Szkolenia unijne

Szkolenia unijne są bardzo popularne. To kursy, szkolenia a także pomoc w intensyfikacji zawodowej osób bezrobotnych i pozostających w zagrożeniu bezrobociem na długi okres czasu. Pomoc mogą uzyskać osoby pozostające bez pracy albo te, które mają zbyt niskie kwalifikacje zawodowe.

   

  Szkolenia unijne są bardzo popularne. To kursy, szkolenia a także pomoc w intensyfikacji zawodowej osób bezrobotnych i pozostających w zagrożeniu bezrobociem na długi okres czasu.

  Pomoc mogą uzyskać osoby pozostające bez pracy albo te, które mają zbyt niskie kwalifikacje zawodowe.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Mamy w Gammie doświadczenie we wprowadzaniu trybu pracy zdalnej w organizacjach. Powołaliśmy zespół ekspertów rozwijających i doskonalących zdalne rozwiązania.

  Sprawdź nasze kursy i szkolenia online:

  Lista firm organizujących szkolenia lub chcących takie zorganizować bądź skorzystać z kursów znajduje się w BUR jest to Baza Usług Rozwojowych. Taka baza jest skierowana do poszczególnych województw w kraju.

  Lista operatorów Bazy Usług Rozwojowych to:

  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie


  Informacje o szkoleniach organizowanych z funduszy Unii Europejskiej można także znaleźć w agencjach pośrednictwa pracy, urzędach pracy, na licznych stronach internetowych, gdzie firmy i instytucje oferują takie szkolenia w ramach firm dla pracowników lub dla osób indywidualnych.

  Każdy sposób jest dobry, by się dokształcić, zdobyć nowy zawód lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

  Proponowane więc są wysokiej jakości szkolenia i kursy (zakończone egzaminami i potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami) w obszarze na przykład tak istotnym i potrzebnym jak umiejętności ICT (technologie informacyjno-komunikacyjne) czy znajomości języków obcych.

  Szkolenia zawodowe dotyczą przede wszystkim takich obszarów jak:

  • kwalifikacyjne kursy zawodowe,
  • kursy umiejętności zawodowych,
  • kształcenie w formach szkolnych osób dorosłych, w tym licea, technika i szkoły policealne dla dorosłych,
  • kursy, inne niż wymienione, umożliwiające pozyskanie kwalifikacji zawodowych np. kursy spawania, zawodowe kursy prawa jazdy (kat. C, D),
  • możliwość potwierdzenia kwalifikacji uzyskanych w sposób pozaformalny poprzez odpowiednie egzaminy (np. egzamin mistrzowski, czeladniczy).

  To wszystko sprawia, że widmo bezrobocia się oddala, a pracowników przybywa.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.