Szkolenia dla zakupowców – jak znaleźć te najlepsze?

Szkolenia wiadomo – są bardzo potrzebną sprawą, która umożliwia nam podniesienie kwalifikacji swoich jako szefa, pracownika, czy też naszych pracowników. Jednak wiadomo – niestety dzisiaj nie każde szkolenie dla zakupowców jest naprawdę dobre. Lecz przecież jak to możemy rozpoznać? Otóż przede wszystkim warto zaznaczyć, że istnieje przecież kilka dość ogólnych co prawda wskazówek, jednak w znaczący sposób redukują one możliwość pomyłki oraz inwestycji w nic niewarte szkolenie. Na co zatem przede wszystkim musimy zwrócić uwagę podczas wyboru?

   
  Szkolenia wiadomo - są bardzo potrzebną sprawą, która umożliwia nam podniesienie kwalifikacji swoich jako szefa, pracownika, czy też naszych pracowników. Jednak wiadomo - niestety dzisiaj nie każde szkolenie dla zakupowców jest naprawdę dobre. Lecz przecież jak to możemy rozpoznać?

  Otóż przede wszystkim warto zaznaczyć, że istnieje przecież kilka dość ogólnych co prawda wskazówek, jednak w znaczący sposób redukują one możliwość pomyłki oraz inwestycji w nic niewarte szkolenie. Na co zatem przede wszystkim musimy zwrócić uwagę podczas wyboru?

  1) cena
  Na wstępie trzeba tu jednak podkreślić, że cena nigdy nie może być naszym jedynym kryterium wyboru - to poważny błąd. Tu lepiej spojrzeć, czy cena takiego szkolenia nie jest wyjątkowo niska albo wysoka. Sprawdźmy wcześnie, jak się mniej więcej kształtują ceny takiego szkolenia i podchodźmy dość ostrożnie do wszelkich promocji i obniżek

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Czy warto inwestować w ubezpieczenie CARGO? Jakie są niuanse prawne umów spedycyjnych? Jak przebiega dochodzenie roszczeń z tytułu przewozu towarów?

  Na te i inne pytania odpowie trener podczas szkolenia:

  Uczestnicy tego szkolenia często biorą udział  w takich szkoleniach jak:

  2) osoba prowadząca szkolenie
  Następnie warto sprawdzić dokładnie, kim w zasadzie jest osoba prowadząca szkolenie? Jakie ma kompetencje? Czy ma doświadczenie? Jak to możemy uczynić? Poprośmy ją o chwilę rozmowy przed szkoleniem i o jakieś potwierdzenia ukończonych studiów oraz kursów, a także świadectw poprzedniej pracy. Dowiedzmy się również, w jaki sposób dana osoba prowadzi szkolenia itd.

  3) Sposób prowadzenia szkoleń
  No własnie to jest bardzo ważna sprawa, często przez nas niedoceniania. Otóż szkolenia można prowadzić na różne sposoby - mogą to być nudne wykłady albo inspirujące ćwiczenia praktyczne. Bez wątpienia lepiej wybrać tę drugą opcję.

  4) firma organizująca szkolenie
  Na koniec warto jeszcze podkreślić, że dobrym sposobem jest sprawdzenie wszystkiego, co jest dostępne na temat firmy, która organizuje dane szkolenie. Cenną wskazówką będą tu na pewno przeróżne informacje w Internecie oraz opinie naszych znajomych.

  Sprawdźmy także, jakie uznane firmy zainwestowały już w szkolenie w danej firmie w tym zakresie. Ważne jest także to, czy szkolenie zakończone jest egzaminem i certyfikatem.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.