Szkolenia magazynowe

Magazyn to serce każdej firmy, które w większym lub mniejszym stopniu (zależy wszystko od profilu prowadzonej działalności) ma wpływ na jego funkcjonowanie. Patrząc w ten sposób łatwo dostrzec, że firmy posiadające ogromne magazyny muszą mieć także bardzo dobre podejście do zarządzania nimi. Podstawą tego jest potrzeba uzmysłowienia sobie jak ważne jest odpowiednie zarządzanie. 

   
  Magazyn to serce każdej firmy, które w większym lub mniejszym stopniu (zależy wszystko od profilu prowadzonej działalności) ma wpływ na jego funkcjonowanie. Patrząc w ten sposób łatwo dostrzec, że firmy posiadające ogromne magazyny muszą mieć także bardzo dobre podejście do zarządzania nimi. Podstawą tego jest potrzeba uzmysłowienia sobie jak ważne jest odpowiednie zarządzanie.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat mechanizmów funkcjonowania systemu magazynowego, integracji procesów z pozostałymi procesami logistycznymi w firmie, poznać mierniki funkcjonowania magazynów i efektywności procesów magazynowych to zapraszamy na szkolenie Zarządzanie magazynem - Gospodarka magazynowa dla praktyków biznesu

  Zapraszamy do linków bądź wpisania w wyszukiwarkę naszej strony fraz:

  Pozwolą one poznać więcej szkoleń z interesującego Państwa obszaru.

  Ma ona wpływ na wiele czynników, które przekładają się zarówno na samego pracodawcze, ale także na klientów. Mowa tu o takich elementach jak m. in. potrzeba dostarczenia produktów do produkcji, wpływ na opinie klienta poprzez odpowiednią jego obsługę, możliwość zaoszczędzenia wydatków. Bałagan w magazynie kosztuje i to sporo, dlatego należy dbać by zarówno układ produktów, jak i sposób pracy pracowników był jak najbardziej przejrzysty i uporządkowany. Dlaczego tak powinno być?

  Odpowiedź jest bardzo prosta: wszystkie działania jakie mają miejsce na terenie magazynu powinny być oparte na podstawie wcześniej przygotowanego planu. Ten zaś plan musi powstać na ściśle określonych zasadach, jak i musi uwzględniać cztery podstawowe pytania, w tym czego się oczekuje?, jak to osiągnąć?, co już mam by to osiągnąć?, a także czego mi brakuje by móc zrealizować moje cele.

  Plany muszą być doskonale przemyślane, gdyż w rezultacie wprowadzenia w życie błędnych planów może dojść do sytuacji braków materiałowych, co automatycznie przełoży się na problemy z produkcją (lub nawet jej zatrzymaniem). Od czego więc zacząć by nie dopuścić do takiej sytuacji (czyli nie generować zbędnych kosztów?)? Najlepiej zacząć od fizycznego porządku, następnie wprowadzić jasne zasady pracy w magazynie, jak i sprawny system oznaczeń (najlepiej elektroniczny), tak by każdy miał do niego dostęp.

  Ostatecznie powinniśmy uzyskać jasną informację co generuje pozostałe koszta i móc je zredukować do koniecznego minimum. Nietrudno jest posiadać magazyn, sztuką jest jednak nim odpowiednio i sprawnie zarządzać, by móc czerpać z niego korzyści.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.