Szkolenia dla zakupowców – jak znaleźć te najlepsze?

Szkolenia wiadomo – są bardzo potrzebną sprawą, która umożliwia nam podniesienie kwalifikacji swoich jako szefa, pracownika, czy też naszych pracowników. Jednak wiadomo – niestety dzisiaj nie każde szkolenie dla zakupowców jest naprawdę dobre. Lecz przecież jak to możemy rozpoznać? Otóż przede wszystkim warto zaznaczyć, że istnieje przecież kilka dość ogólnych co prawda wskazówek, jednak w znaczący sposób redukują one możliwość pomyłki oraz inwestycji w nic niewarte szkolenie. Na co zatem przede wszystkim musimy zwrócić uwagę podczas wyboru?

 
Szkolenia wiadomo - są bardzo potrzebną sprawą, która umożliwia nam podniesienie kwalifikacji swoich jako szefa, pracownika, czy też naszych pracowników. Jednak wiadomo - niestety dzisiaj nie każde szkolenie dla zakupowców jest naprawdę dobre. Lecz przecież jak to możemy rozpoznać?

Otóż przede wszystkim warto zaznaczyć, że istnieje przecież kilka dość ogólnych co prawda wskazówek, jednak w znaczący sposób redukują one możliwość pomyłki oraz inwestycji w nic niewarte szkolenie. Na co zatem przede wszystkim musimy zwrócić uwagę podczas wyboru?

1) cena
Na wstępie trzeba tu jednak podkreślić, że cena nigdy nie może być naszym jedynym kryterium wyboru - to poważny błąd. Tu lepiej spojrzeć, czy cena takiego szkolenia nie jest wyjątkowo niska albo wysoka. Sprawdźmy wcześnie, jak się mniej więcej kształtują ceny takiego szkolenia i podchodźmy dość ostrożnie do wszelkich promocji i obniżek

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy warto inwestować w ubezpieczenie CARGO? Jakie są niuanse prawne umów spedycyjnych? Jak przebiega dochodzenie roszczeń z tytułu przewozu towarów?

Na te i inne pytania odpowie trener podczas szkolenia:

Uczestnicy tego szkolenia często biorą udział  w takich szkoleniach jak:

2) osoba prowadząca szkolenie
Następnie warto sprawdzić dokładnie, kim w zasadzie jest osoba prowadząca szkolenie? Jakie ma kompetencje? Czy ma doświadczenie? Jak to możemy uczynić? Poprośmy ją o chwilę rozmowy przed szkoleniem i o jakieś potwierdzenia ukończonych studiów oraz kursów, a także świadectw poprzedniej pracy. Dowiedzmy się również, w jaki sposób dana osoba prowadzi szkolenia itd.

3) Sposób prowadzenia szkoleń
No własnie to jest bardzo ważna sprawa, często przez nas niedoceniania. Otóż szkolenia można prowadzić na różne sposoby - mogą to być nudne wykłady albo inspirujące ćwiczenia praktyczne. Bez wątpienia lepiej wybrać tę drugą opcję.

4) firma organizująca szkolenie
Na koniec warto jeszcze podkreślić, że dobrym sposobem jest sprawdzenie wszystkiego, co jest dostępne na temat firmy, która organizuje dane szkolenie. Cenną wskazówką będą tu na pewno przeróżne informacje w Internecie oraz opinie naszych znajomych.

Sprawdźmy także, jakie uznane firmy zainwestowały już w szkolenie w danej firmie w tym zakresie. Ważne jest także to, czy szkolenie zakończone jest egzaminem i certyfikatem.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.