Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi szkolenia

Każdy z nas ma swoje potrzeby. Jeszcze kilka lat temu modne było powiedzenie, że prawdziwy mężczyzna musi zbudować dom, posadzić drzewo i … mieć syna. Ta sentencja choć odbierana przez każdego trochę inaczej ma jedno szczere stwierdzenie, jakim jest posiadanie własnego domu/mieszkania.

19 czerwca 2018
zdjęcie - Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi szkolenia


Każdy z nas ma swoje potrzeby. Jeszcze kilka lat temu modne było powiedzenie, że prawdziwy mężczyzna musi zbudować dom, posadzić drzewo i … mieć syna.

Ta sentencja choć odbierana przez każdego trochę inaczej ma jedno szczere stwierdzenie, jakim jest posiadanie własnego domu/mieszkania. Każdy chce mieć miejsce do którego może zawsze wrócić i czuć się bezpiecznie.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Całokształt przepisów związanych z najmem i zarządzaniem nieruchomościami zawarty w szkoleniu manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami. Serdecznie zapraszamy.

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

Zakup nieruchomości jest bardzo popularnym i dochodowym sektorem na polskim rynku. Praktycznie każdy może kupić sobie własny lokal do własnego użytku i nie ma z tym żadnego problemu (pomijając aspekty finansowe).

Niemniej jednak część osób nie poprzestaje tylko na zwykłych nieruchomościach, ale interesuje się także nieruchomościami komercyjnymi. Ich nazwa wskazuje nam dokładnie ich zastosowanie, a jest nim nic innego jak chęć zdobyci zysku.

Są to nieruchomości, którym głównym przeznaczeniem jest prowadzenie działalności gospodarczej (jakiejkolwiek). Stąd można do nich zaliczyć wszelakiego rodzaju lokale użytkowe lub usługowe, które będą pełniły funkcje, kuchni, restauracji itp.; biura, których zastosowanie jest oczywiste; całe budynki będą np. siedzibami danych firmy, biurowcami, galeriami handlowymi, hotelami lub innymi podobnymi obiektami; a także magazynami. Te ostatnie tworzą bardzo szeroki zakres usług, gdyż istnieje ogromna ilość form magazynowania, które wymagają odpowiednich pomieszczeń.

Ponadto magazyny są bardzo ważne dla firm, a cały aspekt magazynowania jest kluczowy dla produkcji, stąd warto bardzo dokładnie wybierać takie jednostki budowlane, które mają pełnić ta funkcję. Wróćmy jednak to całości nieruchomości komercyjnych, których głównym celem jest umożliwienie samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej.

Bardzo dużo ludzi zarabia inwestując właśnie w tego rodzaju nieruchomości, a następnie czerpiąc zyski z ich podnajmowania. Jednakże jest to bardzo wymagająca sztuka, do której potrzeba ogromnej ilości wiedzy, jak i doświadczenie, po to by nie popełniać błędów, jak i nie być stratnym.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.