Szkolenie magazynowe okiem pracownika i kierownika

Szkolenia mają obecnie różne oblicza. Przede wszystkim należy o nich powiedzieć to, że powoli ich rola coraz bardziej wzrasta. Do tego stopnia nawet, że nieraz takim szkoleniem da się zastąpić brak odpowiednich kwalifikacji ze szkoły czy też ze studiów. Ponadto w zasadzie obecnie szkolenia to obowiązek każdego z nas – co rok zmieniają się przepisy, pojawiają się nowe techniki mające na celu optymalizację warunków pracy, zmieniają się także zasady biznesowe i sposoby zwiększenia efektywności pracy. Te wszystkie powyższe przykłady można by chociażby omówić na podstawie szkolenia magazynowego. Co to w zasadzie jest? Czym są takie szkolenia dla pracowników, a czym dla kadry?

zdjęcie - Szkolenie magazynowe okiem pracownika i kierownika
 
Szkolenia mają obecnie różne oblicza. Przede wszystkim należy o nich powiedzieć to, że powoli ich rola coraz bardziej wzrasta. Do tego stopnia nawet, że nieraz takim szkoleniem da się zastąpić brak odpowiednich kwalifikacji ze szkoły czy też ze studiów. Ponadto w zasadzie obecnie szkolenia to obowiązek każdego z nas - co rok zmieniają się przepisy, pojawiają się nowe techniki mające na celu optymalizację warunków pracy, zmieniają się także zasady biznesowe i sposoby zwiększenia efektywności pracy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zarządzanie magazynem - Gospodarka magazynowa dla praktyków biznesu

Zapraszamy na szkolenie prowadzone przez eksperta w dziedzinie zarządzania magazynem. Treści merytoryczne zostaną uzupełnione przykładami z praktyki biznesowej.

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Te wszystkie powyższe przykłady można by chociażby omówić na podstawie szkolenia magazynowego. Co to w zasadzie jest? Czym są takie szkolenia dla pracowników, a czym dla kadry?

1) szkolenie magazynowe okiem pracownika

Takie szkolenie dla pracownika jest szansą przede wszystkim na nauczenie się bezpiecznej pracy w magazynie. Jest to bowiem środowisko pracy bardzo specyficzne, w którym to niestety łatwo może dojść do przeróżnych urazów i wypadków. Co więcej - za część swojego bezpieczeństwa pracownik zawsze odpowiada sam - warto zatem przyłożyć się do tego szkolenia.

2) szkolenie magazynowe okiem kierownika

Tu także ważne jest bezpieczeństwo. Kierownik zarządzający pracą w magazynie musi doskonale orientować się, jak zorganizować pracę tak, aby nikomu nic się nie stało. Najczęściej co prawda jego wykształcenie zazwyczaj na to pozwala, niemniej jednak zmieniające się przepisy prawa pracy, bezpieczeństwa, nowe urządzenia itd wymagają kolejnych szkoleń z tego zakresu. Dla kierownika takie szkolenie to także zawsze szansa na poznanie technik umożliwiających usprawnienie pracy i ułatwiających ją, co stanowi duże udogodnienie.

3) szkolenie magazynowe okiem kadry zarządzającej

Te osoby raczej bezpośrednio nie muszą się szkolić w tym zakresie. Co więcej - nie muszą nawet specjalnie orientować się, jak dokładnie przebiega praca w magazynach. Warto jednak podkreślić, że dla osób z zarządu takie szkolenie jest często po prostu gwarancją bezpieczeństwa i zabezpieczeniem w razie błędów ze strony pracownika.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.