Baza Usług Rozwojowych

Dofinansowanie szkoleń to wciąż zagadka dla wielu osób. Przedsiębiorcy zastanawiają się jak je zdobyć, komu się należy i jakiej sumy mogą się spodziewać. Swoją przygodę z dofinansowaniem powinniśmy rozpocząć od odwiedzenia strony Bazy Usług Rozwojowych.

 

Dofinansowanie szkoleń to wciąż zagadka dla wielu osób. Przedsiębiorcy zastanawiają się jak je zdobyć, komu się należy i jakiej sumy mogą się spodziewać. Swoją przygodę z dofinansowaniem powinniśmy rozpocząć od odwiedzenia strony Bazy Usług Rozwojowych.

To właśnie tam należy szukać interesującego nas szkolenia. Na tej ogólnodostępnej platformie jest wszystko, czego szukamy: od szkoleń dotyczących marketingu, po finanse i rachunkowość.

Baza Usług Rozwojowych – ogólnodostępna platforma dla wszystkich.

Dzięki takiej bazie szkoleń wyszukanie interesującej nas tematyki staje się jeszcze łatwiejsze. To my sami wybieramy firmę, do której wybierzemy się na szkolenie.

Dodatkowo, każda z nich musiała przejść weryfikację świadczonych usług. Dzięki temu udając się na szkolenie mamy pewność, że jesteśmy w dobrych rękach, a nasze nowe umiejętności są pewne.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W trakcie szkolenia czy spotkania online wykorzystywane są przez nas narzędzia dzięki, które sprawiają że spotkanie staje się naprawdę interaktywne.Zobacz co oferujemy: Zapoznaj się z listą szkolenia sprzedażowe

Dzisiejszy rynek wymaga od wielu pracowników stałego dokształcania się. Niestety, nie wszystkich stać na szkolenia.

Unia Europejska wyszła więc z tą inicjatywą do przodu, decydując się na dofinansowywanie szkoleń. Dzięki temu możemy zdobyć nowe umiejętności, nic przy tym nie płacąc.

Wszystko, co musimy zrobić to udać się na Bazę Usług Rozwojowych, odnaleźć interesujące nas szkolenie i wypełnić formularz. To szybkie, łatwe i intuicyjne.

Baza Usług Rozwojowych – jak to działa?

Udając się na stronę Bazy Usług Rozwojowych i wybierając interesujące nas szkolenie, musimy następnie skontaktować się z operatora, który działa na terenie danego województwa.

Należy pamiętać, że procedury przyznawania środków z Unii Europejskiej na dofinansowanie szkoleń są różne w każdym województwie. Wiele zależy również od tego, jak wielka jest nasza firma.

To właśnie te czynniki zadecydują o tym, jak wysoką kwotę dostaniemy na szkolenia dla naszych pracowników, bądź dla nas.

Zarejestrujmy się już dziś, odnajdźmy pasjonujący nas kurs i czekajmy na ostateczną decyzję. Wiedza jeszcze nigdy nie była tak łatwa do zdobycia, jak z pomocą BUR i dofinansowania.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.