Szkolenie logistyka magazynowa – podstawowe informacje

W XXI wieku każdy przedsiębiorca stoi przed koniecznością wyboru dla swoich pracowników optymalnych szkoleń. Niestety każdy z nas świetnie wie, że już obecnie umiejętności nabyte na studiach czy w szkołach i kursach nie wystarczają. Zawsze trzeba wiedzieć coś więcej, tym bardziej jeśli rzecz się kręci wokół bezpieczeństwa drugiej osoby oraz produktów. Tak na pewno sprawa wygląda w logistyce ?

zdjęcie - Szkolenie logistyka magazynowa – podstawowe informacje
 
W XXI wieku każdy przedsiębiorca stoi przed koniecznością wyboru dla swoich pracowników optymalnych szkoleń. Niestety każdy z nas świetnie wie, że już obecnie umiejętności nabyte na studiach czy w szkołach i kursach nie wystarczają. Zawsze trzeba wiedzieć coś więcej, tym bardziej jeśli rzecz się kręci wokół bezpieczeństwa drugiej osoby oraz produktów. Tak na pewno sprawa wygląda w logistyce ?

Czym zajmuje się logistyka?

Oczywiście znajdziemy tutaj mnóstwo fachowych definicji, jednak celem tego artykułu jest przedstawienie rzeczywistości prostymi i jasnymi słowami. Otóż logistyka to planowanie pracy w magazynie. Wbrew pozorom jest to naprawdę bardzo trudne zajęcie. W przypadku jeszcze małego magazynu, sprawa nie jest tak bardzo skomplikowana, jednak w dużych halach produkowanych obecnie...

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zarządzanie magazynem - Gospodarka magazynowa dla praktyków biznesu

Zapraszamy na szkolenie prowadzone przez eksperta w dziedzinie zarządzania magazynem. Treści merytoryczne zostaną uzupełnione przykładami z praktyki biznesowej.

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Otóż tu trzeba się doskonale orientować, jak należy składować materiały, kto może do nich podchodzić, jakie urządzenia, jak mogą się poruszać, jakie są zasady bezpieczeństwa i wiele, wiele innych. Co więcej do tego dochodzi transport, rozłożenie go w czasie itd.. Naprawdę jest to bardzo odpowiedzialne zadanie.

Szkolenie logistyka magazynowa

Co to jednak w zasadzie jest to szkolenie logistyka magazynowa? Otóż w zasadzie na to pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Inne są szkolenia w tym zakresie dla pracowników, inne zaś dla kadry zarządzającej i kierującej pracą w magazynie. Standardowo szkolenia dla pracowników związane są głównie z zasadami bezpieczeństwa oraz z nauką pracy w takim magazynie. Zaś dla kadry...

Tu szkolenie logistyka magazynowa przyjmuje już zupełnie inne oblicze. W końcu tacy pracownicy na stanowiskach kierowniczych muszą na pewno na bieżąco poznawać coraz to nowe zasady bezpieczeństwa. Ponadto organizowane są także przeróżne szkolenia z zakresu technik pozwalających na bezpieczniejsze i sprawniejsze oraz szybsze procesy logistyczne Dzięki temu firma ma szansę osiągnąć coraz to większe zyski, w sposób stabilny i bezpieczny, co na pewno jest godne podkreślenia!

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.