełnione przez uczestników. Taki sposób szkoleń sprawia, że znacznie więcej wiedzy jest właściwie przyswojonej.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.