Szkolenie z komunikacji interpersonalnej

Szkolenia z komunikacji interpersonalnej stają się w naszym kraju coraz bardziej popularne. Umiejętności miękkie, wśród których najważniejsza jest sztuka komunikacji, chce doskonalić coraz więcej osób. Warto zwrócić w tej kwestii uwagę na jedną, bardzo ważną rzecz – szkolenia takie przeznaczone są nie tylko dla osób prywatnych, które chcą poprawić jakość komunikacji w życiu osobistym lecz największą grupą docelową są pracownicy małych i dużych firm. Przedsiębiorcy od kilku lat dostrzegają potrzebę nieustannego kształcenia swoich pracowników, widząc w tym ogromny potencjał rozwoju firmy.

Szkolenia z komunikacji interpersonalnej stają się w naszym kraju coraz bardziej popularne. Umiejętności miękkie, wśród których najważniejsza jest sztuka komunikacji, chce doskonalić coraz więcej osób.

Warto zwrócić w tej kwestii uwagę na jedną, bardzo ważną rzecz - szkolenia takie przeznaczone są nie tylko dla osób prywatnych, które chcą poprawić jakość komunikacji w życiu osobistym lecz największą grupą docelową są pracownicy małych i dużych firm. Przedsiębiorcy od kilku lat dostrzegają potrzebę nieustannego kształcenia swoich pracowników, widząc w tym ogromny potencjał rozwoju firmy.

Jaki zakres tematyczny obejmują szkolenia z komunikacji?

Umiejętność jasnego precyzowania myśli i utrzymywania dobrych kontaktów międzyludzkich jest niezwykle istotna, zwłaszcza w biznesie. Od tego czy zostanie się właściwie zrozumianym zależy bowiem nie tylko powodzenie jednego czy drugiego projektu nad którym pracuje cały zespół pracowników, ale także kwestie takie jak negocjowanie awansu czy podwyżki. Program szkolenia z komunikacji jest bardzo rozbudowany.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Podstawą efektywnej pracy zespołu jest skuteczna komunikacja. Poznaj zasady i narzędzia ułatwiające komunikację. Odważniej i efektywniej buduj relacje biznesowe. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach: komunikacja w biznesie szkolenie, szkolenie z asertywności, szkolenie - motywacja.

Podczas jednego lub dwóch dni warsztatów poruszane są na nim takie aspekty jak chociażby elementy z jakich składa się proces komunikacyjny, poszczególne rodzaje komunikacji (komunikacja werbalna i niewerbalna), umiejętność słuchania i zadawania pytań czy też diagnozowanie i eliminowanie szumów komunikacyjnych.

Warsztatowa forma zajęć sprzyja przyswajaniu wiedzy i ćwiczeniu nabytych umiejętności.

Szkolenia otwarte i zamknięte

Wybierając konkretne szkolenie z komunikacji interpersonalnej należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jego formułę, a mianowicie czy jest to szkolenie otwarte czy zamknięte. Na szkolenia otwarte może zasadniczo zapisać się każdy, oczywiście w miarę dostępności wolnych miejsc.

Z kolei, szkolenia zamknięte przeznaczone są dla określonej grupy osób, najczęściej dedykowane są pracownikom konkretnej firmy. Rynek szkoleniowy jest w naszym kraju coraz większy i każdy zainteresowany z pewnością bez najmniejszego trudu znajdzie odpowiadające mu szkolenie.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.