Zamówienia publiczne w kontekście przetargów publicznych

Szkolenia dotyczące przetargów publicznych, w kontekście Prawa zamówień publicznych mogą być przydatne nie tylko dla pracowników administracji państwowej, organów nadzoru i kontroli, czy kancelarii prawnych, ale również dla samych firm i przedsiębiorstw, które chcą brać udział w postępowaniach publicznych.

zdjęcie - Zamówienia publiczne w kontekście przetargów publicznych
 
Szkolenia dotyczące przetargów publicznych, w kontekście Prawa zamówień publicznych mogą być przydatne nie tylko dla pracowników administracji państwowej, organów nadzoru i kontroli, czy kancelarii prawnych, ale również dla samych firm i przedsiębiorstw, które chcą brać udział w postępowaniach publicznych.

Dotyczy to zarówno osób prawnych będących wykonawcami zamówień publicznych, jak również tych podmiotów, które dopiero zamierzają zdobywać kontrakty w ramach procedury zamówień publicznych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

Praktyczne warsztaty  poruszające najważniejsze, problematyczne tematy dotyczące przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Zapraszamy na szkolenie!

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Udział w stosownych programach szkoleniowych powinien pozwolić podmiotom w nich uczestniczącym na zdobycie dogłębnej wiedzy i szerokiego doświadczenia pozwalającego na profesjonalne i zgodne z obowiązującymi regulacjami krajowymi i unijnymi przygotowanie oferty przetargowej, którą będzie charakteryzować konkurencyjność w stosunku do pozostałych ofert pozwalająca na zakończenie postępowania przetargowego całkowitym sukcesem.

Najważniejszymi, konkretnymi elementami, z jakimi wszyscy uczestnicy szkolenia w tematyce „przetargi publiczne” powinni zostać absolutnie zapoznani to: sposoby ubiegania się o zamówienia publiczne, prawidłowe korzystanie z regulacji dot. prawa zamówień publicznych, sposoby sporządzania ofert zwiększających szanse podmiotu na zwycięstwo w postępowaniu przetargowym, mechanizmów kontroli przebiegu postępowania, uprawnień i obowiązków wykonawcy zamówienia publicznego, a w końcu najczęściej popełnianych błędów przez wykonawców w składanych przez nich ofertach w postępowaniach przetargowych oraz środków odwoławczych przysługujących podmiotom prawnym w sytuacji odrzucenia ich oferty.

Udział w tego typu szkoleniu może być dla przedsiębiorstwa niezwykle opłacalną inwestycją, której koszty mogą się zwrócić z nawiązką już po wygraniu pierwszego postępowania przetargowego, dlatego też mogą one stanowić milowy krok z zakresie rozwoju własnej firmy. Zdobyta wiedza pozwoli na skuteczne aplikowanie i wykonywanie dobrze opłacanych prac, rozszerzeniu oferty oraz ugruntowaniu swojej pozycji na wolnym rynku.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.