Szkolenie Excel średniozaawansowany

Raz a jakiś czas warto przyjrzeć się, w jaki sposób pracują Twoi podwładni. Taki niezapowiedziany audyt możesz wykonać na kilka sposobów – możesz sam przechodzić i patrzeć im przez ramię, czy wyznaczyć jedną osobę, która będzie Cię informować o ich poczynaniach. Najwiarygodniejsze wyniki da jednak specjalne oprogramowanie instalowane na komputerze, które „szpieguje” z jakich programów korzystają Twoi pracownicy, ile czasu konkretnie w nich spędzają, zliczają też tzw. czasy bezczynności. Bardziej rozbudowane nawet potrafią odtworzyć co kto pisał na klawiaturze. 

   
  Raz a jakiś czas warto przyjrzeć się, w jaki sposób pracują Twoi podwładni. Taki niezapowiedziany audyt możesz wykonać na kilka sposobów – możesz sam przechodzić i patrzeć im przez ramię, czy wyznaczyć jedną osobę, która będzie Cię informować o ich poczynaniach.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenie, które uczy jak używać średniozaawansowanych funkcji Excela w taki sposób, aby wszystko było jasno nie tylko na szkoleniu, ale również potem, już w pracy. Zapraszamy na szkolenie EXCEL DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Najwiarygodniejsze wyniki da jednak specjalne oprogramowanie instalowane na komputerze, które „szpieguje” z jakich programów korzystają Twoi pracownicy, ile czasu konkretnie w nich spędzają, zliczają też tzw. czasy bezczynności. Bardziej rozbudowane nawet potrafią odtworzyć co kto pisał na klawiaturze. Wyniki analizy raportu mogą Cię mocno zaskoczyć, np. oprócz faktu spędzania dużej części czasu pracy na surfowanie po internecie, może się okazać, że Twoi pracownicy do obliczeń wszelakich używają kalkulatora, pomimo zainstalowanego arkusza kalkulacyjnego. Starasz się dowiedzieć, czemu tak się dzieje?

  W większości przypadków okaże się, że po prostu nie znają oni możliwości programu, odstraszają ich opinie o nim, albo nie mieli okazji na nim nigdy pracować w bardziej zaawansowany sposób niż tylko sumować i sortować dane.
   
  MS Excel jest doskonałym narzędziem, który nie dość, że ułatwia ogarnięcie dużej ilości danych, pozwala na zautomatyzowanie niektórych działań i, co tu kryć, przyspiesza również pracę (np. sumowanie dużej ilości liczb). Łatwiej też znaleźć ew. błąd, mogąc prześledzić dokładnie co po kolei było robione. Żeby jednak przekonać Twoich pracowników do korzystania możesz zorganizować dla nich szkolenie.
   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Praktyczne szkolenia komputerowe usprawniające pracę w programach takich jak: excel, word

  Zobacz:  Excel średniozaawansowany pozwoli na dość sprawną w nim pracę, filtrowanie i sortowanie, wyciąganie potrzebnych danych poprzez tworzenie odpowiednich formuł (np. logicznych czy statystycznych), czy na przedstawianie poszczególnych wyników w formie odpowiednich wykresów.

  Takie szkolenia organizuje bardzo duża ilość instytucji, jeżeli masz do przeszkolenia dużą ilość pracowników, możesz także zorganizować takie warsztaty z praktycznego wykorzystania Excela w siedzibie swojej firmy – powinno to znacznie zwiększyć motywację Twoich pracowników do wzięcia w nim udziału.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.