Fundusze unijne – czego można dowiedzieć się ze szkoleń na ich temat

Fundusze unijne stanowią coraz częściej źródło finansowania wielu inwestycji. Dotyczy to zarówno tych na poziomie krajowym czy samorządowym, ale ponadto wiele firm może występować o przyznanie dotacji na realizowane przez siebie projekty.

   

  Fundusze unijne stanowią coraz częściej źródło finansowania wielu inwestycji. Dotyczy to zarówno tych na poziomie krajowym czy samorządowym, ale ponadto wiele firm może występować o przyznanie dotacji na realizowane przez siebie projekty.

  Jednakże aby móc ubiegać się o tego typu fundusze, potrzebna jest wiedza w tym zakresie, związana przede wszystkim z tym, w jaki sposób wypełniać wnioski czy też o jakie fundusze dana firma może się ubiegać.

  Nie dziwi więc fakt, że jak chodzi o fundusze unijne szkolenia z ich pozyskiwania stanowią na rynku coraz szerszą ofertę. W większości korzystają z nich osoby z kadry kierowniczej, ponieważ to na ich barkach spoczywa pozyskiwanie funduszy.

  Program szkoleń jest różnorodny jednakże zawiera wszystkie niezbędne informacje, które mogą wykorzystać w czasie procesu pozyskiwania funduszy. Zazwyczaj w pierwszym etapie szkolenia uczestnicy dowiadują się tego, gdzie poszukiwać funduszy unijnych i z których można skorzystać w zależności od profilu firmy czy też nawet miejsca jej siedziby.

  Elementem, który w przypadku starania się o fundusze jest niezbędny jest właściwie złożony wniosek. Kursanci uzyskują cenne informacje na temat właściwego przygotowywania wniosków, szczególnie gdy konieczne jest sporządzenie biznes planu lub podobnych do niego dokumentów. Często bowiem to właśnie odpowiednio przygotowany wniosek stanowi o sukcesie czyli przyznaniu funduszy dla konkretnego wnioskodawcy.

  Jednym z elementów jest także uzyskanie wiedzy odnośnie tego, gdzie można uzyskać dokumenty niezbędne do złożenia wniosku i jak wcześnie należy je zacząć kompletować.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Wybierz nasze szkolenia online
  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  • Duża wartość szkoleniowo-merytoryczna
  • Pełna interaktywność
  • Popularne technologie: Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting
  Zapraszamy do zapoznania się z:

  Szkolenia tego typu stają się bardzo popularne, wiele osób decyduje się na udział w nich samodzielnie, jednak tak samo często są one przeprowadzane na zlecenie firm. Chcą oni bowiem, aby ich pracownicy posiadali jak najpełniejszą wiedzę w tym temacie i dzięki temu mogli jeszcze bardziej przyczyniać się do odpowiedniego rozwoju firmy.

  W sytuacji, gdy szkolenie prowadzone jest na indywidualne zlecenie, bardzo często prowadzone jest tak, aby zapoznać kursantów z najbardziej korzystnymi dla danego przedsiębiorstwa sposobami finansowania przy pomocy dotacji.

   

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.