Impreza integrująca pracowników nad morzem

Czy ktoś kiedykolwiek zastanawiał się gdzie warto by było zorganizować imprezę integrującą pracowników firm? Jest wiele ciekawych miejsc w Polsce, w których można by śmiało z powodzeniem zorganizować takie spotkanie.

zdjęcie - (the_title())

Impreza firmowa nad morzem

Jedni wolą wyjechać w góry, a drudzy nad morze. To zależy od tego co kto lubi. W niniejszym artykule zostanie przedstawiony sposób jak można miło spędzić czas na imprezie firmowej organizowanej nad morzem. Zatem co ciekawego można robić nad wodą? Agencje eventowe organizują różnego rodzaju rejsy, przez różne miejscowości.

Atrakcją mogą być także różnego rodzaju zabawy na wodzie z użyciem sprzętu wodnego typu rowery wodne, motorówki i wiele innych. Fajne są także zabawy organizowane na lądzie. Oczywiście grupowe, tak aby wszyscy pracownicy wzięli udział w grach. Mowa tutaj przede wszystkim o paintballu, manewry wojskowe. techniki linowe.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Imprezy integracyjne dla pracowników są niezwykle ważne. Z tego też powodu każdy pracodawca powinien być świadomy, jak duże znaczenie ma budowanie relacji w grupie pracowników. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnego modelu spotkań integracyjnych, jeśli nie masz pomysłu na szkolenia integracyjne sprawdź nasze propozycje:

Niektóre firmy eventowe organizują także przejażdżki sprzętem wojskowym, pokazy i rekonstrukcje historyczne, turnieje i biesiady rycerskie oraz bardzo popularne spływy kajakowe. Bardzo dobrym i w sumie bardzo oryginalnym pomysłem może być organizacja ceremonii ślubnej na plaży. To jest dobre w porze letniej, gdzie pogoda dopisuje.

Można wtedy rozłożyć namiot na plaży pod którym będą państwo młodzi, świadkowie jak o ksiądz. Koło tego ułożone krzesła w rzędach i wokół tego dużo kwiatów. Jeśli ktoś lubi takie klimaty to jak najbardziej może zgłosić się do firm eventowych, aby zorganizowali takie przyjęcie. Można zorganizować także naukę pływania, nurkowania i jazdy na różnych sprzętach. Na pewno pracownicy byli by bardzo zadowoleni z takiej imprezy.

To były by niezapomniane przeżycia. Każdą imprezę można dopasować do grup, które będą uczestniczyły w integracji (teambuilding). Jednak to nie wszystko. Takie agencje organizują także odpowiedni catering, idealnie dopasowany do tematyki imprezy.

Podsumowując niniejszy artykuł można zauważyć, że wyjeżdżając i wyprawiając jakiekolwiek imprezy nad morzem można bardzo miło spędzić czas z pracownikami. Nad takimi rozwiązaniami powinny zastanowić się przede wszystkim firmy mające kilka filii w całej Polsce. Nie są oni w stanie spotykać się codziennie więc taka impreza integrująca pracowników nad morzem to zdecydowanie bardzo dobry pomysł. Ważne, aby przeznaczyć na ten cel odpowiednią ilość pieniędzy i zlecić to agencji. Później wystarczy tylko cieszyć się wypadem.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.