Fundusze unijne szkolenia dla rozwoju

Fundusze unijne umożliwiają korzystanie z bardzo szerokiej oferty szkoleniowej. Dzięki temu, każdy kto chce podnieść swoje kompetencje czy kwalifikacje zawodowe może to zrobić bez konieczności ponoszenia kosztów całościowych.

 

Fundusze unijne umożliwiają korzystanie z bardzo szerokiej oferty szkoleniowej. Dzięki temu, każdy kto chce podnieść swoje kompetencje czy kwalifikacje zawodowe może to zrobić bez konieczności ponoszenia kosztów całościowych.

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób można znaleźć dofinansowywane szkolenie. Od kilku lat sprawa ta jest bardzo prosta, ponieważ stworzono BUR, czyli Bazę Usług Rozwojowych.

Co znajduje się w bazie?

W bazie można znaleźć oferty dotyczące usług rozwojowych. Jest to bardzo szerokie pojęcie, które zawiera między innymi różnorodne kursy, szkolenia, a także podyplomowych studiów czy też oferty coachingu.

Główne założenie projektu jest takie, aby w jednym miejscu użytkownik mógł odnaleźć interesujące go oferty rozwojowe. Program ten został stworzony przede wszystkim z myślą o przedsiębiorcach, a także o osobach prywatnych, które zainteresowane są rozwojem zawodowym.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Wybierz nasze szkolenia online
  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  • Duża wartość szkoleniowo-merytoryczna
  • Pełna interaktywność
  • Popularne technologie: Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting
Zapraszamy do zapoznania się z:

Oferty zamieszczone w wyszukiwarce zostały pogrupowane tematycznie. Po lewej stronie znajduje się wygodny panel dzięki któremu można zawęzić obszar wyszukiwania do interesującej użytkownika kategorii.

W przypadku gdy nie uda się znaleźć oferty spełniającej oczekiwania, to zawsze można zgłosić takie zapotrzebowanie administratorom.

Fundusze unijne szkolenia rozwojowe

Można zadać sobie pytanie o to, dlaczego właściwie warto inwestować w rozwój zawodowy.

Odpowiedź jest bardzo prosta - dzięki temu, że podniesie się swoje kwalifikacje zawodowe można liczyć na zdobycie lepiej płatnej pracy lub też skuteczniejszy rozwój prowadzonej działalności gospodarczej.

Szkolenia te skierowane są do bardzo szerokiej grupy zawodowej.

Można bowiem znaleźć oferty z takich dziedzin jak między innymi informatyka, finanse, logistyka, administracja, nauka języków obcych, medycyna, psychologia czy prawo.

Po wyborze tematyki pojawia się lista dostępnych szkoleń i kursów.

Można sprawdzić także dostępne informacje dotyczące opcji dofinansowania z środków unijnych wybranej oferty szkoleniowej. Warto pamiętać o tym, że wpis do bazy jest bezpłatny.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.