Kto decyduje o potrzebie rozwoju pracownika?

Nie da się ukryć, że rozwój i inwestycja w siebie to najcenniejszy prezent jaki sami sobie możemy ofiarować. Na pewno nie da się jednak osiągnąć satysfakcjonującego stopnia rozwoju bez poniesienia odpowiednich kosztów.

zdjęcie - (the_title())


Kto decyduje o potrzebie rozwoju pracownika?

Nie da się ukryć, że rozwój i inwestycja w siebie to najcenniejszy prezent jaki sami sobie możemy ofiarować. Na pewno nie da się jednak osiągnąć satysfakcjonującego stopnia rozwoju bez poniesienia odpowiednich kosztów.

Szkolenia i kursy różnego rodzaju niewątpliwie sporo kosztują, dlatego też warto byłoby zatroszczyć się o to, aby poszukać różnego rodzaju kursów dofinansowanych.

Bardzo często w dużych, prężnie rozwijających się miastach, takich jak na przykład Wrocław mamy możliwość poszukiwania szkoleń dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Takie szkolenia są bardzo często porowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, dlatego nie musimy obawiać się, że będą one gorsze jakościowo od szkoleń, za które w pełni zapłacimy.

Na pewno warto zainteresować się również tym jakie możliwości rozwoju oferuje nam nasz pracodawca. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na fakt, że o potrzebie rozwoju pracownika nie zawsze decyduje on sam. Nierzadko zdarza się bowiem tak, że to pracodawca w jakiś sposób nakłania swojego pracownika do rozwoju.

Na pewno w tym miejscu trzeba zwrócić uwagę na to, że rozwój pracownika leży zarówno w interesie samego pracownika jak i w interesie pracodawcy. Nie ulega wątpliwości, że rozwój pracownika jest bardzo potrzebny pracodawcy z tego względu, że pracownik z większą wiedzą to zazwyczaj gwarancja wyższej skuteczności oraz efektywności. Na pewno warto zainteresować się szkoleniami i kursami, które oferuje nam pracodawca.

Najkorzystniej mają pracodawcy, których firma znajduje się w dużych miastach, takich jak wspomniany już wyżej Wrocław. Kursy i szkolenia Wrocław oraz szkolenia biznesowe Wrocław to niezwykle interesująca opcja dla każdego, komu zależy na tym, aby uczestniczyć w szkoleniach na bardzo wysokim poziomie.

We Wrocławiu swoją działalność prowadzi bardzo wiele rozmaitych firm szkoleniowych, dlatego też warto byłoby zainteresować się poszczególnymi ofertami i posprawdzać opinie o poszczególnych firmach. Nie da się ukryć, że pomocne może być też sprawdzenie kompetencji szkoleniowca.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.