Szkolenie transport i spedycja – wybierz mądrze dla swoich pracowników

Zorganizowanie transportu międzynarodowego drogą morską, nie należy do skomplikowanych dla osób, które wiedzą co należy wykonać krok po kroku – jeśli jednak pojawiają się jakieś niepewności i błędne decyzje, wszystko może być znacznie utrudnione i z czasem okaże się, że firma straci na tym dużą ilość czasu lub środków.

2 lipca 2018
zdjęcie - Szkolenie transport i spedycja – wybierz mądrze dla swoich pracowników
 
Zorganizowanie transportu międzynarodowego drogą morską, nie należy do skomplikowanych dla osób, które wiedzą co należy wykonać krok po kroku – jeśli jednak pojawiają się jakieś niepewności i błędne decyzje, wszystko może być znacznie utrudnione i z czasem okaże się, że firma straci na tym dużą ilość czasu lub środków.

Co zrobić, by się przed tym uchronić? Oczywiście najlepszym wyborem jest skorzystanie z oferty profesjonalnych szkoleń, które będą wspierać pracowników w sposób merytoryczny, uzupełniając ich braki wiedzy.

Szkolenie – transport i spedycja drogą morską

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jakie są obowiązki i prawa stron umowy przewozu? Jak powinien przebiegać prawidłowy proces reklamacji w oparciu o prawo międzynarodowe? Jak skutecznie odpierać nieuzasadnione roszczenia?

Szkolenie proces reklamacyjny i dochodzenie odszkodowań za utratę ładunku odpowie na powyższe pytania oraz pozwoli pogłębić i uaktualnić wiedzę na temat reklamacji szkód w międzynarodowym prawie przewozowym.

Uczestnicy tego szkolenia interesują się również następującymi obszarami szkoleniowymi:

Kurs wprowadzający może być dobrym pomysłem dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zatrudnieniem i ukończyły szkołę o profilu przygotowującym. W ten sposób pracownicy uzupełniają podstawowe braki i dokonają pewnej aktualizacji informacji, gdyż prawo i przepisy związane z transportem towarów, stale ulegają zmianie – osoby, które ukończyły szkołę wyższą, zazwyczaj nie posiadają doświadczenia i nie radzą sobie z większością zadań służbowych, ponieważ są źle ukierunkowani, jednak plusem jest znajomość podstawowej terminologii.

Następnym krokiem po wprowadzeniu i zdobyciu podstawowego doświadczenia, warto przeprowadzić na kandydatach z potencjałem, dużo poważniejsze szkolenie. Dzięki niemu, pracownicy zdobędą szczegółową wiedzę na temat spedycji i transportu drogą morską, która nie tylko jest w dalszym ciągu najczęściej praktykowana dzięki swoim możliwościom przewozowym, ale również ze względu na atrakcyjne ceny.

Z czasem wyszkoleni pracownicy, będą w stanie wykonać szybki research usług i cenników oraz zweryfikować, które oferty współpracy są dla firmy najbardziej opłacalną propozycją – wyrobią dzięki temu również stałe kontakty, rabaty i lepsze warunki, dzięki czemu przedsiębiorstwo będzie mogło zacząć działać na wzmożonych obrotach, oferując swoim klientom jeszcze lepsze ceny produktów!

Nie lekceważ oszczędności, ponieważ to one mają wpływ na rozwój twojej działalności! Zaproponuj swojej kadrze rozwój, który wpłynie również na jakość pracy!

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń dla ekspertów? Sprawdź nasze szkolenia z logistyki i transportu

Z zakresu logistyki
Zarządzanie łańcuchem dostaw, Incoterms 2020, Intrast i inne.
Pełna lista szkoleń: szkolenia logistyka

Sprawdź również nasze szkolenia online

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.