Przekształcenie użytkowania wieczystego we własność – co warto wiedzieć?

Jesteś osobą, która pracuje w branży związanej z obrotem nieruchomościami? Jesteś agentem nieruchomości lub deweloperem, który współpracuje z różnego typu klientami. Część z nich posiada szerszą wiedzę, część wie mniej na temat praw związanych z zakupem i użytkowaniem powierzchni mieszkalnej.

zdjęcie - (the_title())


Przekształcenie użytkowania wieczystego we własność - co warto wiedzieć?

Jesteś osobą, która pracuje w branży związanej z obrotem nieruchomościami? Jesteś agentem nieruchomości lub deweloperem, który współpracuje z różnego typu klientami. Część z nich posiada szerszą wiedzę, część wie mniej na temat praw związanych z zakupem i użytkowaniem powierzchni mieszkalnej.

Właśnie z tego powodu musisz posiadasz wiedzę o szerokim zakresie, która jest zgodna z aktualnymi wytycznymi. Dzięki temu będziesz mógł lepiej doradzać swoim klientom oraz wskazywać im kierunki, którymi powinni podążać, aby rozwiązać problemy pojawiające się na ich drodze.

To właśnie te działania mogą sprawić, że uzyskasz pozytywną opinię ze strony twoich klientów i będziesz mógł cieszyć się większą liczbą zleceń oraz ogromnym zaufaniem na lokalnym rynku. Jednak aby osiągnąć taki poziom niezbędne jest podjęcie odpowiednich kroków.

Jednym z nich jest uczestnictwo w specjalistycznych kursach takich jak zarządzanie nieruchomościami szkolenie oraz szkolenie budownictwo, w trakcie których nauczysz się podstawowych zagadnień oraz działań wykorzystywanych w twoim zawodzie.

Są to bardzo ogólne kursy, które poruszają bardziej ogólną wiedzę, która przydać się może każdemu zarówno na początku jego pracy w roli agenta nieruchomości, jak i później gdy posiadamy już większe doświadczenie.

Jednak jeśli chcesz naprawdę poszerzyć swoją wiedzę i stać się osobą posiadającą specjalistyczne informacje powinieneś wybrać szkolenie użytkowanie wieczyste, które zagłębia się w szczegóły dotyczące tematyki użytkowania wieczystego.

Jest to jeden z problemów, który pojawia się na drodze większości osób posiadających własne mieszkania lub domy, dlatego posiadanie takich kwalifikacji może być naprawdę cenne. Według nas każdy agent nieruchomości, który chce dobrze wykonywać swoją pracę i stać się prawdziwym wsparciem dla swoich klientów powinien zdecydować się na uczestnictwo w tego typu szkoleniach. Pozwoli mu to zwiększyć zaufanie wśród klientów oraz zwiększyć ilość osób zainteresowanych współpracą.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.