Kursy z Unii Europejskiej – 5 powodów, dla których warto z nich skorzystać!

Szkolenia dofinansowane przez środki unijne cieszą się nieustającą popularnością. Nic dziwnego! W końcu młodzi ludzie coraz chętniej rozwijają swoje zdolności i podnoszą swoje kompetencje. Szkolenia z Bazy Usług Rozwojowych są dostępne dla bardzo dużej części społeczeństwa, dzięki czemu niemal każda osoba, która zatrudniona jest w małym lub średnim przedsiębiorstwie może liczyć na znaczne pokrycie kosztów szkolenia.

zdjęcie - Kursy z Unii Europejskiej – 5 powodów, dla których warto z nich skorzystać!

 

Szkolenia dofinansowane przez środki unijne cieszą się nieustającą popularnością. Nic dziwnego! W końcu młodzi ludzie coraz chętniej rozwijają swoje zdolności i podnoszą swoje kompetencje.

Szkolenia z Bazy Usług Rozwojowych są dostępne dla bardzo dużej części społeczeństwa, dzięki czemu niemal każda osoba, która zatrudniona jest w małym lub średnim przedsiębiorstwie może liczyć na znaczne pokrycie kosztów szkolenia.

A jeśli to nie jest wystarczającą zaletą, przedstawiamy 5 powodów, dla których warto korzystać z kursów i szkoleń dofinansowanych ze środków unijnych!

  • Rozwój kompetencji. O tym, jak bardzo jest on ważny wie każdy, kto aktywnie działa na rynku pracy. W końcu często może nam brakować umiejętności i wiedzy, by starać się o wyższe stanowisko, awans lub całkowitą zmianę pracy. Dzięki szkoleniom, które znajdziemy w Bazie Usług Rozwojowych, w krótkim czasie będziemy mogli stać się znacznie bardziej atrakcyjnymi kandydatami na różne stanowiska.

  • Koszty. Musimy pamiętać, że większość kursów i szkoleń finansowana jest w 80% - oznacza to, że przedsiębiorca lub pracownik ponosi pozostałe koszty kursu. Jednak jeśli porównamy ceny najbardziej prestiżowych szkoleń - szczególnie tych z obszaru coachingu oraz technologii informatycznych - z pewnością możemy liczyć nawet na kilka tysięcy złotych oszczędności!

  • Zawieranie nowych znajomości. Na kursach i szkoleniach spotkamy osoby, które pracują w podobnych branżach do nas oraz interesują się zbliżonymi zagadnieniami. Oznacza to, że nasze szanse na zawieranie kontraktów biznesowych drastycznie wzrastają!

  • Aktywne spędzanie czasu. Jesienne i zimowe popołudnia z pewnością nie zachęcają do aktywności - także tej umysłowej. Kursy i szkolenia pozwolą na przetrwanie tych najgorszych i najciemniejszych miesięcy!

  • Szybkość i prostota. Zapisanie pracownika na szkolenie oraz uzyskanie dofinansowania jest dziecinnie proste, a same zasady przyznawania dofinansowań nie są skomplikowane. Dzięki temu niemal każdy z pracowników może uczestniczyć w różnych szkoleniach w wyjątkowo preferencyjnych cenach.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.