Jak wybrać dobre szkolenie z zarządzania ryzykiem?

Obecnie na rynku dostępnych jest naprawdę wiele przeróżnych szkoleń, które umożliwiają nam podniesienie naszych kompetencji i możliwości a w efekcie – poprawienie działalności naszej firmy oraz nas jako szefów czy pracowników. doskonałym przykładem jest tutaj chociażby szkolenie z zarządzania ryzykiem, które uczy nas podejmować odważne decyzje, podnosić się po porażce i zmienić swój typ myślenia a także dobrze oszacowywać spodziewane zyski i straty. Słowem – takie szkolenia to po prostu często przepis na sukces. Czasem jednak okazuje się, że nic z takiego kursu nie wyniesiemy…Czy to zawsze jest nasza wina?

   
  Obecnie na rynku dostępnych jest naprawdę wiele przeróżnych szkoleń, które umożliwiają nam podniesienie naszych kompetencji i możliwości a w efekcie - poprawienie działalności naszej firmy oraz nas jako szefów czy pracowników. doskonałym przykładem jest tutaj chociażby szkolenie z zarządzania ryzykiem, które uczy nas podejmować odważne decyzje, podnosić się po porażce i zmienić swój typ myślenia a także dobrze oszacowywać spodziewane zyski i straty.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na warsztat z zakresy zarządzania ryzykiem, wiedza pozyskana podczas szkolenia pozwoli na świadome zarządzanie ryzykiem.

  Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

  Słowem - takie szkolenia to po prostu często przepis na sukces. Czasem jednak okazuje się, że nic z takiego kursu nie wyniesiemy...Czy to zawsze jest nasza wina?

  Kiepskie szkolenia z zarządzania ryzykiem

  Nie do końca. Czasem bowiem natrafimy na szkolenie, które po prostu od początku do końca jest źle przeprowadzone. Wówczas niestety jedynym efektem takiego szkolenia jest nasza frustracja oraz utrata pieniędzy. Co możemy zrobić, żeby do tego nie doszło? Jak wybrać naprawdę dobre szkolenie z zarządzania ryzykiem?

  1) organizator
  Koniecznie musimy poznać kim jest osoba prowadząca dane szkolenie z zarządzania ryzykiem. Warto zapoznać się z jej kompetencjami, doświadczeniem, ukończonymi szkoleniami. Czasem warto nawet poświęcić nieco czasu na to, aby podjechać do siedziby danej organizacji zajmującej się szkoleniami i osobiście porozmawiać z osobą odpowiedzialną za całość.

  2) sposób organizacji szkolenia
  Spójrzmy także na to, w jaki sposób zostało zorganizowane dane szkolenie z zarządzania ryzykiem. Czy na pewno ilość dni, poruszane tematy są sensowne? Czy forma szkolenia - wykład, interaktywne zadania itp. - na pewno nam odpowiadają? Czy są przewidziane stosowne przerwy? Ważny jest także fakt, czy jest to szkolenie zamknięte, a zatem odbywające się w ścianach jednej firmy, czy też otwarte?

  3) opinie innych
  Trzeba jeszcze stanowczo podkreślić, że całkiem istotne powinny być dla nas opinie innych osób - czy to w postaci oficjalnych referencji czy też nawet komentarzy w Internecie. Powtarzające się negatywne oceny mogą nam dać do myślenia.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.