O czym trzeba pamiętać przy dystrybucji leków?

Każdy farmaceuta wie, jak ważne są szkolenia po otrzymaniu certyfikatu lub dyplomu zakańczającego etap nauki farmaceutycznej. Jednym z takich ważnych szkolen jest szkolenie z dobrej praktyki dystrybucyjnej.

zdjęcie - (the_title())

 

O czym trzeba pamiętać przy dystrybucji leków?


Każdy farmaceuta wie, jak ważne są szkolenia po otrzymaniu certyfikatu lub dyplomu zakańczającego etap nauki farmaceutycznej. Jednym z takich ważnych szkolen jest szkolenie z dobrej praktyki dystrybucyjnej.

Jest to bardzo potrzebne szkolenie szczególnie dla początkujących farmaceutów, któzy dopiero co rozpoczynają swoją scieżkę zawodową jako farmaceuta. Szkolenie skierowane jest w szczególniści dla osób, które pracują w hurtowniach farmaceutycznych, którym zależy na pozyskaniu jak największej ilości klientów, ponieważ wiadomo duża ilosć klientów łączy się z wysokim zyskiem.

Na takim szkoleniu uczestnicy dowiedzą się jakie są rodzaje dokumentacji leków w hurtowni farmaceutycznej, jakie należy poznać procedury, które nadzorują prowadzoną dokumentację o lekach w hurtowni farmaceutycznej.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Gamma jest firmą szkoleniowo-doradczą, która oferuje szkolenia farmaceutyczne, szkolenia kosmetyczne, szkolenia mikrobiologiczne dla Właścicieli i Pracowników Aptek, Sieci Aptecznych oraz Hurtowni Farmaceutycznych we wszystkich obszarach działalności.

Nasi eksperci są praktykami z wieloletnim doświadczeniem, opartym na bogatym przygotowaniu merytorycznym - by w pełni wspierać rozwój Pracowników Aptek, co przekłada się na możliwy do zmierzenia zwrot z inwestycji szkoleniowej.

Sprawdź nasze szkolenia:

Dodatkowo każde szkolenie zawiera jeszcze praktyczne ćwiczenia, które mają za zadanie zapoznanie przyszłych farmaceutów z praktycznym opracowywaniem procedur związanych z wprowadzaniem leków i chemikaliów na rynek.

Ważna jest także kwestia przygotowania prawnego całej proawdzonej dokumentacji do wizyty inspekcji. Takie techniki również są opisywane i pokazywane na praktycznych przykładach na takich szkoleniu. Dzięki czemu żadne praktycze umiejętności nie ominą uczestników szkolenia.

Ostanią kwiestią poruszaną w szkoleniu są problemy i błędy, które najczęściej występują w nadzorze nad dokumentajcą.

Jest to bardzo ważny aspekt, ponieważ mogą one grozić konsekwencjami prawnymi a wiadomo każda firma chciałąby się tego ustrzec. Zatem warto już na etapie uczenia się prowadzenia dokumentacji uczyć się wychwycać własne błędy lub nawet czyjeś i je eliminować aby było ich jak najmniej.

Takie szkolenia są bardzo ważne, ponieważ nauczenie się dobrej dystrybucji nie jest łatwą umiejętnościa. Jednak można się tego nauczyć gdy będziemy mieć dobrego mentora i nauczyciela i wdrozymi wszystkie praktyczne rady w naszą pracę. A praktyka na pewno zaowocuje w dość szybkim czasie dobrymi i owocnymi efektami w pracy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.