Excel jako tematyka szkoleń

Bardzo szybki rozwój technologii sprawia, że osoby korzystające z komputerów powinny na bieżąco aktualizować posiadaną wiedzę. Nie dziwi więc fakt, że szkolenia przybliżające tematykę obsługi programów komputerowych cieszą się tak duża popularnością.

Gamma - Excel jako tematyka szkoleń

 
Excel jako tematyka szkoleń

Bardzo szybki rozwój technologii sprawia, że osoby korzystające z komputerów powinny na bieżąco aktualizować posiadaną wiedzę. Nie dziwi więc fakt, że szkolenia przybliżające tematykę obsługi programów komputerowych cieszą się tak duża popularnością.

Uczestnictwo w tego typu kursach to korzyści płynące nie tylko dla osoby, która nabywa wiedzę, ale także dla firmy w której jest zatrudniona. Dzięki uzyskanym wiadomościom jest w stanie znacznie szybciej i bezbłędnie wykonywać powierzone jej obowiązki.

Jednym z takich programów, który cieszą się popularnością wśród kursantów z pewnością jest Excel szkolenie zaawansowane zaś należy do najczęściej wybieranych. Program ten bowiem jest wykorzystywany w bardzo wielu firmach, umożliwia tworzenie arkuszy, w obrębie których można wykonywać różnorodne operacje.

Niezwykle przydatnym narzędziem są oferowane przez Excel tabele przestawne kurs, który wdraża kursantów w tajniki ich wykonywania i wykorzystywania jest dobrym źródłem informacji na ich temat. Dzięki tym tabelom w bardzo szybki sposób można dokonać nie tylko analizy zgromadzonych na wielu arkuszach danych, ale także zaprezentować je w sposób, spełniający wymagania przygotowującej takie zestawienie osoby.

Ciekawym elementem szkoleń z zakresu obsługi programu Excel jest także omówienie dostępnych dodatków do programu, które dość dobrze wspomagają działanie programu i przyspieszają pracę. Jednym z takich dodatków, który pojawia się niemalże na każdym kursie związanym z Excel jest Power Query. Jego zadaniem w głównej mierze jest wspomaganie odnajdywania i łączenia danych z arkuszy, aby dostosować wyniki do oczekiwań użytkownika.

Zainteresowanie szkoleniami za kresu obsługi programu Excel rośnie nie tylko wśród użytkowników indywidualnych, coraz więcej firm decyduje się na regularne przeprowadzanie szkoleń z obsługi programu dla swoich pracowników. Dzięki temu firma ma pewność, że będą oni wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej, czego wynikiem jest między innymi rozwój firmy oraz jej wyższe przychody.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.