Safety assessor szkolenie

Kosmetyki rządzą dzisiejszym światem, a wielkie koncerny farmaceutyczne niemalże cały czas konkurują między sobą tworząc coraz nowsze, lepsze i bardziej urozmaicone kosmetyki.

zdjęcie - (the_title())

 

Safety assessor szkolenie


Kosmetyki rządzą dzisiejszym światem, a wielkie koncerny farmaceutyczne niemalże cały czas konkurują między sobą tworząc coraz nowsze, lepsze i bardziej urozmaicone kosmetyki. Nic więc dziwnego, że rośnie zainteresowanie tą branżą, a co za tym idzie - kursami i szkoleniami. Jednym z nich jest szkolenie safety assessor.

Safety assessor szkolenie

Za bezpieczeństwo produktu odpowiada producent w momencie zezwolenia na wypuszczenie kosmetyku na rynek, jednak kosmetyk musi przejść jeszcze szereg badań nim trafi na sklepowe półki i zagości w naszych domach. W tym celu powołuje się safety assessora, który ma przetestować kosmetyk pod każdym kątem.

Kwalifikację tę uzyskać możemy udając się na szkolenie safety assessor, na którym utrwalimy naszą wiedzę ze studiów bądź nauczymy się zupełnie od początku wszystkiego na temat kosmetyków, ich składów chemicznych a także reakcji, w jakie wchodzą substancje dodawane do kosmetyków.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Dla Naszych obecnych jak i Nowych Klientów, stworzyliśmy ofertę nowoczesnych specjalistycznych szkoleń farmaceutycznych zbudowanych na metodach i technikach doskonalenia zawodowego, nieustannie poszerzanego o wiedzę, potrzeby i doświadczenie, rosnącego grona zadowolonych uczestników.

Szkolenia HACCP, szkolenia mikrobiologiczne, dobra praktyka laboratoryjna to tylko niewielka częśc oferowwanych przez na szkoleń farmaceutycznych.

Poznaj nasze szkolenia:

Szkolenie to jest więc idealne dla każdego, kto interesuje się tematyką kosmetyków, a przede wszystkim farmakologią, chemią czy biologią.

To właśnie po tych kierunkach studiów na rozpoczęcie szkolenia decyduje się najwięcej osób, które pragną jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu.

Safety assessor - jak wygląda jego praca?

Kosmetyk na samym początku jest sprawdzany pod kątem przepisów prawnych. Musi zawierać odpowiednią ilość danych substancji, nie może zawierać także niebezpiecznych i złych jakościowo elementów. Kolejnym krokiem jest ocena powierzchni aplikacji kosmetyku, miejsca jego nakładania, czasu jego działania.

Jako ostatnie safety assessor sprawdza ryzyko wystąpienia niepożądanych działań na skórze. Wykonuje szereg testów mających wykluczyć zły wpływ kosmetyku na oczy jak i skórę. Sprawdza również, czy dane substancje połączone razem nie stworzą innego, niebezpiecznego dla naszego zdrowia związku.

Jak więc widać, praca safety assessora jest niezwykle ważna i konieczna: proces ten musi przejść każdy kosmetyk bez wyjątku.

Safety assessor szkolenie przygotuje nas do tego typu pracy najlepiej: warto więc wziąć pod uwagę udział w nim jeśli tematyka farmakologiczna i chemiczna nie jest nam obca.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.