Szkolenia ISO 13485

ISO 13485 to nazwa, która początkowo może być odbierana za sprawę dość skomplikowaną, lub też kojarzącą się np. z budownictwem. Jednakże odnosi się do bardzo istotnej rzeczy z punktu widzenia naszego zdrowia. Jest to numer normy, na której opierają się szkolenia z systemu zarządzania jakością wyrobów medycznych.

zdjęcie - (the_title())

 

Szkolenia ISO 13485


ISO 13485 to nazwa, która początkowo może być odbierana za sprawę dość skomplikowaną, lub też kojarzącą się np. z budownictwem. Jednakże odnosi się do bardzo istotnej rzeczy z punktu widzenia naszego zdrowia.

Jest to numer normy, na której opierają się szkolenia z systemu zarządzania jakością wyrobów medycznych. Należą one do bardzo istotnych kursów przygotowawczych i poszerzających nasza wiedzę, z zakresu prawidłowego zarządzania i sprzedawania produktów medycznych.

Jej głównym aspektem jest dostarczenie dla nas nowej wiedzy z tego zakresu, dzięki czemu zawsze będziemy na bieżąco, a oferowane przez nas produkt/usługi nie będą niezgodne z obecnie panującym prawem. Same szkolenia składają się główne na wykłady i spotkania z ekspertami.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Dla Naszych obecnych jak i Nowych Klientów, stworzyliśmy ofertę nowoczesnych specjalistycznych szkoleń farmaceutycznych zbudowanych na metodach i technikach doskonalenia zawodowego, nieustannie poszerzanego o wiedzę, potrzeby i doświadczenie, rosnącego grona zadowolonych uczestników.

Szkolenia HACCP, szkolenia mikrobiologiczne, dobra praktyka laboratoryjna to tylko niewielka częśc oferowwanych przez na szkoleń farmaceutycznych.

Poznaj nasze szkolenia:

W znaczącej części poznamy znaczenie normy ISO 13485 tzn. jej struktury i zakresu, a także przedstawione nam zostaną role jakie powinien pełnić kierownik. W drugiej cześć kursu poruszone zostaną kwestie wprowadzonych zmian, a także pokazane zostaną sposoby utrzymania, oraz wdrażania panujących wymagań.

Tego typu szkolenia są także idealnym rozwiązaniem dla audytorów. Wewnętrznych. W wielu kwestiach zostaną poruszone aspekty planowania audytu zgodnie z panującymi standardami, a także wskazanie poprawnego sposobu pisania raportów dotyczących systemu zarządzania.

W efekcie pomoże to uchronić nasze przedsiębiorstwo przed wieloma błędami i pomyłkami, a także zapewni w pewnym stopniu lepszy przepływ informacji. Szkolenia z jakimi można się spotkać będą miały charakter stacjonarny, tzn. będą wymagały od nas dotarcia do wyznaczonego miejsca w celu zdobycia danej wiedzy.

Cześć z nich może mieć także charakter praktycznych zajęć w postaci podziału na rolę i odgrywania sytuacji z jakimi może spotkać się audytor.

Ostatecznie jednak każdy może skorzystać z tego szkolenia, choćby po to by podnieść swoją wiedzę i zwiększyć swoją wartość na rynku pracowników.

W efekcie może być to pomocne np. przy szukaniu nowej pracy w tej branży, czy też podczas starania się o awans.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.