Szkolenia z rekrutacji i korzyści z nich płynące

Coraz większa ilość różnorodnych szkoleń na rynku powoduje, że bez najmniejszych problemów można znaleźć dopasowane do potrzeb konkretnej osoby czy też profilu działalności firmy, która poszukuje odpowiednich kursów dla swoich pracowników. Dużym powodzeniem cieszą się między innymi szkolenia z zakresu rekrutacji. Nie ma się co temu dziwić, dobór właściwych pracowników dla każdej firmy jest bardzo istotny, rzutuje na całą pracę przedsiębiorstwa jak również na osiągane prze nie dochody.


Coraz większa ilość różnorodnych szkoleń na rynku powoduje, że bez najmniejszych problemów można znaleźć dopasowane do potrzeb konkretnej osoby czy też profilu działalności firmy, która poszukuje odpowiednich kursów dla swoich pracowników.

Dużym powodzeniem cieszą się między innymi szkolenia z zakresu rekrutacji. Nie ma się co temu dziwić, dobór właściwych pracowników dla każdej firmy jest bardzo istotny, rzutuje na całą pracę przedsiębiorstwa jak również na osiągane prze nie dochody.
 
Jest bardzo wiele tematów, które obejmuje tego typu szkolenie rekrutacja bowiem to obecnie cały proces, podczas którego wykorzystuje się nie tylko odpowiednią wiedzę, ale także szereg narzędzi, opracowanych właśnie na potrzeby rekrutacji. Zanim wybierze się odpowiednią osobę na dane stanowisko trzeba się nauczyć tego, w jaki sposób dobierać kandydatów, jak prowadzić rozmowy rekrutacyjne czy też tego jak oceniać posiadane przez kandydatów kompetencje.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

REKRUTACJA I SELEKCJA PRACOWNIKÓW

Ludzie są głównym składnikiem każdej organizacji. Dlatego też pozyskiwanie i zatrudnianie właściwych osób oraz zachęcanie ich do efektywnej pracy jest kluczem do sukcesu każdego zakładu pracy. Poznaj szkolenie skuteczna rekrutacja i selekcja pracowników.

Poznaj nasze szkolenia:

Podczas szkoleń z zakresu rekrutacji wiele uwagi przywiązuje się do tego, aby kursanci byli zdolni do postrzegania zachowań ludzkich i ich odpowiedniej oceny.

Dlatego też zajęcia z zakresu mowy ciała czy psychologii pozwalające na ocenę są istotnym ich elementem. Sporo miejsca poświęca się także na prowadzenie rozmowy rekrutacyjnej. To właśnie w czasie jej trwania można uzyskać najwięcej informacji na temat kandydata lub zweryfikować jego kompetencje. Odpowiednie jej przeprowadzenie jest często połową sukcesu, związanego z wyborem odpowiedniej osoby na dane stanowisko.
 
Rosnąca ilość szkoleń związanych z procesem rekrutacji jest wynikiem coraz większego nimi zainteresowania. W wielu firmach osoby odpowiedzialne za dobór nowych pracowników regularnie w nich uczestniczą, aby poznać najnowsze metody stosowane w rekrutacji czy nawet kwestie związane z ich prawnymi aspektami.

Jest to korzystne dla całej firmy, ponieważ odpowiedni dobór pracowników wpływa nie tylko na wydajność, ale bardzo często także na atmosferę w pracy. W niektórych firmach takie szkolenia organizowane są indywidualnie, aby ich tematyka była jak najlepiej związana z profilem działalności danej firmy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń online? Realizujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online, procesy kaskadowe. Korzystamy z większości dostępnych technologii transmisji video

Sprawdź nasze szkolenia online:

Zapoznaj się również z: szkolenia menedżerskie i szkolenia rozwój osobisty

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.