Kurs na specjalistę do spraw transportu i logistyki

Kursy szkolące specjalistów do spraw transportu cyklicznie każdego roku odbywają się w kilkunastu większych polskich miastach (między innymi Białymstoku, Warszawie, Krakowie, Olsztynie czy Poznaniu).

20 listopada 2018
zdjęcie - Kurs na specjalistę do spraw transportu i logistyki

Kurs na specjalistę do spraw transportu i logistyki


Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, w bardzo kameralnej atmosferze sprzyjającej większemu przyswajaniu zdobywanej wiedzy.

Takie szkolenia w kilkuosobowych grupach świetnie przygotowują szeroki zakres wiedzy jaka wiąże się z transportem kolejowym. Ale nie tylko, w miarę jak czas pozwala możliwie jak najdokładniej omówiony zostaje temat transportu międzynarodowego oraz zagadnień związanych ze spedycją.

Organizatorzy kursów bardzo duży nacisk kładą na bardzo ważny element jakim są prawne regulacje dotyczące zawierania umów i organizacji transportu, by w przyszłości w codziennej swojej pracy uczestnicy nie popełniali bardzo poważnych błędów.

Szkolenie trwa wystarczającą ilość czasu, by móc spokojnie usystematyzować swoją wiedzę oraz poszerzyć o niezbędna dla pracy logistyka informacje dotyczące np. czasu pracy kierowców czy obowiązujące standardy w obsłudze klienta.

Takie szkolenia w szczególności polecane są każdemu, kto codziennie pracuje w zarządzie firm transportowych i spedycyjnych, kierowców na których spoczywa odpowiedzialność za prawidłowość i czasowość dostaw, pracowników każdego szczebla w dziale logistyki, księgowych, właścicieli małych firm transportowych, przewoźników krajowych i międzynarodowych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń dla ekspertów? Sprawdź nasze szkolenia z logistyki i transportu

Z zakresu logistyki
Zarządzanie łańcuchem dostaw, Incoterms 2020, Intrast i inne.
Pełna lista szkoleń: szkolenia logistyka

Sprawdź również nasze szkolenia online

Jako najważniejsze elementy wiedzy jakie przekazane mają zostać uczestnikom kursu traktuje się:

  • przekazanie kursantom wiedzy odnoszących się do najważniejszych przepisów prawnych z którymi będą mieli styczność niemal każdego dnia w swojej pracy
  • zapoznanie się z niezbędną dokumentacją transportową
  • uświadomienie o odpowiedzialności za towar jaka ciąży najpierw na nadawcy, a później na odbiorcy
  • obowiązkowe ubezpieczenia w transporcie
  • teoretyczna wiedza o sprawdzonych w długoletnim doświadczeniu pracownika działu transportu sposobach budowania długotrwałych relacji z klientami.

 

Nasze Szkolenia Eksperckie z obszaru prawa budowlanego to np: szkolenie wycena nieruchomości, szkolenie prawo budowlane, szkolenie logistyka i wiele innych. Zobacz inne obszary szkoleń eksperckich: szkolenia excel, szkolenia prawo pracy. Zaufaj naszemu doświadczeniu

Szukasz branżowych i eksperckich materiałów?
Polub nas i otrzymuj informacje na bieżąco!

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

11 kwietnia 2019
Przyspieszenie rozwoju infrastruktury drogowej w Polsce możliwe było m.in. dzięki uchwaleniu tzw. specustawy drogowej. Jej głównym celem było uproszczenie i przyspieszenie procedur związanych z uzyskiwaniem zezwoleń na realizacje inwestycji w zakresie budowy dróg publicznych.
28 stycznia 2019
W tym artykule przedstawimy zasady oraz różne formy wypłacania wynagrodzeń (wypłata na rachunek, wypłata w gotówce). Poruszymy także tematy związane z Kodeksem Pracy – w tym o nałożeniu na Pracodawcę obowiązku informacyjnego dot. podania numeru rachunku do wypłaty wynagrodzenia. Nowelizacja ustawy o wypłacie wynagrodzeń odnosi się także do możliwości wypłaty wynagrodzenia w gotówce.
28 stycznia 2019
Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest prowadzenie dokumentacji pracowniczej w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz akt osobowych pracownika. Obowiązki w tym zakresie przewiduje kodeks pracy, w tym ustawa o aktach osobowych, a uszczegóławia akt wykonawczy Ministra pracy i polityki socjalnej. Akty prawne zostały znowelizowane, a od dnia 1 stycznia 2019 r. obowiązują nowe rozwiązania prawne. W artykule opowiemy o...
28 stycznia 2019
Program Płatnik w nowej wersji (10.02.002) został udostępniony od 1 stycznia 2019 r. Przez krótki okres przejściowy (od 1 do 25 stycznia) funkcjonowały dwie wersje programu – stara (10.01.001) i właśnie nowa. W tym artykule przedstawimy obowiązki pracodawcy wobec pracownika odnośnie przechowywania akt osobowych, w tym oświadczenia ZUS RIA.
13 grudnia 2018
Od 24 stycznia 2018 r. obowiązuje rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 7 października 2016 r. w sprawie szczegółowych wymagań dla transportu odpadów. Rozporządzenie zostało wydane na podstawie art. 24 ust. 7 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 992 z późn. zm.). Rozporządzenie określa przede wszystkim wymagania dla transportu odpadów i...
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.