Szkolenie wycena nieruchomości

Jak wycenić swoją nieruchomość? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które próbuje sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość. Problem jest o tyle złożony, że na cenę budynków, czy też mieszkań mają wpływ różne aspekty życia codziennego, takie jak moda, zapotrzebowanie, aktualna populacja ludności na danym terenie itp. Chcąc więc dobrze wykonać wycenę, należy się do niej wpierw odpowiednio przygotować. 

zdjęcie - Szkolenie wycena nieruchomości
 
Jak wycenić swoją nieruchomość? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które próbuje sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość. Problem jest o tyle złożony, że na cenę budynków, czy też mieszkań mają wpływ różne aspekty życia codziennego, takie jak moda, zapotrzebowanie, aktualna populacja ludności na danym terenie itp. Chcąc więc dobrze wykonać wycenę, należy się do niej wpierw odpowiednio przygotować.
 
Oczywiście można skorzystać z wiedzy teoretycznej, jaką samodzielnie znajdziemy w internecie lub w innych dostępnych źródłach. Trzeba się jednak liczyć z tym, że zajmie nam to dość sporą liczbę czasu, nim znajdziemy wartościowe i potrzebne dla nas informacje, a co najważniejsze takie które są najświeższe. Innym sposobem jest skorzystanie ze specjalistycznych szkoleń jakie są dostępne na polskim rynku.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Problematyka negocjacji umów najmu, zapisów umowy najmu komercyjnego, umowy na budowę, remont i przebudowę obiektu, przebieg procesu inwestycyjnego na nieruchomości, audyt, kontrolę stanu technicznego obiektu oraz windykację należności – zapraszamy na szkolenie manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

Większość z nich jest skierowana do osób, które zawodów zajmują się wyceną nieruchomości i pragnąć nauczyć się jak w sposób prawidłowy dokonywając operat szacunkowy. Ma to kluczowe znaczenie dla takich osób, gdyż zgodnie z ostatnimi danymi każdego roku wzrasta ilość postępowań przed komisją odpowiedzialności Zawodowej w związku z nieprawidłowo sporządzanymi opracowaniami. Dlatego też szkolenia oferują w głównej mierze przygotowanie z zasad prawnych w zakresie poprawnego sporządzania takich dokumentów, oraz praktycznej nauki odpowiednich technik do jego wykonania.
 
Takie szkolenia, choć oferują ogromną ilość wiedzy to odbywają się zazwyczaj weekendowo, dzięki czemu każdy z nas nawet pracując będzie mógł wziąć w nich udział. Warto podkreślić, że mimo iż są skierowane do osób zajmujących się zawodowo takimi wycenami, to jednak każdy kto ma kontakt z wyceną nieruchomości powinien poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu.

Warto podkreślić, jak kluczowe znacznie ma pozyskanie takiej wiedzy zarówno dal nas samych jako pracownik, jak i dla pracodawców. Dzięki temu można liczyć na zdobycie np. lepszej pracy, zaś pracodawcy będą o wiele bardziej pewni umiejętności nowo zatrudnionego pracownika.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.