Szkolenia z zakresu HACCP, DPD oraz mikorobiologii

Wykonywanie wielu zawodów, zwłaszcza tych związanych z obrotem żywności wymaga posiadania przez pracownika odpowiednich szkoleń pozwalających mu na właściwe wykonywanie codziennych obowiązków. W związku z tym wiele firm zewnętrznych wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom organizując różnorodne szkolenia.

zdjęcie - (the_title())

 
Szkolenia z zakresu HACCP, DPD oraz mikorobiologii

Wykonywanie wielu zawodów, zwłaszcza tych związanych z obrotem żywności wymaga posiadania przez pracownika odpowiednich szkoleń pozwalających mu na właściwe wykonywanie codziennych obowiązków. W związku z tym wiele firm zewnętrznych wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom organizując różnorodne szkolenia.

Żywność znajdująca się w obrocie, a która ostatecznie trafia do osób ją konsumujących musi być bezpieczna dla ich zdrowia. W związku z tym na rynku wprowadzono szereg ograniczeń mających na celu dostarczanie konsumentom produktów wysokiej jakości.
Osoby pracujące na poszczególnych stanowiskach są zobowiązane do uczestnictwa w szkoleniach pogłębiających ich wiedzę w tym zakresie. Wśród wielu kursów organizowanych przez wiele profesjonalnych firm zewnętrznych dużą popularnością cieszą się:


Szkolenie HACCP - nabywanie wiadomości z zakresu obrotu żywnością

W czasie szkolenia uczestnik nabywa wszelkie informacje teoretyczne oraz praktyczne dotyczące poszczególnych etapów wdrażania tego systemu. Kurs ten pozwala na nabycie wiedzy o strukturze oraz wymaganiach HACCP oraz informuje jaką rolę w skutecznym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa zajmującego się obrotem żywności odgrywają:

  • Dobre Praktyki Produkcyjne – czyli GMP
  • Dobre Praktyki Higieniczne - czyli GHP


Ponadto szkolenia te pozwalają na zdobycie podstawowej wiedzy oraz umiejętności w zakresie wykonywania audytów wewnętrznych systemu HACCP.

Dla kogo jest adresowane jest szkolenie z zakresu HACCP?

Szkolenia z zakresu HACCP są głownie skierowane do pracowników wszystkich firm działających w poszczególnych sektorach branży spożywczej, a więc producentów, przetwórców oraz dostawców żywności.

Szkolenie HACCP jest więc przeznaczone dla wszystkich ludzi pracujących bądź zamierzających pracować w lokalach gastronomicznych czy zakładach branży spożywczej zajmujących się dystrybucją, magazynowaniem oraz produkcją żywności.
Ponadto szkolenie to jest także skierowane do wszystkich producentów dodatków do żywności, detergentów i opakowań oraz pozostałych osób mających bezpośredni kontakt z żywnością

Porfesjonalne szkolenia z zakresu mikrobiologii oraz DPD

Mikrobiologia jest nauką zajmującą się przede wszystkim zagadnieniami związanymi z mikroorganizmami oraz różnorodnymi wirusami niebezpiecznymi dla życia każdego człowieka. Szkolenia mikorbiologia są niezbędne dla wszystkich osób, które w pracy zawodowej mają styczność z żywnością.

Z kolei szkolenia DPD poruszają procedury, które to są stawiane każdemu przedsiębiorstwu, które zajmuje się handlem oraz sprzedażą. Dystrybucja towarów jest niezwykle ważna dla każdego przedsiębiorstwa bez względu na branżę. To jak szybko dostarczane są produkty na halę produkcyjną oraz jakiej jakości towary trafiają do klienta ma duży wpływ na ostateczny wynik finansowy każdej firmy.

Szkolenia DPD są przede wszystkich organizowane dla:

• osób chcących poznać wymagania w zakresie DPD
• przedsiębiorców zajmujących się obrotem hurtowym produktów leczniczych
• przedstawicieli do spraw zarządzania bezpieczeństwem produktów leczniczych
• osób chcących pracować w charakterze audytorów wewnętrznych Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej

Przekazywana w czasie szkoleń wiedza ma na celu zwiększenie poziomu jakości oferowanych usług. Ma to zapewnić bezpieczne przemieszanie się produktów medycznych, bez ich uszkodzenia oraz ryzyka szkodliwego wpływu środowiska zewnętrznego na poszczególne produkty.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach?

Prosperujące na rynku firmy zajmujące się przeprowadzaniem szkoleń w tym zakresie posiadają zazwyczaj w pełni wyposażone sale szkoleniowe, a wszystkim uczestnikom gwarantowane są niezbędne materiały służące do przyswajania wiedzy.
Doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotuje wszystkich uczestników szkoleń do końcowego egzaminu. Profesjonalni wykładowcy w czasie trwania szkoleń bardzo chętnie dzielą się swoim rozległym doświadczeniem oraz udzielają praktycznych porad, a harmonogram zajęć jest zawsze dobrze dopasowany do potrzeb uczestników.
Wykładowcy starają się organizować kameralne grupy, dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora trwania zajęć praktycznych.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.