Korzyści dla księgowych ze szkoleń MS Excel

Oprogramowanie Excel jest wykorzystywane w wielu branżach, jednak w księgowości obecnie traktowane jest niemalże jako obowiązkowe. Arkusze kalkulacyjne umożliwiają bowiem prowadzenie wielu rozliczeń, nawet dość skomplikowanych w bardzo prosty sposób, mając jednocześnie pewność, że nie zostaną popełnione żadne błędy.

 
Oprogramowanie Excel jest wykorzystywane w wielu branżach, jednak w księgowości obecnie traktowane jest niemalże jako obowiązkowe. Arkusze kalkulacyjne umożliwiają bowiem prowadzenie wielu rozliczeń, nawet dość skomplikowanych w bardzo prosty sposób, mając jednocześnie pewność, że nie zostaną popełnione żadne błędy.
 
Ze względu na tak szerokie zastosowanie oprogramowania Excel nie dziwi to, że na rynku znaleźć można coraz więcej kursów, których zadaniem jest przybliżenie tego programu jak również pokazanie, w jaki sposób można go wykorzystać w konkretnych zawodach. W przypadku szkoleń z Excel dla księgowych, tematyka szkoleń jest dostosowywana do specyfiki tego właśnie zawodu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenie, które uczy jak używać średniozaawansowanych funkcji Excela w taki sposób, aby wszystko było jasno nie tylko na szkoleniu, ale również potem, już w pracy. Zapraszamy na szkolenie EXCEL DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Uczestnicy zazwyczaj dowiadują się tego, jak skutecznie wykorzystywać znajdujące się w programie funkcje logiczne czy atematyczne, które podczas dokonywania operacji księgowych są niezwykle ważne. Ponadto w programie zajęć znaleźć można blok tematyczny poświęcony tworzeniu raportów, ze szczególnym naciskiem na tworzenie odpowiednich raportów finansowych.
 
W wielu szkoleniach dla księgowych znajdują się także informacje dotyczące tego, jak optymalizować pracę dzięki wykorzystywaniu programu Excel, ze szczególnym uwzględnieniem pracy całego działu księgowości. Zalicza się do nich między innymi wykorzystywanie arkuszy do tego, aby przygotować faktury czy inne rachunki do księgowania, uzgodnić odliczenia VAT czy wykonać podobne operacje, tak istotne w księgowości i mające duży wpływ na prawidłowe działanie całej firmy.
 
Bez problemu można się także dowiedzieć, jak wykorzystywać oprogramowanie Excel do analizy sytuacji finansowej firmy i jak tworzyć z pozyskanych informacji odpowiednie raporty w szybki sposób. Z pewnością uczestnictwo w szkoleniach przyniesie osobom pracującym w księgowości wiele korzyści, nie dziwi więc coraz większe nimi zainteresowanie. Wiele firm oferuje szkolenia organizowane w różnych dniach i godzinach, aby zainteresowane osoby mogły jak najlepiej dopasować je do swoich zajęć bez konieczności rezygnacji z nich.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.