Jak zapoznać się ze zmianami w prawie budowlanym – dobrze wybrane szkolenia

Tematyka szkoleń z prawa budowlanego jest niezwykle obszerna. Osoby które mają styczność z prawem budowlanym muszą bowiem znać wiele ustaw jak również wybrane przepisy z kodeksów cywilnych. W sytuacji, gdy przepisy ulegają zmianom, ich szybkie i właściwe przyswojenie jest niezwykle istotne nie tylko dla konkretnych osób, ale przede wszystkim dla firmy. Często bowiem zmiany przepisów wymuszają na firmach konieczność dostosowania lub też prowadzenia prac budowlanych w całkiem odmienny sposób.

   
  Tematyka szkoleń z prawa budowlanego jest niezwykle obszerna. Osoby które mają styczność z prawem budowlanym muszą bowiem znać wiele ustaw jak również wybrane przepisy z kodeksów cywilnych. W sytuacji, gdy przepisy ulegają zmianom, ich szybkie i właściwe przyswojenie jest niezwykle istotne nie tylko dla konkretnych osób, ale przede wszystkim dla firmy.

  Często bowiem zmiany przepisów wymuszają na firmach konieczność dostosowania lub też prowadzenia prac budowlanych w całkiem odmienny sposób.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeżeli interesują Cię aktualne zmiany w prawie budowlanym i praktyczne ich konsekwencje, zapraszamy na szkolenie Prawo Budowlane po zmianach

  Uczestników tego szkolenia interesuje również:

  Dobrym wyjściem wówczas jest skorzystanie z różnorodnych szkoleń, które przybliżają temat w taki sposób, aby można było szybko przyswoić wiedzę dotyczącą zmian jak również dobrze zrozumieć nabyte wiadomości. Firmy zajmujące się organizowaniem szkoleń doskonale wiedzą, jak ważne jest ich wcześniejsze przeprowadzenie, aby każdy uczestnik miał czas na dobre zapoznanie się z wiadomościami z kursu jak również wdrożenie ich w pracy.
   
  Jeżeli tematem szkolenia są wyłącznie zmiany w prawie budowlanym, najczęściej rezygnuje się z części wprowadzającej do przepisów, które w tej branży są istotne. Bardzo często takie szkolenia dedykowane są osobom, które te zagadnienia znają, a chcą się jedynie dowiedzieć ważnych informacji właśnie na temat zmian. Dzięki temu kursanci mają znacznie więcej czasu na szczegółowe zapoznanie się ze zmianami, których w ostatnim czasie było dość sporo, jak mowa właśnie o prawie budowlanym. Istotną częścią takich szkoleń jest część praktyczna, bardzo często realizowana w formie warsztatów.

  Jest swoistym sprawdzeniem tego, czy wiadomości przekazywane na części praktycznej zostały w odpowiedni sposób przyswojone przez kursantów. W czasie warsztatów uczestnicy na przykład tworzą umowy o roboty budowlane tak, aby pozostawały one w zgodzie z przepisami po zmianach.

  W tej części szkolenia jest czas na wszystkie pytania kierowane do prowadzących kurs, omawia się także ewentualne błędy popełnione przez uczestników. Taki sposób szkoleń sprawia, że znacznie więcej wiedzy jest właściwie przyswojonej.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.